Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Yugo: Odvratna koza se pretvara u spušćenu zvijer uz pomoć Painta  (Pročitano 6812 puta)
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 408
Zastava Šavnik, Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6280
Jeste, taku sam ideju ima no sam samo okаčio ove slike da pokažem kako otprilike treba sređivati... Inače svi su pozvani da ođe u temu kače svoje radove i transformacije, ajde ljudi što ste se stisli, nije valjda da jedini ja umijem radit u programi... Možda ako bude zainteresovanih da održimo i takmičenje, naprimer stavimo kao osnovu sliku nekog krš Jugića ka onog na prvoj slici gore što sam postova u prvi post, i onda da vidimo ko će ga od nas najbolje spuštit i uradit, da bude sređen... Možemo i glasanje održat, ajde da nas se skupi bar trojica stručnjaka pa da počmemo! Inače ode tema u salatu, nemam ni ja toliko materijala da je sam održavam u život, ipak uz sve kvalitete realno nijesam svemoguć! Pozdrav.
IP sačuvana
social share
Петар Петровић Његош

Сердар Вукота: Што грајете, који су ви јади,
                       а ево сте гори него ђеца !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 6496
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
Potrazi moju temu na bureku virtual tuning,videces neke radove u ps...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 408
Zastava Šavnik, Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6280
Potrazi moju temu na bureku virtual tuning,videces neke radove u ps...
Ne nađoh temu ni radove u post skriptumu Smile

Nažalost ova je tema dosta neaktivna i vjerovatno će moderatori sa pravo da je izbače i izbrišu. Niko od članova izgleda nije raspoložen za koperaciju. Ipak ja ću okačiti još jedan rad, i to opet na platformu onog Jugića iz moj prvi post, jer me je jadničak u svu tu svoju žalost i propetost nekako simpatičan.
Dakle, razmišljao sam malo i pokuša da proniknem što bih neko vozio onako dignuto auto? To mora bit sa jak razlog, ondak primjetih da su mu samo zadnja stakla zamrčena kao kombi (da se ne vidi što se prevozi na zadnje sjedište), pored viđoh i kontejneri i shvatih da je to radnički Jugo za posa i prevoz tereta. Znači uzo sam da ga unaprijedim u taj pravac, jer sa onako spušćenim ka što sam ga bio odradio vlasnik ne bi moga da vrši utovar jer bi kačile gume o rubove. Zato sam mu ja napravio kašet nazad predviđen za teški tereti, još ga malo odiga da bi imao bolji pristup kad se kreće deponijom u potrazi za sekundarne sirovine koje želi da ubači, preveze i preproda. Iako ne odgovara nazivu teme već bi ovo prije bilo: Odvratna koza se pretvara u radničku divokozu! Ali ipak mislim da će biti zanimljiv rad za auditorijum:




Pozdrav!
IP sačuvana
social share
Петар Петровић Његош

Сердар Вукота: Што грајете, који су ви јади,
                       а ево сте гори него ђеца !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8559
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung i8510 innov8
Evo ti je njegova tema...  Smile   http://forum.burek.com/index.php?topic=226694;start=%d

Shto se tiche teme, ja sam pokushao neshto, al' me mrzelo da chachkam i da dovrshavam...

Nego shto ne pochensh da koristish Adobe Photoshop? Mnogo je efikasniji od Painta, ima vishe opcije ali zato je i malo tezi za rad...

IP sačuvana
social share

Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 408
Zastava Šavnik, Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6280
Hvala druže na link  Smile Zanimljivi su radovi jedino me se Fićo nešto ne dopada...
A za Fotošop što da ti kažem, ima sam ga instaliranog u firmu na kompjutor ali sam u njega rijetko zalazio, to je tako konfuzno  Smiley 1 Jedino sam ukapira kako da štogod isječem sa Laso Tul, u ostalo se nijesam snalazio... To je više za ovi profesionalni, za mene je više Paint, sa njega radim već duže i tu sam svoj na svome...
A što se tiče tvoji radovi, nemoj da te mrzi, prikači nešto ođe, ova tema ima velik potencijal da bude jedna od bolje, da održimo kakvo takmičenje ili što, da bude zanimljivo... Pozdrav  Smile
IP sačuvana
social share
Петар Петровић Његош

Сердар Вукота: Што грајете, који су ви јади,
                       а ево сте гори него ђеца !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8869
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.8
mob
Sony Xperia Neo L
ovdje imas tutrioale kako da sredis auta u photoshopu  Smile
http://free-kr.t-com.hr/dejan/

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.059 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.