Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:23:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Youtube{malo ozbiljniji problem}  (Pročitano 701 puta)
15. Sep 2007, 00:09:24
Krajnje beznadezan


Out of Space and Time

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 10499
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
E,ovako probam ja da skinem klip sa youtubegraber-om ,ono nece prijavljuje neku gresku ili se program zamrzne{ono not responding].Ja pomislim neki bug u programu pa skinem Youtubov downloader Kad opet se zamrzne<pa ondaprobam Vdownloader posto sam cuo da sa njim nema zime A on izbaci upozorenje da Firewall mu ne da da izadje na net.Ja onda namestim Allow all{kao da nema firewall-a}.kad on opet isto upozorenje i blokira se.E onda se desi nesto{po meni jako cudno}Taskbar na dve tri sekunde dobije izgled taskbara karakteristicnog Za 98-icu,pa se vrati u normalno stanje{vidi sliku}.E al onda ja probam da se skinem sa neta,i kad kliknem disconnect ono nece da se skine ona ikonica{dva kompjutercica,znate na sta mislim, i dalje stoji u systray-u.I ja restartujem komp i pri restartovanju {pre poruke Windwows is shuting down izlazi poruka Closing network connections.Ljudi ja skeniram sa svim i svacim al nista nema ni traga od infekcije.Sta moze biti problem.Ne dize mi se sistem Format c sam radio pre dva meseca,jos je rano.Unapred hvala na odgovorima...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

sshot-1.png
(27.93 KB, 1037x74)
IP sačuvana
social share
I like to pretend I'm alone. Completely alone. Maybe post-apocalypse or plague... Whatever. No-one left to act normal for. No need to hide who I really am. It would be... freeing.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 15:23:57
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.118 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.