Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:29:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 156 157
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zanimljive logicke pitalice + resenja  (Pročitano 768240 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Evo jednog zagonetnog naime veoma laganog logichkog pitanja:
Jedan chovek je imao zlataru. Imao je nocnog chuvara kojem je vjerovao kao vlastitom bratu , koji radio od 19 h. Znachi zlatar je radio od 7h do 19h a chuvar od 19h do 7h. I tako jednog dana dodje nocni chuvar jer je on bio na redu da radi, znachi doshao je u 19h. I kada je zlatar poshao kuci chuvar mu reche:"Gospodine nemojte da idete blizim putem jer sam sinoc sanjao da ce vas neko tamo ubiti". Zlatar mu reche:"Ne prichaj gluoposti". I krene on blizim putem ali za svaki sluchaj uze pushku. Kad je doshao na pola puta izleti lopov i napade ga, ali ga zlatar upuca. Nakon toga je otishao kod chuvara i rekao mu:"Hvala tebi spasao si mi zhivot, evo ti kilu zlata, ali meni vishe ne treba takav chuvar, otpusten si!!

Pitanje : Zashto je zlatar otpustio nocnog chuvara kad mu je isti spasao zhivot?
Отпустио га је јер је спавао на послу!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6357
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.15
ovo je bilo glupo....evo moje po meni bas dobra stvar.

na koju stranu ide autobus???

ja nacrtao sliku Smile

Иде на лево.
- Прозори одају место где се налази возач (не виде се врата).

taj odgovor je dat pre 6 godina
IP sačuvana
social share

               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
ovo je bilo glupo....evo moje po meni bas dobra stvar.

na koju stranu ide autobus???

ja nacrtao sliku Smile

Иде на лево.
- Прозори одају место где се налази возач (не виде се врата).

taj odgovor je dat pre 6 godina
Ма да, опростите, нисам браћао пажњу. Тек касније видео да сам на првим страницама. ;-)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6357
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
opusteno, meni dobro doslo posto je kul zagonetka a nisam je video od sada  Smile
IP sačuvana
social share

               
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.57
Citat: srbsoft link=topic=44848. msg11334037#msg11334037 date=1388048712
Citat: Lord_Phepy link=topic=44848. msg3077289#msg3077289 date=1177613720
Evo jednog zagonetnog naime veoma laganog logichkog pitanja:
Jedan chovek je imao zlataru.  Imao je nocnog chuvara kojem je vjerovao kao vlastitom bratu , koji radio od 19 h.  Znachi zlatar je radio od 7h do 19h a chuvar od 19h do 7h.  I tako jednog dana dodje nocni chuvar jer je on bio na redu da radi, znachi doshao je u 19h.  I kada je zlatar poshao kuci chuvar mu reche:"Gospodine nemojte da idete blizim putem jer sam sinoc sanjao da ce vas neko tamo ubiti".  Zlatar mu reche:"Ne prichaj gluoposti".  I krene on blizim putem ali za svaki sluchaj uze pushku.  Kad je doshao na pola puta izleti lopov i napade ga, ali ga zlatar upuca.  Nakon toga je otishao kod chuvara i rekao mu:"Hvala tebi spasao si mi zhivot, evo ti kilu zlata, ali meni vishe ne treba takav chuvar, otpusten si!!

Pitanje : Zashto je zlatar otpustio nocnog chuvara kad mu je isti spasao zhivot?
Отпустио га је јер је спавао на послу!!


pa nije imao vise zlato za zlataru, pa samim tim i nije imao potrebu za cuvarem
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1
Zastava Italy
mob
Philips 
Hello,

Download Club Music For DJs, House, Techno, Trance, Dance, Pop. . .  
hxxp:|| 0daymusic. org

Best regards,
James
IP sačuvana
social share
hxxp:|| 0daymusic. org
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 156 157
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:29:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.