Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Za zvonjavu mobilnog 11.000 dinara  (Pročitano 9358 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
који дебилизам ... ГОДИШЊА накнада за звоно на мобилном  Smile Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 19852
Zastava Šabac , Srbija
OS
Windows XP
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Sony 
koje budale majko mila... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
који дебилизам ... ГОДИШЊА накнада за звоно на мобилном  Smile Smile
slobodno nek je uzmu.  Smile

samo treba da se malo sagnu i povuku i eto im moja naknada.  Smile


picketine razbojnicke!  Smile

ako se ovo nastavi predlazem da se pokrene akcija/peticija za zuastavljanje ovog divljanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
...moje iskustvo sa njima je vise nego komicno.
sedim u restoranu hotela sa nekim prijateljima i pricamo.u restoran ulaze tri coveka,obucena u pol sark konfekciju.od ulaza do samog kraja sale nesto razgovaraju i zagledaju.pomislim neka inspekcija.
kazem konobaru,da ih pita sta zele i da ih ponudi sa picem.vraca se konobar posle nekoliko minuta i kaze: ...nista nisam razumeo,ko su,zbog cega su ovde,koga traze...kad su povadili neke znacke,noge su mi se odsekle.... ustanem ja i pridjem ljudima.gospodo sta treba? trebamo gazdu,ili nekoga ispred firme te i te. ... pa evo ja sam ispred te i te firme. ... vi ste ? .... ja sam .... .covek ivadi znacku iz dzepa i rece mi smo iz SKOJA. kog skoja? ne skoja vec sokoja... prevrcem po glavi,koja je sad sluzba? a oni mi moramo da utvrdimo stanje na terenu i vec od sledeceg meseca poslacemo vam racun ...... dok se nisam sabrao i pitao ih,cekajte ljudi,jeste li vi policija? kazu nismo.mislim ni vatrogasna? nismo. kakve su vam to znacke? mi smo inspektori sokoja,mi utvrdjujemo na terenu stanje,a potom saljemo racun.a,kako ste dosli do mene?pa uvidom u APR vi ste registrovani kao turisticko ugostiteljsko preduzece. a?ljudi,ako zelite da popijete nesto,nije problem,a ako ne zelite,ajde da ne prodjete kao sedam sekretara SKOJA,mars!nikad vise nisu izasli na teren,ali racuni i opomene stizu,cak su nas i tuzili pred trg.sudom.
kazu,da iza te zajebancije stoji:Mitrovic-Pink,premijer Cvetkovic,onaj Maksa catovic i jos jedno ime nisam zapamtio.lazu mene,lazem vas.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
a kad je to bilo,@hoze?  Smile


kazu,da iza te zajebancije stoji:Mitrovic-Pink,premijer Cvetkovic,onaj Maksa catovic i jos jedno ime nisam zapamtio.lazu mene,lazem vas.
ovo treba proslediti navijackim grupama.ovo i njihove adrese(mada,ja vec znam gde Ruzicasto govno zivi  Smile ) i pustiti lepo raju da se malo isprazni.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Tihi protest!

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5131
Zastava Majevica
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
Ericsson T28
Ovo je drugo, u Hrvatskoj postoji odavno obaveza da kafići, diskoteke , restorani, plaćaju godišnju naknadu za korištenje muzike. To mogu i da shvatim, ali ovo teško.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3185
OS
Linux
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9
a kad je to bilo,@hoze?  Smile


kazu,da iza te zajebancije stoji:Mitrovic-Pink,premijer Cvetkovic,onaj Maksa catovic i jos jedno ime nisam zapamtio.lazu mene,lazem vas.
ovo treba proslediti navijackim grupama.ovo i njihove adrese(mada,ja vec znam gde Ruzicasto govno zivi  Smile ) i pustiti lepo raju da se malo isprazni.  Smile

...ovo sa ovima iz sokoja desilo se 2007 godine negde u  oktobru. a kasnije su dosli i ovi drugi,ne znam kako se zovu,ali ista ekipa,koja se brine o pravima nasih muzickih umetnika.
ali ima jedna dobra foru,koju su uradili ovi iz kladionice mislim premijer.ovi dosli da im naplate foru,a oni lepo pogase muziku u svim svojim objektima,odu da li kod gerogijeva ili vec nekog,plate mu autorska prava i svim svojim objektima pustaju samo muziku od doticnog.ovo sam cuo,mislim da je istina,ali mozda nije kladionica i umetnik?
...ovi iz sokoja su ono,imaju nastup kao da su iz BIA,a ovi drugi imaju neki menadzerski pristup.kad razgovaras sa njima u prvom momentu pomislis,da je covek neki menadze,pa advokat,pa ..... ,dok ti ne odgovori na postavljena pitanja,tek onda svatis da te radi za lovu. oni su kao,kako sam ja to razumeo opunomocnici umetnika,koji naplacuju koriscenje njihovih dela?
...konkretno ja se sudim sa njima,to traje godinama.doneo sam iz holandije neku ambijentalnu muziku.pustamo to u prostorijama hotela i restorana.zadnjeg sam pitao,da li on zastupa i tog umetnika,cutao je i gledao me  belo.onda je rekao,da oni naplacuju po TV aparatu?ja sam mu na to pokazao ugovor sa operaterom preko kojeg imamo TV program u objektu.i objasnio mentolu,da ja placam vec nekome koriscenje nekog programa,i da on treba njima da naplati sta vec misli da treba,a onda ovaj meni da isposatvi to kroz mesecni racun.cuti on,cutim ja.onda lik kaze,ma ja cu da ti napisem deset aparata menje.ja mu kazem,ajde ti napisi sta hoces,a ko ti to sto pises potpise,dobio je na jedan otkaz.e taj lik mi je ispricao ko su sta su i ko stoji iz njih,a to je bilo pre godinu ipo dana.i oni me tuze.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
oni su kao,kako sam ja to razumeo opunomocnici umetnika,koji naplacuju koriscenje njihovih dela?
drugim recima-selektivni pravednici,ili - sviraci kurcu.  Smile

ma,kolko vidim,ista prica ko i sa "borbom protiv piraterije".

u drugim zemljama divljaju,prave krekove za sve i svasta,uploaduju sta oce,a njih naravno ne diraju,nego dodju ovde (Microsoft govna i Vlada) i deru sirotinju.  Smile

potpuno ista prica. bogatasi nek rade sta oce,a sirotinju deri sto jednom ucari nesto besplatno,i sto zbog toga pizdurina (Gejts,WMg,ko vec...) nije zaradio 10$ vise.

e bas me zabole patka za Gejtsa i njegovih 10$ dolara.  Smile

kopilad gramziva.
...konkretno ja se sudim sa njima,to traje godinama.doneo sam iz holandije neku ambijentalnu muziku.pustamo to u prostorijama hotela i restorana.zadnjeg sam pitao,da li on zastupa i tog umetnika,cutao je i gledao me  belo.onda je rekao,da oni naplacuju po TV aparatu?ja sam mu na to pokazao ugovor sa operaterom preko kojeg imamo TV program u objektu.i objasnio mentolu,da ja placam vec nekome koriscenje nekog programa,i da on treba njima da naplati sta vec misli da treba,a onda ovaj meni da isposatvi to kroz mesecni racun.cuti on,cutim ja.onda lik kaze,ma ja cu da ti napisem deset aparata menje.ja mu kazem,ajde ti napisi sta hoces,a ko ti to sto pises potpise,dobio je na jedan otkaz.e taj lik mi je ispricao ko su sta su i ko stoji iz njih,a to je bilo pre godinu ipo dana.i oni me tuze.
ako,ako!i ne posustaj!

ja bih voleo da se cak napravi i neka akcija podrske tebi i onoj frizerki,i svim ostalim ostecenima,da se potope da gramziva govna,a sa njima i svi oni anti-pirat licemeri.  Smile

nije im dovoljno sto deru sa porezima,taksama,dozvolama,pretplatama,cenama,nije im dovoljno sto ce uskoro i da nas truju smecem,nije im dovoljno sto ljudi nemaju sta da jedu,nego bi jos i da naplacuju muziku i programe,dok ostale zemlje divljaju.

mars u Evropu pa tamo delite pravdu,pizda vam materina licemerna!
« Poslednja izmena: 30. Jan 2011, 14:11:06 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke 208
OS
Windows 7
Browser
Chrome 8.0.552.237
mob
SonyEricsson 
Još malo pa će nam zabraniti i da pevamo ili zviždućemo omiljenu melodiju.   Smile

Neverovatno kako se kod nas neki zakoni iskrive do te mere da izgube svrhu postojanja.   Smile
IP sačuvana
social share
"some people never go crazy. what truly horrible lives they must lead."
Charles Bukowski
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Ма биће као са овом легализацијом ... ко се зајебе и плати ... зајебао се. Ко не, дочекаће смислен закон и уштедеће паре ...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.