Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 634
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Youtube - zanimljivi i smesni video klipovi  (Pročitano 990068 puta)
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7



Ovo je stvarno bezveze-svi ga bacaju jbg,zar to da se postavlja po youtube? Šta je ovo sad-veliki brat?Svi možemo da završimo negde na netu? Jadan bi bio onaj ko bi mi ovo uradio,jadan u faci(niko ga ne bi prepoznao). Ko su degeni koji su ga snimali...Ne verujem koji mentoli Smile
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Oklop mač i mantija u duši nam Vizantija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 117
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
taxtex imaš 35 godina,možda više i hoćeš reći da ga još bacaš  Smile
IP sačuvana
social share
izjava koja se pripisuje Luki Notarasu, vojskovođi i jednom od Konstantinovih najbližih saradnika:
„Više volim da u Carigradu vidim turski turban, nego katoličku mitru.“

Na sultanovu ponudu Dragaš je odgovorio rečima: "Predaja grada nije niti moje lično pravo niti pravo bilo kog pojedinca koja u njemu živi, jer je naša zajednička odluka da poginemo svi zajedno, a ne da spasemo svoj život".


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 528.1
mob
Nokia Neka stara nokia
Ovo je stvarno bezveze-svi ga bacaju jbg,zar to da se postavlja po youtube? Šta je ovo sad-veliki brat?Svi možemo da završimo negde na netu? Jadan bi bio onaj ko bi mi ovo uradio,jadan u faci(niko ga ne bi prepoznao). Ko su degeni koji su ga snimali...Ne verujem koji mentoli Smile
Iskreno...Ljustio ga je na poslu,dok je sebi gurao prst u usta...ajde makar da je uzeo mobilni i otisao u vc...
Kolko je glup,stvarno je to zasluzio...

A mogli su da mu sakriju facu,sto jes jes...
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Oklop mač i mantija u duši nam Vizantija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 117
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
gurao je sebi prst u usta,pa onda u guzicu,tako mi se čini
IP sačuvana
social share
izjava koja se pripisuje Luki Notarasu, vojskovođi i jednom od Konstantinovih najbližih saradnika:
„Više volim da u Carigradu vidim turski turban, nego katoličku mitru.“

Na sultanovu ponudu Dragaš je odgovorio rečima: "Predaja grada nije niti moje lično pravo niti pravo bilo kog pojedinca koja u njemu živi, jer je naša zajednička odluka da poginemo svi zajedno, a ne da spasemo svoj život".


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung Galaxy S Advance
Zapravo @Igor90000, @taxtex je u pravu. Za pocetak, dovoljno ce biti da se i sam stavis u poziciju doticnog koji je "uhvacen na delu". Zamisli koliki psiholoski pritisak bi trpeo zbog strepnje/brige/straha i sramote ukoliko klip bude objavljen. Zamisli koje ucene sve mogu tu da se stvaraju na osnovu jednog klipa. Ko zna cime su ga uslovljavali kasnije, a opet, vidis i sam da se klip nasao na netu, dostupan svima, i onima koji ga znaju i onima koji ga ne znaju (ne zna se sta je gore). Pod kolikim je stresom bio ili slicno... Mozda je i otkaz dobio nakon ovog pustanja u javnost (pa ce da se pravi pitanje zasto je otpustan kada se bude ponovo zaposljavao, a mozda to iz drugih firma vec znaju). Druga stvar, zamisli njegov odnos u drustvu, nakon sto su videli ovako nesto... Mislis da ce ostati po starom? Prijatelji, poznanici, roditelji, ostala rodbina, nadredjeni, podredjeni, kolege, devojka...
(najmanji problem ce da bude samo da prestanu da se rukuju...)

I sve to zarad "neslane sale" da bi njima bilo smesno... na neko vreme... Upropastili coveku zivot. (ali ae, da ne dramatizujem). Zamisli one sa slabijom voljom, vec stidljive i povucene, koji su spremni i na samoubistvo zbog ovako neceg? (da, deluje smesno, ubiti se zbog "ovoga", ali sve je moguce nakon velikog pritiska okoline)
Blazi slucaj, prinudna promena okoline... iseljenje
Tezi slucaj, kljuka se lekovima, ne moze da podnese pritisak, poglede drugih koji su videli to, ne moze da spava zbog toga i sl.
Najtezi slucaj (sto kaze @taxtex), uzme i ubije coveka koji ga je snimio. (iz osvete/mrznje/besa...) i zaglavi dozivotnu...

Nije dovoljno?

Ok, zamisli ovo... tvoj klinac u buducnosti vidi klip, jer i sam znas da je moguce iskopati klipove od ko zna kad sa youtube-a, i? sta onda?
(nije strasno?)
Taj klip vide i svi njegovi drugari, i iskidaju ga od za`ebancije... i sta ce onda da misli o tebi?
Kako ce da se brani protiv toga? Kako ces ti da se branis protiv toga?

Ovo prevazilazi sve granice neslanih sala... ovo je gore... ovo je surovo... ono sto bi se reklo... krajnje... vidi se dokle ide ljudska zloba...

P.S. Ne napadam, verovatno si se samo salio, a i da nisi, tvoja stvar. Ja samo iznosim svoje misljenje u vezi ovog klipa.

P.S. na P.S. Pretece me ColdOne sa svojim odgovorom... jeste glupo to sto ga je "ljustio" na poslu, ali koliko sam ja shvatio iz snimka - namesteno mu je sa kamerom... sto ce reci - prank...

Jedno je sigurno, tip ce imati daleko vise posledica nego koristi iz ovoga... kao i njegovi "drugovi"...
« Poslednja izmena: 09. Mar 2009, 23:52:21 od Dzobi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Oklop mač i mantija u duši nam Vizantija!!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 117
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

jebote,ja samo reče Tatexu da ima 35 godina i da ne bi bilo lepo da ga baca naokolo,a ovaj mi napisa psihologiju ličnosti
IP sačuvana
social share
izjava koja se pripisuje Luki Notarasu, vojskovođi i jednom od Konstantinovih najbližih saradnika:
„Više volim da u Carigradu vidim turski turban, nego katoličku mitru.“

Na sultanovu ponudu Dragaš je odgovorio rečima: "Predaja grada nije niti moje lično pravo niti pravo bilo kog pojedinca koja u njemu živi, jer je naša zajednička odluka da poginemo svi zajedno, a ne da spasemo svoj život".


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 6809
Zastava Beograd,Vozdovac, Brace Jerkovic
OS
MacOS X
Browser
Mozilla AppleWebKit 528.1
mob
Nokia Neka stara nokia
Covece,sam je kriv sto ga ljusti na stolici na poslu...
Nek ode ko sav normalan svet u wc...
gurao je sebi prst u usta,pa onda u guzicu,tako mi se čini
nisam ni izvalio da je stavio prst u dupe...
AAA>>R!#5!!13  Smiley 1
IP sačuvana
social share
Edit by Belgrade: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung Galaxy S Advance
P.S. Ne napadam, verovatno si se samo salio, a i da nisi, tvoja stvar. Ja samo iznosim svoje misljenje u vezi ovog klipa.

Odakle znas sta je kada nisi ni procitao  Smile

Uostalom, da ne kocimo temu:
Na foru rubikove kocke  Smile











IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

S=T=O=P=======✈ =C=H=E=M=T=R=­A=I=L=S ===========✈

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 17945
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Zapravo @Igor90000, @taxtex je u pravu. Za pocetak, dovoljno ce biti da se i sam stavis u poziciju doticnog koji je "uhvacen na delu". Zamisli koliki psiholoski pritisak bi trpeo zbog strepnje/brige/straha i sramote ukoliko klip bude objavljen. Zamisli koje ucene sve mogu tu da se stvaraju na osnovu jednog klipa. Ko zna cime su ga uslovljavali kasnije, a opet, vidis i sam da se klip nasao na netu, dostupan svima, i onima koji ga znaju i onima koji ga ne znaju (ne zna se sta je gore). Pod kolikim je stresom bio ili slicno... Mozda je i otkaz dobio nakon ovog pustanja u javnost (pa ce da se pravi pitanje zasto je otpustan kada se bude ponovo zaposljavao, a mozda to iz drugih firma vec znaju). Druga stvar, zamisli njegov odnos u drustvu, nakon sto su videli ovako nesto... Mislis da ce ostati po starom? Prijatelji, poznanici, roditelji, ostala rodbina, nadredjeni, podredjeni, kolege, devojka...
(najmanji problem ce da bude samo da prestanu da se rukuju...)

I sve to zarad "neslane sale" da bi njima bilo smesno... na neko vreme... Upropastili coveku zivot. (ali ae, da ne dramatizujem). Zamisli one sa slabijom voljom, vec stidljive i povucene, koji su spremni i na samoubistvo zbog ovako neceg? (da, deluje smesno, ubiti se zbog "ovoga", ali sve je moguce nakon velikog pritiska okoline)
Blazi slucaj, prinudna promena okoline... iseljenje
Tezi slucaj, kljuka se lekovima, ne moze da podnese pritisak, poglede drugih koji su videli to, ne moze da spava zbog toga i sl.
Najtezi slucaj (sto kaze @taxtex), uzme i ubije coveka koji ga je snimio. (iz osvete/mrznje/besa...) i zaglavi dozivotnu...

Nije dovoljno?

Ok, zamisli ovo... tvoj klinac u buducnosti vidi klip, jer i sam znas da je moguce iskopati klipove od ko zna kad sa youtube-a, i? sta onda?
(nije strasno?)
Taj klip vide i svi njegovi drugari, i iskidaju ga od za`ebancije... i sta ce onda da misli o tebi?
Kako ce da se brani protiv toga? Kako ces ti da se branis protiv toga?

Ovo prevazilazi sve granice neslanih sala... ovo je gore... ovo je surovo... ono sto bi se reklo... krajnje... vidi se dokle ide ljudska zloba...

P.S. Ne napadam, verovatno si se samo salio, a i da nisi, tvoja stvar. Ja samo iznosim svoje misljenje u vezi ovog klipa.

P.S. na P.S. Pretece me ColdOne sa svojim odgovorom... jeste glupo to sto ga je "ljustio" na poslu, ali koliko sam ja shvatio iz snimka - namesteno mu je sa kamerom... sto ce reci - prank...

Jedno je sigurno, tip ce imati daleko vise posledica nego koristi iz ovoga... kao i njegovi "drugovi"...
Svaka čast na ovako zrelom gledanju na stvari Smile

Prava retkost

Respect
IP sačuvana
social share
The Arrivals

Радио Снага Народа
Инфоратници Против Новог Светског Поретка
Гнев Србије
Окупациона Хроника
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
mob
Samsung Galaxy S Advance
Hvala, mada mislim da sam jednostavno, samo realan... nebitno... nastavljamo dalje sa klipovima:

(Evo jednog i na predjasnju temu)   Smile


i nesto sto je mozda bilo (ali ja prvi put vidim)   Smile



Evo jos malo:

Stoni tenis - "pobednicki" ples  Smile


Vatacina pred kamerama + sljakavica


Ovde jedino kraj sto vredi, ali vredi  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 10. Mar 2009, 01:06:24 od Dzobi »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 634
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.