Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:51:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Za mog druga  (Pročitano 10546 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 64
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Hvala vam ljudi i meni se to cini kao trenutno najbolje resenje. Al evo vidjet ce mo jos sta ce biti,, ako jos ko ima neki savjet neka kaze.......... Wink     

A sto se tice najnovijih vijesti znaci citiram sta mu kazu ortaci: nijesmo se culi 2 dana, ortaci mi kazu da ne budem lud, da je malo iscooliram da ne trcim za njom, da sam ja sve uradio sto je u mojom moci, i da je pustim.... pa ako me voli da ce se javiti..!!!! Ja sam uradio sve za nasu vezu a ona nije nista i da nije mene mi nebi ni bili zajedno.... i jos nesto brate:  a da ti ne kazem mama joj je stvarno luda, to ti nisam ni rekao...htela je da je vodi u crkvu da se zakune da prekine svaki kontakt samnom.... ja to u svom zivotu nisam cuo da postoji, ni u spasnkim serijama mama joj je ludjakinja na kvadrat.... znaci keva je zove svakih pola sata i provjerava gdje je: a i brate meni treba 4 sata tamo 4 nazad 8 sati puta do Leskovca, i sta onda da budem tamo samo 1-2 sata, pa nije fazon.... I kaze da joj keva nije nikakav podsticaj u zivotu uopsta je ne hrabri naprimjer: isprati je na polaganje vozackog ispita i kaze rodjenoj cerci ti ces da padnes, pa jel to majka, jel to podrska u zivotu...!!!!!

Pa sad ljudi ja neznam dal je ovo normalno a i stvarno neznam sta da mu kazem sta ce da radi jer kao i on sto kaze ovo nema ni u spanskim serijama. A keva joj neda nigdje iz leskovca znaci Nis  ali sumlja ako mogadne da ode na fax inace BG nema sanse.....

Stvarno bruku ja sam ostao bez texta neznam koje je najbolje resenje mozda kada bise nasao neki njihov rodjak pa da prica sa njima inace ja ne vidim drugog izbora...... Smile Smile Smile Smile

« Poslednja izmena: 01. Maj 2008, 14:13:00 od milosrako »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nasmeši se...neko te voli.

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 824
Zastava Montenegro
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung S III
Ja mogu nac neki jeftin pistolj ?  Smile
IP sačuvana
social share
- Rijesio sam da se zenim ne jos ali rijesio sam!
-Ja znam da nista neznam, ali ipak znam da vise znam od onih koji znaju da nista neznaju!
!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@milosrako

reci ti tom tvom drugu da se ne iscudjava previse!

Prvo,razlika u godinama jeste velika i bitan faktor,posebno za roditelje devojke (ja da sam joj majka i ja bih branila da se vuca sa nekim matorim (jer,on za nju jeste mator u tim godinama))

Drugo,vi zaboravljate gde ona zivi-u Leskovac!
To je drugacija sredina od Bg-a i drugacije se gleda na neke stvari-makar zvanicno (ili prividno)

To su dve stavke koje ne smete zanemariti u tim svojim silnim taktikama kako privoleti mamu da je pusti!

S druge strane,na osnovu cega ste vi sigurni da joj je mama luda?!
Mozda je zatucana i pod uticajem okruzenja,ali joj je majka i taj faktor ne mozete da izbegnete.

I to sto je htela da je vodi u crkvu meni je sasvim razumljivo,odn. govori mi o toj zeni,ali ne kao ludoj,vec nesto drugo sto vase drustvo ne razume.

Ne branim majku te devojke,ali nesto tu ne stima-ona mu je divna,a svi oko nje ludi?!

Ukoliko taj tvoj drug ne sedne i malo bolje ne razmisli o svemu,ali sa sireg spektra (u tim godinama bi trebalo da je dovoljno zreo za to) nece ni naci resenje kojim bi svi bili srecni,a ovce na broju...
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
Za ovu Milosavu, ja sam taj decko. Hvala ti na komentaru, ali to sto si ti napisala nema nikakve veze sa situacijom u kojoj se ja nalazim,Kao prvi mislim da razlika u godina nije toliko velika, kao drugo ja imam baby face i izgledam mladje, jer neko u mojim godina izgleda kao da ima 35god i skroz ofucano i ne ocuvano. Kao drugo znamo mi svi kakva je Leskovac sredina, zatucana. Kao trece svaki dan joj dajem neke savet i pricam nesto o zivotu posto sam puno iskusniji od nje,a ona nema pojma. Glavno joj je da kaze 'ne znam' 'ne znam' i  da cuti posto zna da nije u pravu. A ocigledno i moja devojka ne zna ni sta je ljubav(na zalost) i da za ljubav mora nekad i da se zrtvuje. Da ne pricam kakve komentare ima, takve komentare ne bi dalo dete od 3 godine. Mama joj je definitno na zalost opet kazem luda zena, i nije joj nikakva podrska u zivotu, jer tako kako ona postupa ne postula normalna i zrela osoba. Razbija joj telefon, vredja je, cak je i oshamarila, to za crkvu i posle meni kaze kad sam se cuo sa njom kako nema nista protiv mene. Puste price. Da pravi joj scene svakog dana, ma ima tu gomila stvari. Tako da moja nadam se jos uvek devojka nema nijedan argument niti bi ona i zelele da ga, da sam ja nesto pogresio u ovoj vezi. Jednostavno ona nema svoje 'ja', nema svoj stav, eto takva je, a i zivi u nenormalnoj porodoci. I sad da hocu mogao bi roman da napisem za nasu vezu, nista ne ide u njenu korist. Da, da mene nije bilo mi se do sada ni ne bi upoznali, ma to je samo sitnica. Prema tome Milosava hvala ti za komentar, ali komentar ti "ne pije vodu".  Da na kraju da kazem, da je ja i dalje Volim.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Citat
(ja da sam joj majka i ja bih branila da se vuca sa nekim matorim (jer,on za nju jeste mator u tim godinama

Necu da ulazim u ostale faktore za i protiv, i sama prica mi je totalno puna rupa, ali evo osvrt na godine i na "vucaranje":
Ona ima 18 godina, a on ima 26 godina, nema 46 godina ... razlika postoji ali nije toliko tragicna da bi ona sad bila okarakterisana kao zaludela klinka ili on kao matori podvodac ... da je studirao verovatno bi sada zavrsavao fakultet, a ona bi ga upisivala ... i nije neka tragicna razlika za cupanje kose, ako je mladic normalan, zreo, vaspitan i ako su mu namere zdrave, tj ako i on sam postuje nju i tu razliku u godinama ... kazem "ako" jer ne znam niti me uopste zanima iskreno.

"da se vuca" pretpostavljam znaci "da ce vucara" pa samim tim je vidjanje sa starijim deckom "vucaranje" a vidjanje sa mladijim, sta? - "zabavljanje", "veza"...sta god ... meni je to malo previse ekstremno i preostro sa sve upotrebom glagola koji su karakteristicni za najnize dno zenskog sveta ili kurve sa stajge.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iPhone SE 2020
A da svi vi kolektivno ostavite curu na miru. Razvlacite je ko deca zeca.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
Pre bih rekao da ona nekog drugog razvlaci ko deca zeca, i to zato sto nema pojma o zivotu, tj o bilo cemu.   Smile   Anea ti si izgleda ovde predstavnik kolektiva zechica!?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Nadam se da ne ocekujes od devojke (koja se kako je vec receno "prvi put poljubila" sa muskarcem pre par meseci) da ima pojma o zivotu, vezama, iskustva i rekacije svojstvene nekome ko je vec iza sebe imao slicne situacije ...
Mogu samo da zamislim sta je u njenoj glavi, tj kakav je to zbun ... predstoji joj slaganje kockica iznova i iznova, a pri tom je izmedju dve vatre - roditelja koji su bili do sad i tebe koji si od sad, od skoro. Nit levo nit desno, a iskustva su jos previse sveza da bi se povlacili neki ishitreni potezi ...

Kao sto sam rekla, razlika u godinama ovde izgleda predstavlja najmanji problem, a i nije neka preterana po meni, to sam vec rekla, mnogo je veci problem izgleda taj sto manjka strpljenje na muskoj strani i takodje manjka razumevanje. Ti hoces sad i odmah. E pa to ne ide tako decko ... stavi se ti u kozu tvoje devojcice pa saberi dva i dva. To njeno "ne znam" koje ti kaze, ako je ista naucila za tih njenih 18 godina, kad ti kaze, to je izgleda najiskrenije "ne znam koliko je pametno da posle par meseci pljunem na sve sto imam i odmetnem se sa tobom i za tobom zarad nekog osecanja koje se javilo posle samo par meseci veze sa tobom ...".
Sad kad citam tvoje komentare cini mi se da ti vise zudis da je posedujes nego sto je volis, odnosno da ona raskrsti sa svima i sa svim za sta zna, da bi se sakrila pod tvoje skute ... ne mozes da ocekujes od ljudi da prave poteze na koje si ti licno spreman ili mislis da bi bio spreman da povuces u njihovim situacijama ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa,ricky22,meni se cini da si ti ljut sto nisi prihvacen od strane njene porodice,kakvagod ona bila,pa sad pljujes po svemu.
Pazi,nije iskljuceno ni da si ti u pravu,ali ja ti objasnjavam da je zatucana sredina veliki faktor!
Nista neces postici ljutnjom i takvim stavom,cak i ako si u pravu.

Ne uzimas u obzir njeno okruzenje i to te zeza da shvatis.

Koje crno njeno *ja* od 18 godina?
Sta podrazumevas pod tim? Da odj... porodicu i sta onda? Na ulicu?

Problem ti je da se njakas 8 h putujuci da bi je video 1-2h,a sta ocekujes?
Ocekujes da te njeni prihvate,da nocis kod nje,ona da dodje kod tebe,ali avaj-majka ne odobrava.
Bila u pravu ili ne,moraces da nadjes nacin,skupa s tom devojkom,da ubrdite mamu da te prihvati.

Nije ni moj deda bio za mog tatu,ali je mama zavrsila skolu i radila,pa je i mogla da kaze-ko te sisa i uda se.

Ti trazis da ona sve ostavi da bi se zabavljala s tobom... Mislim,ne dobija se sve u zivotu tako sto kazes-ja hocu i moram to da dobijem;treba naci adekvatan nacin.

Ne kazem ja da se nisi svojski trudio,ti najbolje znas sta i kako je,ali ne razumem na koji nacin mislis da to sve moze da se resi?

Kao sto ti ne razumes njihovu zatucanost i nacin zivota,tako je i njima potpuno neshvatljiv svet iz kog ti dolazis.

@MunkaZe
razumem ja o cemu ti pricas,ali isto tako znam kako to funkcionise u malim sredinama.On je momak sa strane,stariji,ne znaju nista o njemu,verovatno ne mogu ni proveriti,pa se svodi na ono-ako ce da se kresne-nek to radi sa svojom generacijom,prihvatljivije je.

Ti kazes-ako je zreo,vaspitan...-a,mene interesuje zasto se majka toliko protivi?

Znam jednu devojku koja je imala 17,5 god. kada se pocela zabavljati s momkom 8 god. starijim i otac se zestoko bunio,dok nisu pitali zasto.On je jasno i glasno stavio do znanja da je gubitnik i propali student koji jos uvek visi na ledjima svojih roditelja.
Bio je u pravu,jer znam dugo tog momka,on stvarno nista nije radio u svom zivotu,osim sto se vodio pod student medicine i sam se zavukao tripom da je faca sto to studira i izgubio osecaj za vreme da to treba i da zavrsi.

Zato pitam sta je razlog kod ove majke,jer uvek ima razlog (logican ili ne),ali da su ostale stvari na mestu-ni razlika u godinama ne bi bila problem.


I da,sve sto si u zadnjem postu srocila-slazem se,samo si ti to lepse formulisala.Potpuno se slazem sa svim!
« Poslednja izmena: 01. Maj 2008, 16:35:54 od milosava »
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 33
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0b5
Svaka cast munkaZe, a Milosava ne znam da li si razmisljala da na svetu postoje glupe i neinteligentne osobe, i da to moze da bude i njena mama, koja pece pljeskavice a zeli da glumi nekog psihologa.I ne ocekujem ja od nje nikakve filozofije zivota svestan sam ja da ona ima 18godina i da je klinka, ali se ona ne ponasa ni u skladu sa tim godinama.Mislim da je moguce da su joj roditelji sa cetim govorenjem da je glupa, skroz su joj srozali ego ili znate vec sta zelim da kazem.I ja ne zelim da kako ti kazes nocivam Smiley kod nje i opste ne zurim oko vodjenja ljubavi, i predlozio sam njenoj mami da se upoznamo, ne zbog ozbiljnosti ove veze, nego eto cisto da vidi ko sam i sta sam.Ali zatucanost i glupost je sve sto moze da se kaze o toj porodici.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 23:51:11
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.