Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zabrinjavujuće: Ovo je seksualni trend koji je kod mladih sve popularniji!  (Pročitano 4947 puta)
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.2
Browser
Chrome 33.0.1750.154
mob
Apple iPhone SE 2020
Vec koju deceniju...

Iskucacu sutra... mrzi me sad...

Stvar nije tako jednostavna, jer je havarija nastala zbog podeljene nadleznosti za donosenje zakona izmedju savezne drzave i republika... plus mi i dalje nemamo gradjanski zakonik, a krivicni je donesen na jedvite jade... tako da je sve rasprseno u desetinama zakona koji nisu medjusobno uskladjeni...  Smile

Uzmi u obzir da se u Srbiji i ostalim ex-jugoslovenskim drzavama primenjuje dobar deo zakona ili su doneseni zasnovani na zakonima iz vremena SFRJ, pa i Kraljevine Jugoslavije.
Ne bi me cudilo da su neki akti i iz vremena Kraljevine Srbije... Smile

I sve to vazi... i dalje... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Vec koju deceniju...

Iskucacu sutra... mrzi me sad...

Stvar nije tako jednostavna, jer je havarija nastala zbog podeljene nadleznosti za donosenje zakona izmedju savezne drzave i republika... plus mi i dalje nemamo gradjanski zakonik, a krivicni je donesen na jedvite jade... tako da je sve rasprseno u desetinama zakona koji nisu medjusobno uskladjeni...  Smile

Uzmi u obzir da se u Srbiji i ostalim ex-jugoslovenskim drzavama primenjuje dobar deo zakona ili su doneseni zasnovani na zakonima iz vremena SFRJ, pa i Kraljevine Jugoslavije.
Ne bi me cudilo da su neki akti i iz vremena Kraljevine Srbije... Smile

I sve to vazi... i dalje... Smile

Auu sunce ti poljubim.  Hvala na odgovoru. 
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Vec koju deceniju...

Iskucacu sutra... mrzi me sad...

Stvar nije tako jednostavna, jer je havarija nastala zbog podeljene nadleznosti za donosenje zakona izmedju savezne drzave i republika... plus mi i dalje nemamo gradjanski zakonik, a krivicni je donesen na jedvite jade... tako da je sve rasprseno u desetinama zakona koji nisu medjusobno uskladjeni...  Smile

Uzmi u obzir da se u Srbiji i ostalim ex-jugoslovenskim drzavama primenjuje dobar deo zakona ili su doneseni zasnovani na zakonima iz vremena SFRJ, pa i Kraljevine Jugoslavije.
Ne bi me cudilo da su neki akti i iz vremena Kraljevine Srbije... Smile

I sve to vazi... i dalje... Smile


Pa u dosta zemalja je tako da se dosta zakona jednostavno prepise posto nema potrebe, kradja je kradja, bila ona za kraljevine, za vreme SFRJ ili danas...
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 521
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
Мени се чини да само свака "шокантна" ствар добија могућност да се амплификује до неслућених размера захваљујући медијима... Јбг, телевизија и нет су данас извор свакојаких глупости (пресна исхрана, дивне вести из црне хронике, бомбастични наслови о белосветским курвама), те тако и овакве ствари добијају на пажњи, док нормални тинејџери остају у запећку. А секса са 15 година је било и пре 100 година, има га и сад, и то у не нешто много већем обиму... Само сад ваљда знају мало више да се чувају и од болести и од нежељене трудноће... боље то него да сирото дете испашта због незадовољних родитеља. Друго је питање, зашто данас људи све мање желе да имају децу Smile
IP sačuvana
social share
Ček znači ti hoćeš da kažeš da ne voliš kad se nešto tera u krajnost?
Pa ti onda nisi Srbin...
 Smile Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
SonyEricsson k750i
mene vise brine sto nam rasturise drzavu kojekakvi zabrinuti politicari, nego sto se klinci jebu....

neka ih , bolje nego da se bodu nozevima...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Chrome 34.0.1847.114
zabrinjavajuce :mladi se je8u  Smile 

ko pise ove clanke, daj da vidimo ko je toliko kivan na tudj seksualni zivot i da mu platimo kurvu, postaje zabrinjavajuce ovo  Smile ljudi vise ne mogu da se kresnu a da ih policija/neki zavidni degenerik/raspala usedelica/bolesnik ne snimi i ne okaci na internet.. sad jos i zblaznjavanje nad seksualnim zivotom mladih  Smile

mislim da je vreme da centar za socijalni rad pocne da organizuje speed dating dogadjaje .. definitivno  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Bolje opet nego ladan beton  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.131
Citat
Ja kazem katastrofa kada se 12-godisnje devojcice nabacuju nekome ko je dva puta njihovih godina.
A zasto...

Citat
- Danas je sve češće i popularnije imati ‘prijatelja s povlasticama’. Oni ustvari nisu u vezi, ali stupaju u seksualne odnose - kaže srednjoškolka Evelin.

Pa oni od 24 godine obicno imaju automobil, gajbu, kintu i tako, pa se fino piju kokteli, voza autom, prchi u krevetu u stanu, dobije dopuna za mobilni, pije besplatno u kaficima i diskotekama, a sve to ne bi imala sa nekim od 15-16 godina...  Smile

vidi se da imas bogato pedofilsko iskustvo
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 28.0
Citat
Ja kazem katastrofa kada se 12-godisnje devojcice nabacuju nekome ko je dva puta njihovih godina.
A zasto...

Citat
- Danas je sve češće i popularnije imati ‘prijatelja s povlasticama’. Oni ustvari nisu u vezi, ali stupaju u seksualne odnose - kaže srednjoškolka Evelin.

Pa oni od 24 godine obicno imaju automobil, gajbu, kintu i tako, pa se fino piju kokteli, voza autom, prchi u krevetu u stanu, dobije dopuna za mobilni, pije besplatno u kaficima i diskotekama, a sve to ne bi imala sa nekim od 15-16 godina...  Smile

vidi se da imas bogato pedofilsko iskustvo

Okreni se oko sebe pa vidis da je to "Srbija Today", ili mozda imas 16 godina?  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.