Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Za pristojan život potrebno 1.000 evra  (Pročitano 15707 puta)
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
to samo oni znaju kako "zive" i da, primetiti znake navoda


jedini nacin da se uvidi realnost jeste da se pocne ziveti sam, placati kiriju racune i hranu sam


onda ce mozda taj "samar" i da dovede do opamecivanja  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Ne znam u kojoj vi drzavi zivite ali 1000E je velika para i za cetvoroclanu porodicu. Neces imati za neka razbacivanja ali ces imati sasvim dovoljno da ne mislis na neke stvari. 1000E je sasvim vise od pukog prezivljavanja i manje od razbacivanja tako da je sasvim dovoljno za neki pristojan zivot.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Livin' la Vida Loca! ®

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 136
Zastava Nis
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.61
mob
Nokia 5800
Bilo bi lepo kad bi svaka porodica imala bar 1000 evra mesecno..
IP sačuvana
social share
čika Mare
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 84
Zastava Uzice
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
SonyEricsson k810i
Za pristojan zivot najbitnija je pristojna zena. A sve ostalo moze a i ne mora Smiley. I da se ne lazemo 1000e u Srbiji nije malo:).
« Poslednja izmena: 19. Feb 2012, 16:38:43 od hey_my_bike »
IP sačuvana
social share
Ne umem da pisem. Jel moze X.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
LG Nexus 5
Ne znam u kojoj vi drzavi zivite ali 1000E je velika para i za cetvoroclanu porodicu. Neces imati za neka razbacivanja ali ces imati sasvim dovoljno da ne mislis na neke stvari. 1000E je sasvim vise od pukog prezivljavanja i manje od razbacivanja tako da je sasvim dovoljno za neki pristojan zivot.

Ako cetvoroclana porodica ima redovne i raznovrsne obroke (bez pomoci babe i dede sa sela), dakle pricamo o potpuno nezavisnoj cetvoroclanoj porodici, ako svako ima obucu i odecu prosecne cene, (dakle ni prada, ni Dzadidas), ako imaju prosecan auto, 1000 e je neka cifra koja je neka osnova. 

Druga je stvar sto je za "nas" sasvim normalno da krkas kazan pasulja cele nedelje, pa kazan slatkog kupusa naredne, sto je odlazak bilo gde van grada zestoki luksus, koji mogu da priuste samo sinovi poslanika i Београџани.

Prvo treba razgraniciti i shvatiti sta je to normalan zivot, posto ovde izgleda svako drugacije to shvata i zamislja. Moze se ziveti i sa 12 000 mesecno, samo ja ne znam kako.

Ako dvoje u porodici rade i zaradjuju zajedno po 500e, to je solidno ali nista vanserijski.
« Poslednja izmena: 19. Feb 2012, 17:09:14 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
Apple iPhone SE 2020
A kako zive oni sa 20 hiljada?  Smile Daj nemojte preterivati jbt Smile



Ne zive.. prezivljavaju... :|

Mislim.. jedini nacin je da imaju svoj stan\kucu ili zive kod roditelja, bastu, rodjake na selu i da ne placaju obaveze... bar ne redovno... kako kod nas, tako i u inostranstvu, posto su i tamo cene iznajmljivanja stanova srazmerno visoke...

Ako su, pak, podstanari... nema sanse...

Ja sam tako sedela i razmisljala.. i dosla do zakljucka da je minimum minimuma nekih 600-700e ako si podstanar... 
« Poslednja izmena: 19. Feb 2012, 17:13:36 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
Ne znam u kojoj vi drzavi zivite ali 1000E je velika para i za cetvoroclanu porodicu. Neces imati za neka razbacivanja ali ces imati sasvim dovoljno da ne mislis na neke stvari. 1000E je sasvim vise od pukog prezivljavanja i manje od razbacivanja tako da je sasvim dovoljno za neki pristojan zivot.

Ako cetvoroclana porodica ima redovne i raznovrsne obroke (bez pomoci babe i dede sa sela), dakle pricamo o potpuno nezavisnoj cetvoroclanoj porodici, ako svako ima obucu i odecu prosecne cene, (dakle ni prada, ni Dzadidas), ako imaju prosecan auto, 1000 e je neka cifra koja je neka osnova. 

Druga je stvar sto je za "nas" sasvim normalno da krkas kazan pasulja cele nedelje, pa kazan slatkog kupusa naredne, sto je odlazak bilo gde van grada zestoki luksus, koji mogu da priuste samo sinovi poslanika i Београџани.

Prvo treba razgraniciti i shvatiti sta je to normalan zivot, posto ovde izgleda svako drugacije to shvata i zamislja. Moze se ziveti i sa 12 000 mesecno, samo ja ne znam kako.

Ako dvoje u porodici rade i zaradjuju zajedno po 500e, to je solidno ali nista vanserijski.
Upravo to i kazem. Samo sto je to daleko od prezivljavanja gde se pitas za sta imas para da jedes sutra vec je sasvim solidna para od koje ces imati za neke tvoje potrebe(pod uslovom da se svi iz porodice ne bahate pa puse po dve pakle dnevno ili piju i jedu po kafanama skoro svaki dan i da npr. ne placaju neku skupu kiriju). Naravno, tu nije uracunato to da ti sa vremena na vreme moras da das za neke stvari(tipa lekar, zubar ili da ti se pokvari nesto po kuci) ili da kupis makar nesto novo za tu kucu. Ta para je daleko od nekog luksuza, ili pak od odlicnog zivota gde ne moras da brines uopste o novcu pa mozes poneki put i da se izbahatis pa odes u grad i kazes "pice za celu kafanu" ali je solidna para od koje se moze pristojno ziveti a da se ne razmislja makar o najosnovnijem.

Vec rekoh na nekoj temi, tuzno je da mi uopste o toj pari razmisljamo kao solidnoj kada je to nikakva para na Zapadu ako radis bilo kakav posao, ali eto, takvo vreme da je to jednostavno tako.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


zvekete rodjaci

Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 6156
Zastava Суботица
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 10.0.2
mob
Nokia 3220
Evo sad slusam na vestima da Hrvatska planira da preseli deo proizvodnje u Srbiju zbog nizih troskova poslovanja... jos ce se dugo nase prosecne plate kretati oko 200-250 evra
IP sačuvana
social share
“Before you diagnose yourself with depression or low self-esteem, first make sure that you are not, in fact, just surrounded by assholes.”


William Gibson
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
moguće da 1 000 ojra zvuči kao vau suma, ali ako ste podstanar, a nemate nikakvu pomoć sa strane u vidu baka servisa i slično...to su pare sa kojima se krpite...tačnije, nema govora o nekom razbacivanju ili lagodnosti.

ali sve na stranu...prosječna plata je mizerija...i zaista mi nije jasno kako se vascijeli narod ne digne na noge...i makar ne izađe ispred svojih jazbina i urla.

samo toliko...pa se poslije nekoliko minuta vrati i nastavi...da preživljava.
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 17.0.963.56
mob
HTC One
Nema veze sa temom, ali jace je od mene - neverovatno kako kod svakog coveka postoje odredjene reci/izrazi od kojih mu se dize kosa na glavi.

Jedan od tih je - ojra.  Smile Smile Smile

Nema veze sa tobom, prosto mi se od tog izraza prevrce zeludac oduvek.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.