Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Your system has shut down do to overheat  (Pročitano 3464 puta)
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6
mob
Sony xperia
Ne brini , ne moze. Jedini nacin da te pukne struje da prosvira napajanje. Ali ova danasnja imaju i ona jeftinija, koliko toliko zastitu. Tako da se ne moras brinuti oko toga. Ako pak nisi siguran da li ces dobro odraditi, daj nekom iskusnijem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2349
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung E250
Uradio sam ono u BIOS-u sto si rekao vratio na default ili kako se vec kaze...Isao save and exit...Pa ugasio komp...Onda sam ga otvorio i usisivacem i krpom ga sredio...Ali i dalje kada udjem u BIOS(ono preko delete-a dok se pali komp) pise to crvenim slovima:WARNING:Please Clear CMOS if system no display after overclocking


Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Apple iPhone 12, S21
koja je ploca u pitanju?
probaj da flesujes BIOS...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
S` obzirom na nivo znanja, potraži pomoć u komšiluku ili servisu.
Veruj mi to na kraju ispadne jeftinija varijanta.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
izvadi bateriju sa ploce i vrati je posle nekoliko minuta, ako se problem i dalje ponavlja kupi novu bateriju i zameni sa starom .. nakon sto prvi put upalis racunar nakon vadjenja i vracanja baterije, udji u BIOS i podesi boot prioritete i pregledaj temperature pa bi mogao i to da nam napises ovde
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
HTC 
Uradio sam ono u BIOS-u sto si rekao vratio na default ili kako se vec kaze...Isao save and exit...Pa ugasio komp...Onda sam ga otvorio i usisivacem i krpom ga sredio...Ali i dalje kada udjem u BIOS(ono preko delete-a dok se pali komp) pise to crvenim slovima:WARNING:Please Clear CMOS if system no display after overclocking


Smile

Koliko ti je star racunar. Moguce da je baterija slaba i kad si ugasio komp ponovo se poremetio bios.
Uradi ponovo podesavanja u biosu na difolt, ali nemoj da gasis racunar posle toga, nego vidi kakva je situacija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2349
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung E250
Jos uvek postoji problem...Ali ne znam zasto se ovo dogadja...Jedva sam danas palio komp i ugasi se usred igre...pa dok se pali nakon toga pice 53 stepeni...Ne znam kako ovo da resim pa ako moze neko korak po korak da mi objasni pa da resim sam

Komp sam kupio proslo leto evo konfiguracije:


Amd Athlon procesor Le-1640

2.6 GHZ 896 mb of Ram

Nvidia Ge Force 8100
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Apple iPhone 12, S21
ako si ga uzeo proslo leto jos je u garanciji... (proveri, dobio si garantni list...)
nista ne radi na svoju ruku vec im nosi i objasni sta se desava...
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2349
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Samsung E250
Sredinom jula prosle godine,garancija je bila 6 meseci...Svejedno ako neko zna u cemu je problem i kako da ga resi neka detaljno napise
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows 7
Browser
Internet Explorer 8.0
Pobogu zasto si uzimao racunar koji ima 6 meseci garancije? I koja radnja daje 6 meseci garancije na konfiguracije?! Obicno se daje 2 ili 3 godine.Sto se tice biosa probaj sa novom baterijom,ona ti je 50 dinara.Mada je konfiguracija relativno nova,pitanje je koji krs od ploce su tu spakovali i koliko je ona pre toga bila na lageru(btw koja maticna je u pitanju?).Ukoliko to ne resi problem flesuj bios.Sto se tice poruke iz prvog posta imas problem sa pregrevanjem(procesor ili maticna,graficka sigurno nije,u tom slucaju bi ti po ekranu iskakali artifekti,u najgorem slucaju doslo bi do restartovanja,nikako gasenja).Kupi termalnu pastu,pre skidanja pusti racunar da malo radi(kako bi stara termalna pasta malo popustila),ugasi racunar i icupaj kabl od napajanja,skini kuler(pazljivo!!!stara termalana pasta ponekad zna da zapekne i zalepi procesor za kuler,ukoliko u tom slucaju budes malo jace cimnuo mozes pokriviti ili pokidati pinove,u tom slucaju verovatno se mozes oprostiti od procesora!!!),obavezno ocisti ostatke stare termalne paste sa procesora i baze kulera(nakvasi malo neku krpu medicinskim alkoholom,ne mnogo,zatim isperi povrsinu procesora i baze kulera JEDVA nakvasenom krpom,prebrisi suvom krpom).Posle ovoga stavi novu termalnu pastu na procesor(na sredini procesora stavi termalu pastu velicine zrna graska,ne vise,visak takodje moze da dovede do povecane temperature) i vrati kuler(pre toga ga detaljno ocisti od prasine).Kada zategnes kuler i pokrenes masinu termalna pasta ce se ravnomerno razmazati po celoj povrsini procesora,pun efekat je vidljiv par sati do par dana posle intervencije,u zavisnosti koliko je kojoj termalnoj pasti potrebno da se "razradi".Isti postupak je ukoliko je problem u pregrevanju maticne ploce,tj severnog ili juznog mosta,mada ovo mozes da pokusas resiti postavljanjem neke 8-mice ili 12-tice na problematicno mesto.Svo vreme dok ovo radis pokusaj da bar jednom rukom dodirujes unutrasnjost kucista,tj lim,kako bi sprecio moguce posledice statickog elektriciteta,koji zna da ubije nesto od komponenti,iako je racunar potpuno iskljucen.
Mada ukoliko ovo nikad nisi radio,mozda je bolje da zamolis nekog ortaka da ti odradi ovo.U krajnjem slucaju servis.
IP sačuvana
social share
Edit by Lightsoft: Tekst obrisan, prelazi dozvoljenu velicinu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.