Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:55:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Za one koji pamte lepša vremena  (Pročitano 12033 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
Ja nisam ponosna, bolje bi bilo da sam se rodila negde kao i moj sin pre 7 godina, ne zelim da sam zivela tada, niti zudim da budem toliko u zabludi kao sto je tada taj narod bio, niti bih volela da samnom neko manipulise. S obzirom na to kakva sam po pitanju stavova i jasnog i glasnog iznosenja istih bila bih na Golom Otoku... Tako da... Hvala Bogu pa sam bar rodjena kad je navodni marsala navodno umro...
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Tada se stvarno živelo a danas se živi u zabludi,tada je i cistacica išla na more i školovala svoju decu bez ikakvih problema,tada su ljudi pomagali ljudima,spavalo se bez straha u sred šume,zdravstvo,školstvo,stanovi i da ti ne nabrajam dalje.Ovo i ono su dupe i oko! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
Vazi, nema problema. Slazem se, verovatno  Smile
Ipak, ne  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Videh obe strane medalje,veruj mi razlika je kao nebo i zemlja! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Nokia 
Umorna da se raspravljam, pisemo se sutra ranom zorom  Smile Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Nema tu raspravljanja,nisi kompetentna! Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 17469
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Tada se stvarno živelo a danas se živi u zabludi,tada je i cistacica išla na more i školovala svoju decu bez ikakvih problema,tada su ljudi pomagali ljudima,spavalo se bez straha u sred šume,zdravstvo,školstvo,stanovi i da ti ne nabrajam dalje.Ovo i ono su dupe i oko! Smile
Tad su mom dedi uzimali parce po parce zemlje da naprave ulicu, zgradu, raskrsnicu...pa mu na kraju dali stancic u nekoj budjavoj zgradi koji nikako ne moze da nadoknadi kucu, dvoriste i vocnjake koje je imao. Pri tom je bio vrlo cenjen jer se dobro drzao u radnim logoru za vreme rata. Ja pamtim jos neke "lepe"stvari iz tog vremena. Kad smo putovali kod rodjaka u Hrvatsku, mama nam je naredila da ne progovaramo u vozu, a ona se sa saputnicima i kondukterima razgovarala na "hrvatskom" jeziku, jer je netrpeljivost bila ogromna prema nama srbijancima. Ja se usudila da progovorim, i mami sam za uzinu trazila BRIJESKVU.
da ne nabrajam sta je dalje bilo
ja bas i ne pamtim neka bolja vremena
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.63
mob
Alcatel One Touch
                                 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 6674
Zastava Бачка Паланка
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Тек ја што нисам компететан, ал животни век тог друштва, државе, система је сам по себи објашњење!  Smile

Не познајем какви су ови данашњи клинци, ђаци прваци и сличне генерације(уствари познајем, али тужно ми причати о томе), али знам шта је био наш смисао. А то је, да будемо нон стоп заједно, не мислимо о сутра, већ од јутра до мрака спонтано одрастање и не мешање у ствари које нас се не тичу. Значи напоље, игре које појма немам сада како се зову, углавном ми мушки зна се да смо висили ту у оближњем забавишту или школи или још једном терену, 3 сата проводили на тренингу, 4 у школи, а 10 заједно у акцији, увече правили милион пиздарија, ал никад никоме нашкодили. Навешћу и ружну страну краја где сам одрастао а то је огроман број наркомана, ми у забавишту(на локацији забавишта, не похађали ту установу) у једном делу играмо лопте, док они у другој раде шта раде, која иронија ал никад никоме од нас нису пробали нешто да натуре, и ево и сад из те генерације(генерација) нема нико навучен, сем поприличног броја што подува траву.

Још бих написао брдо редова, али удавио сам и изгубио од жеље да нешто кажем суштину, тако да ето сматрам да смо један од задњих генерација која је имала одрастање по "олд скул" систему вредности.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.12
Tada se stvarno živelo a danas se živi u zabludi,tada je i cistacica išla na more i školovala svoju decu bez ikakvih problema,tada su ljudi pomagali ljudima,spavalo se bez straha u sred šume,zdravstvo,školstvo,stanovi i da ti ne nabrajam dalje.Ovo i ono su dupe i oko! Smile
Tad su mom dedi uzimali parce po parce zemlje da naprave ulicu, zgradu, raskrsnicu...pa mu na kraju dali stancic u nekoj budjavoj zgradi koji nikako ne moze da nadoknadi kucu, dvoriste i vocnjake koje je imao. Pri tom je bio vrlo cenjen jer se dobro drzao u radnim logoru za vreme rata. Ja pamtim jos neke "lepe"stvari iz tog vremena. Kad smo putovali kod rodjaka u Hrvatsku, mama nam je naredila da ne progovaramo u vozu, a ona se sa saputnicima i kondukterima razgovarala na "hrvatskom" jeziku, jer je netrpeljivost bila ogromna prema nama srbijancima. Ja se usudila da progovorim, i mami sam za uzinu trazila BRIJESKVU.
da ne nabrajam sta je dalje bilo
ja bas i ne pamtim neka bolja vremena
Licnih primera u svemu ima u svakom državnom uredjenju,radi se o ukupnom životu naroda koji je u to doba živeo mnogo bolje!Što se tice netrpeljivosti u Hrvatskoj prema Srbima to ce isto Hrvati reci za Srbiju,misliš da i dan danas toga nema prema Srbima iz BiH ili Srbima iz CG!?Uz sve te netrpeljivosti ljudi su voleli Jugoslaviju,plakali kada je Tito umro,pevali himnu Hej Sloveni,imali dovoljno novca da putuju po celoj Evropi da se besplatno,lece,školuju,dobijaju stanove itd!Stvarno grozno doba...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 13:55:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.