Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:47:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zanimljive informacije  (Pročitano 51805 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sirenom za uzbunjivanje utisavao zeninu galamu

Policija je oduzela 73-godisnjem muskarcu sirenu za uzbunjivanje, kojom se sluzio da bi smirio zeninu galamu.Zena mi ne dopusta da kazem ni rijeci, zato sam palio sirenu i ostavljao je da radi po nekoliko minuta. Svaki put mi je uspijevalo da je usutkam, a zatim bi gasio sirenu - rekao je Vladimir T. policiji.
Policijski portparol je izjavio da su reagovali na prituzbe komsija koji su se zalili na nesnosnu buku koju je proizvodila zastarjela sirena za uzbunjivanje smjestena na krovu kuce.
Vladimirova zena Rosina priznaje da je morala "ponekad zagalamiti" ali samo da bi skrenula paznju na sebe. (2003.)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Razveo se od brbljivice, pa oženio gluvonemu

Jedan muškarac iz Jemena razveo se od svoje prve žene jer je puno vikala i bila svadljiva, pa je za novu suprugu odabrao gluvonemu ženu, piše jemenski list al-Thawra. List navodi da je 40-godišnji Yahya iz pokrajine Dhamar bio tako umoran od ženinog vikanja i beskrajnih svađa da ju je ostavio nakon 15 godina braka i oženio se drugom. Izabrao je ženu lišenu sposobnosti sluha i govora, koja je tiha i blage naravi.
Muškarci u Jemenu, koji je pretežno muslimanski, mogu istovremeno da imaju i po četri žene i mogu da se razvode bez navođenja razloga. (2003.)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ne radjanje sina razlog za razvod

51-godisnji Rumun Miha Patrascu zatrazio je razvod jer je njegova zena rodila cetiri djevojcice a nijedno musko dijete. “Od moje zene nikad nisam ocekivao da se zaposli ili radi bilo sto drugo osim da mi rodi sina, kako bi moje ime prezivjelo”, izjavio je Miha. “Kad sam se prije 12 godina ozenio, proucavao sam zeninu porodicu, razgovarao sa naucnicima koji su mi rekli da ce ona roditi musko jer ima dva brata. Ali, cekao sam predugo i vec imam cetiri kceri. Moram pronaci zenu koja ce mi podariti sina”, rekao je Miha. Sa ili bez sina, ime mu sigurno nece nestati, jer kad nekom od pretrazivaca na Internetu ukucate Mihai Patrascu, dobijete 15.700 linkova. (2002.)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Prodavali ruski oklopni transporter

Njemacka policija u gradu Ronhajmu je zaplijenila oklopni transporter, tezak deset tona, koji su dva covjeka prodavala putem Interneta, nakon sto su ga kupili od grcke armije i prebacili u Njemacku. Rijec je o transporteru - amfibiji ruske proizvodnje "BTR 60".
Po zakonu, vlasnici su morali da oslobode transporter oklopa i pretvore ga u neborbeni prije nego sto ga ponude na prodaju.
Uz odgovarajucu dozvolu, transporter je moguce voziti njemackim putevima.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Kaznjen zbog smrdljivih nogu

Holandjanin Teunis T. dobio je kaznu od 70 funti zbog toga sto je u biblioteci izuo cipele i miomirisom svojih nogu rastjerao sve prisutne. To ga je naljutilo smatrajuci da zbog takvog razloga ne moze biti kaznjen pa je slucaj odveo na sud. Medjutim, sud ipak nije presudio u njegovu korist vec je povisio kaznu na 170 funti.
Nezadovoljan presudom suda, 39 godisnji Teunis najavio je nastavak borbe za svoja prava. "Znam da sam u pravu i to cu dokazati!" '- izjavio je smrdljivko.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Mađarska bolničarka osuđena zbog ubijanja pacijenata

Bolničarka jedne bolnice u Budimpešti koja je svojim pacijentima davala smrtonosne injekcije u ponedjeljak je osuđena na devet godina zatvora.
Bolničarku duge tamne kose, koja je uvijek nosila crnu odjeću, kolege su nazvali "crni anđeo" nakon što su ih zaintrigirale smrti pacijenata koje su se događale tokom njezinih noćnih dežurstava.
Timea Faludi (25), priznala je tokom suđenja osam ubistava objašnjavajući kako je htjela ublažiti patnje neizlječivih bolesnika i negirajući da ih je kanila ubiti. U policijskom je ispitivanju priznala najmanje 40 ubistava pacijenata koji su bili smrtno bolesni.
"Crni anđeo" je, prema tužiteljevim riječima, u noćnim dežurstvima, davala pacijentima smrtonosne injekcije, koje su sadržavale umirujuća sredstva i sredstva protiv bolova.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Nevin proveo 16 godina iza rešetaka

Muskarac koji je u zatvoru proveo 16 godina zbog teskog razbojništva i silovanja pušten je na slobodu, nakon što je drugi DNA test pokazao da nije kriv.
Inače, tokom cijelog toka suđenja okrivljeni se branio i iyjašnjavao da nije kriv, ali su dokayi upućivali na suprotno.
"Odlično se osjećam. Napokon sam uspio dokazati da sam nevin", rekao nakon puštanja na slobodu.
Pravi krivac jos nije uhvaćen a nije poznato da li će i ko odgovarati za ovu očiglednu nepravdu.
Vjeruje se da će državu skupo da stoji obeštećenje ali da li će pravda biti zadovoljena hvatanjem pravog krivca još nije izvjesno.
Pravda je dostižna ali isuviše spora, zar ne?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Zbog osiguranja srušio avion

Jedan od putnika u kineskom avionu koji se srušio 7. 5. 2002. odvevši u smrt 112 putnika i članova posade, mogao bi biti krivac za tu katastrofu, pokazala je istraga.
Naime, Zhang Pilin (37) nekoliko se dana prije nesreće osigurao na ogromnu svotu novca. Da prevara nije otkrivena njegovi bi rođaci naslijedili 1,4 miliona yuana (oko 167000 evra), izvještava list Qingnianbao.
Istražioci vjeruju da je upravo on izazvao požar koji je prouzrokovao rušenje aviona. Pilin, čija supruga navodno ima dobre veze u kineskim osiguravajućim krugovima, prije leta uplatio je čak sedam polisa osiguranja.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ubistvo zbog daljinskog upravljača

Jedan Španac ubio je sopstvenog brata jer je ovaj odbio da mu da daljinski upravljač za televizor, saopštila je policija u Masagoni. Do porodične tragedije došlo je uveče dok su Ignasio Ruiz (34) i njegov brat Rafael (39) gledali televiziju u porodičnoj kući. Posle svađe oko daljinskog upravljača, Ignasio je zgrabio lovačku pušku, razneo televizor, okrenuo se prema bratu i hladnokrvno mu pucao u grudi.
Braća Ruiz odranije su poznata komšiluku po međusobnim žučnim raspravama, rekli su listu Pais žitelji Masagona.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Najstariji pljackas banke


VLASTI u Abileneu u Teksasu objavile su kako osuđivani pljačkaš banaka J.L.Hunter "Red" Rountree ne dopušta da mu duboka starost stane na put.
Taj 91-godišnji Teksašanin ponovo se našao iza rešetaka, optužen da je opljačkao već treću banku u zadnjih pet godina.
Policija je rekla da je Roundtree prošloga utorka ušetao u First American Bank u Abileneu noseći veliku kovertu sa natpisom "PLJAČKA" i zatražio novac od blagajnika.
Potom se odvezao automobilom parkiranim pokraj banke, a policija ga po registarskim tablicama pronašla i uhvatila pola sata kasnije, na putu kući. Njegov plen iznosio je oko 2.000 dolara.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 23:47:43
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.067 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.