Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:51:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zabranjena tema  (Pročitano 11363 puta)
11. Feb 2019, 06:31:37
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Da li je vakcinacija zabranjena tema na forumu?
Kako to da ne postoji vakcinacija kao tema na koju se diskutuje na forumu?

Da li je ovo forum vakcinisanih ljudi?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Siti se ispricasmo na ovu nebitnu temu.  
Najavljuje se zakon kada ce decu da oduzimaju od roditelja a niko ni reci da kaze.
E Srbijo medju sljivama.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Da li je ovo forum vakcinisanih ljudi?


Јесте. Одакле си ти па ниси вакцинисан?

Деца треба да се вакцинишу, али се слажем да треба испитати порекло вакцина и слично. Приче о аутизму и о осталим говнаријама су смешне. Тема је било више од једне, причало се о томе колико хоћеш, сто пута је испричана прича и сто пута се испоставило да антиваксери само знају агресију да показују и то је то. Децу не треба одузимати, треба оставити родитељима дефинитивно, па кад цркну нек се исти родитељи чешу и тамо где их не сврби. У вртић и школу такву децу не треба примати. Али то је рушење права човека бла бла бла... Кога боли курац, држава има закон и то је то. А сад слободно почни са својом пропагандом а ла Мирољуб.

И још само да се осврнем на ово... Нико ни речи да каже, ма замисли јбт нико?! Речи на форуму су тешке иначе прилично, ако тема наврши 100 страна држава креће да ради нешто. Smile Јбт, да ли је могуће да људи толико прецењују форум издркани...
« Poslednja izmena: 15. Feb 2019, 23:03:09 od 1286zenabre »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
Da li je ovo forum vakcinisanih ljudi?


Јесте. Одакле си ти па ниси вакцинисан?

Деца треба да се вакцинишу, али се слажем да треба испитати порекло вакцина и слично. Приче о аутизму и о осталим говнаријама су смешне. Тема је било више од једне, причало се о томе колико хоћеш, сто пута је испричана прича и сто пута се испоставило да антиваксери само знају агресију да показују и то је то. Децу не треба одузимати, треба оставити родитељима дефинитивно, па кад цркну нек се исти родитељи чешу и тамо где их не сврби. У вртић и школу такву децу не треба примати. Али то је рушење права човека бла бла бла... Кога боли курац, држава има закон и то је то. А сад слободно почни са својом пропагандом а ла Мирољуб.

И још само да се осврнем на ово... Нико ни речи да каже, ма замисли јбт нико?! Речи на форуму су тешке иначе прилично, ако тема наврши 100 страна држава креће да ради нешто. Smile Јбт, да ли је могуће да људи толико прецењују форум издркани...

Pa ja se slazem da mozemo da imamo razlicito misljenje ali kod nas spremaju zakon da se deca oduzimaju roditeljima. Mislim sve na stranu ali to nije normalno nikako.
Pa zar neko ima pravo da oduzme dete od roditelja zbog recimo jedne vakcine protiv Tetanusa , Hepatitisa B.
Ljudi ovo je tuzno i strasno.
Da ne pricam da ce da se uvedu rodna prava. Da nece roditelji smeti da se mesaju oko izbora partnera.
Roditelji u formularima ce da budu roditelj 1 i roditelj 2 a ne majka i otac.
Uvodi se linija za pomoc deci , gde dete moze da prijavi nekog od roditelja.

Ljudi ja mislim da sve treba da ostavimo po strani sve razlike i zaustavimo ovaj zakon.
Ja nisam mogao nocima da spavam kada sam video nacrt zakona.

Socijalnoj sluzbi se daju ogromna prava.
Drzava preuzima brigu o deci i sva deca postaju bukvalno drzavno vlasnistvo.

Pa zamisli u kojoj situaciji mogu da se nadju roditelji tuzno tuzno dusa me boli.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
To mozda deluje blesavo ali mi se ne svidja ni ideja da su deca vlasnistvo roditelja
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
To mozda deluje blesavo ali mi se ne svidja ni ideja da su deca vlasnistvo roditelja

Pa znam ali neko mora da bude odgovoran za njih.
Nema savrsenih roditelja i daleko od toga da ima savrsenih socijalnih sluzbi.

Neki roditelji su bolji neki losiji ali na kraju imaju svoju decu i vecina njih normalnih kakvi god da su vole svoju decu.
Pa zar nije najnormalnije da budu odgovorni za njih.

Za manjine postoje te socijalne sluzbe kao podrska i pomoc.
Nacrt zakona je ekstreman.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
To mozda deluje blesavo ali mi se ne svidja ni ideja da su deca vlasnistvo roditelja

Па и нису. Родитељ треба да буде одговоран према свом детету, ако није и ако га боли патка за исто, онда бригу о детету преузима социјална служба. Мислим, тако би требало да буде, али без бриге док је школе која је (п)остала прихватилиште за децу само лагано...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Ja necu da budem grub..tj pokusavam da ne budem grub.
Sve vas koji ste protiv vakcinacije, razne miroljube petrovice sto lece ljude sirovom paprikom, ravnozemljase bi ja po kratkom postupku Smiley

Zamisli mozak da dete ne vakcinises zato sto si istripovao da su naucio medicinu preko wikipedije ili si cuo neka budala svira kurcu da je to opasno.

IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Свирају и свршени медицинари, то је јебено... Ти сад кажеш ви сте луди слушате Мирољуба, Карлеушу и Мају Волк (екипа за неки ријалити) а они ти одговоре еее, не слушам ја њих него Слађану Велков, она је стручњак...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Ma ja i ne kazem da su medicinari savrseni..Problem su teme medju ljudima koji nemaju blage veze o medicini Smiley
Kako mozemo ja i ovaj lik ili svi mi ovde zajedno da diskutujemo o temi koju poznajemo kao laici ili manje od toga.

Stvari funkcionisu ovako...otvore se ovako teme na forumu, fejsbuku na nekim portalima i slicno..gde neko napise neki post koji izgleda smisleno ali koji nije nuzno tacan samo daje izgled da je smislen.
Na takav post naleti neki baja koga to zaintrigira ili uplasi i takav covek bukvalno je spreman da riskira zivot deteta iz najbolje namere Smiley

IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 22:51:17
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Zabranjena tema
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.064 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.