Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:25:45
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: XII kuca  (Pročitano 88970 puta)
15. Sep 2006, 16:52:05
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Poznato vam je,da je natalna karta podjeljena na XII kuca.

Otvaram raspravu o XII kuci kao posljednjoj,o znaku u kom se nalazi,kao i planetama koje se nalaze u njoj...

XII kuca

   Ona predstavlja sve vrste gubitaka, padove, gresno ponasanje, poroke i sl. Osnovna ideja koja lezi u ovoj kuci je ogranicavanje slobode, i to  kroz(negativno) bolesti, zatvore, imigracije, vojsku ili pak, (dobrovoljno) kroz crkve, manastire, naucne institucije koje pozivaju na rad i izolaciju.

Priroda ove kuce je vrlo misteriozna, i upucuje na misterije, tajne sluzbe, skrivene stvari, skrivena neprijateljstva, kriminalne aktivnosti, veze sa ljudima sa one strane zakona i sl.

Odnosi se  na zivot u inostranstvu, duge boravke u daljini, i uopste odvojenost od svog doma, dragih bica. Venera je signifikator dalekih putovanja i za zivot u inostranstvu, potreban je jak uticaj Venere na 12. i 9. kucu.

Iz aspekta zivotnog prosperiteta, bolje je da je ova kuca prazna, jer puno planeta u njoj neminovno namece restrikciju i tugu.

Miroslav Odalovic(Radio Herceg Novi)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
  Mjesec u XII kuci,cesto ukazuje na osobe,koje se u ovom svijetu,ne snalaze bas najbolje.One nemaju osjecaj pripadnosti porodici u kojkoj su rodjene.
Osjecaju se kao da su iz nekog drugog vremena,a kucu ne dozivljavaju kao svoju.
    Osobe sa Mjesecom u XII kuci,su izuzetno vezane za proslu inkarnaciju,jer su im upravo tamo(XII kuca) ostale emocije(Mjesec)
    Njoj kroz snove sjecanja dolaze,pa stidljiva ceka da se neko u ovom zivotu pojavi i odvede je tamo gdje u stvari pripada.....
Predrag Petkovic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
po meni 12 kuca stvara izuzetne ljude. Raspucin je imao puno planeta u 12(cak 7 ) i nikako niko nije mogao da ga ubije. Na kraju su ga izresetali i bacili u reku a na autopsiji ustanovili da je umro davljenjem... interesatno. Imao je 7 planeta u 12-toj i bavio se prevarama poprilichno uspeshno, lichno mislim daje znao mnoge stvari koje mi nismo ida je bio nesto vise od obichnog prevaranta.

Neptun u 12 kuci oznacava sigurno ucesce u tajnim drustvim i organizacijama. Moze se reci da mu je to povoljana pozicija jer su tajni neprijatelji kratkog roka i uglavnom nemocni proti onog ko ima neptun u toj kuci.

Sunce u 12 kuci oznacava matoru dusu t.j nekog ko je blizu da izadje iz kruga reinkranacija, bar sam ja tako informisan.

Mesec u 12 toj kuci u muskom horoskopu obichno daje nekog ko ne voli u javnost sa zenama t.j voli da skriva veze.

Nije dobro ako je vladalac 12 kuce u 4 , 6 ili 8 polju to daje mnogo losih ishoda.

12 je pored 4 i 8 jedna od kuca occultisma  i mistike.

takodje je gadno ako je vladalac prve kuceu 12-toj jer bi to znacilo duge robije. Astrolog De Vol je imao tu MARs u 120 sa merkurom.. no on je astrolog pa je izigrao 12 polje, zatvorio se u generalstab i Smirenoscu  i suzdrzavanjem i principima kineskog Tao-a lomi sve aspekte.
« Poslednja izmena: 15. Sep 2006, 19:29:39 od Aiwass »
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 


Mesec u 12 toj kuci u muskom horoskopu obichno daje nekog ko ne voli u javnost sa zenama t.j voli da skriva veze.


Mene interesuje jako Mjesec u XII kuci,a iz iskustav koje imam ovo nije tacno,pa bih voljela da i drugi daju svoja iskustva.

Iz mojih saznanja,tacno je sto pise Predrag Petkovic,zato sam navela taj citat,

"Mjesec u XII kuci,cesto ukazuje na osobe,koje se u ovom svijetu,ne snalaze bas najbolje"


 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
pa, tachno je da muskarci sa mesecom u 12-toj hoce da kriju odnose sa zenama.. eto veruj mi na rec a ti znash zasto...ali nije im to opsesija.. to je vise kao.. ne znam neka cudna osobina..
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 58
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
XII kuca mi je u Jarcu (kao i prva), i bez planeta je,sto je-kako pise u tekstu-dobro.
Vladar Jarca-Saturn je u Devici u 8.kuci.

Koje vrste ogranicenja,gubitaka isl. to oznacava,s'obzirom na znak u kojem se nalazi?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
XII kuca mi je u Jarcu (kao i prva), i bez planeta je,sto je-kako pise u tekstu-dobro.
Vladar Jarca-Saturn je u Devici u 8.kuci.

Koje vrste ogranicenja,gubitaka isl. to oznacava,s'obzirom na znak u kojem se nalazi? Smile
Jarac na vrhu XII kuce,ukazuje na karmicke dugove.Potrebno je povremeno da se osoba usamljuje,odlazi na duhovna mjesta(crkve,manastiri),obavlja post,molitve i meditacije,tako ce najlakse naci duhovni mir.
Kaze knjiga kad je vladar XII u VIII kuci,da treba izbjegavati zabacena i tamna mjesta,kao da tamo moze da vreba opasnost Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Samsung D500
Moja 12 je u raku....e a sad mi nije jasno...jel to isto kao da je u njoj mjesec?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


FIAT LVX

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1315
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
Ericsson T-68
ne bash...zavisi koje planete imash tamo...

sazvezdje  vise daje prirodu kuci i planetama u njoj..
t.j definishe i suzava mogucnosti.
« Poslednja izmena: 15. Sep 2006, 21:36:54 od Aiwass »
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 234
OS
Windows XP
Browser
Avant Browser Nepoznat
mob
Samsung D500
ne bash...zavisi koje planete imash tamo...

sazvezdje vise daje prirodu kuci i planetama u njoj..

12 je prazna po pitanju planeta. Vladar 12 je mjesec , ali je otišao u 6...a 12-ta  počinje na 2°53´42" raka
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 38
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 10:25:45
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.