Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:02:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Glasanje
Pitanje: Sta mislite da li ce biti bolji od Sonya?
da
30.6%  (11)
ne
38.9%  (14)
bice isti ili slicni
30.6%  (11)
Ukupno glasova: 36
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Xbox One  (Pročitano 66876 puta)
Poznata licnost


Гробари Нови БеГе

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4919
Zastava Blokovi batice...
OS
Windows
Browser
Chrome 37.0.2062.103
mob
Nokia 5800 express mus
Naravno. Napravicu kratak review i moje utiske.
Inace, jedan drugare je uzeo i prezadovoljan je. Inace ja vise gotivim xbox generalno zbog boljih i kvalitetnijih dzojpeda. Vise mi se svidja kako lezi u ruci nego sonijev.

@MagicMaster (sta vas je  Smile) da ima taj share fazon. Poenta je sledeca. Na konzoli u jednom trenutku mozes imati jedan HOME Screen. Nadjes pouzdanog ortaka, poznanika (jer se deli account i sifra) i sve postaje druga dimenzija. Podesis na xbox-u da ti home bude kao njegov, ali nije kao nego bukvalno, i onda koristis sve sto on ima na njegovom profilu, igre, dlc, cak i nalog live gold, dovoljno da jedan ima mogu oboje da koriste (i obrnuto on na njegovoj konzoli tvoj home). Lako i brzo se switchuje home screen. I tako fakticki platite po pola jednu igru i imate je oboje. A najbolja stvar od svega jeste to sto je sve legalno Smiley Napravili su tu foru kao neki family gaming. Odlicna stvar. Jedino sto share mozete samo sa jednom osobom. Ali i to je super stvar. Kad prekinete share sa tom osobom, gubite sve sto ta osoba ima na konzoli. Ali onda mozete sa nekim drugim Smiley
Sada su sa EA napravili ea access, za 5 dolara mesecno neke od igara (ulgavnom sve njihove) dobijete full igru kao trial period, i imate 6h za testiranje Smiley  Odlicna stvar za male pare. Evo sada ce izaci 5 dana pre zvanicnog izlaska Fifa 15 za probu, i to za male pare. Plus sto to nije samo jedna igra, ima tu dosta da se proba. I nema ogranicenja kao u demo-u sa vremenom i timovima itd. Nego full igra u trajanju od 6h.

Eto ukratko ko nije znao, jako mi se dopada share fazon.
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46927
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Гробари Нови БеГе

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4919
Zastava Blokovi batice...
OS
Windows
Browser
Chrome 37.0.2062.120
mob
Nokia 5800 express mus
Juce stigao. Pisacu nesto kasnije veceras utiske.
Generalno, jako sam zadovoljan. Za 395e dobio NG konzolu za igre, dve nedelje gold naloga, dve igre. Za mene dosta.
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.120
Juce stigao. Pisacu nesto kasnije veceras utiske.
Generalno, jako sam zadovoljan. Za 395e dobio NG konzolu za igre, dve nedelje gold naloga, dve igre. Za mene dosta.

Preko cega si uzeo? Preko Amazona? Vidim da si dosta jefitnije platio nego kod nas sto gledam cene 600-650. Vidim i da je PS4 na Amazonu 395 ovde 500-550. Koliko otprilike kod nas kosta PS3 ili XBOX 360 toliko skoro kosta najnovija konzola na netu. Hvala unapred, pozdrav! Smiley
« Poslednja izmena: 12. Sep 2014, 02:50:58 od Rammfan »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
KupujemProdajem, mađarska veza.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Гробари Нови БеГе

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4919
Zastava Blokovi batice...
OS
Windows
Browser
Chrome 37.0.2062.120
mob
Nokia 5800 express mus
Upravo tako Smiley

Sve u svemu, super je. Sljaka ko luda. Za vreme igranja greje se, a radi savrseno 1080p 60fps. Cim prekinete igru, za bukvalno 20sek se ohladi kao da se nije ni palila.
Malo mi je cudan dzojped. Drugaciji je od 360 (po meni najbolj ikada), uglavnom sto je ganc nov ali navicicu se. Laksi je od 360 i dzoj, i napajanje. Konzola izgleda kao VCR pravljen u SSSR  Smile ali meni se svidja.
Generalno, sve sto sam citao po forumima i review itd pada u vodu. Jako je jednostavan meni. Citao sam da je tesko naci demo igre, ja sam je iz prve nasao bez searcha  Smile

Uglavnom, nemam sta da pisem. Ako nekoga nesto zanima neka pita  Smile
Od igara sam trenutno na Forzi 5, FIFA 15 demo, dead rising 3 i sada skidam NHL 15 demo.
« Poslednja izmena: 12. Sep 2014, 13:43:05 od nikolapfc89 »
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.120
@ Magic master i @ nikolapfc89 : Ok, hvala. Nek te sluzi dugo i uzivaj. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46927
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Xbox One u telu laptopa


Jedan zaljubljenik u igre, odlučio je da pretvori svoj Xbox One u svojevrstan laptop, koji košta 1.500 dolara.



Za taj novac možete kupiti nekoliko novih konzola, ali ako vam je mobilnost veoma važna, možete razmisliti o ovom neobičnom uređaju.

On je delo Eda Zarika koji ga je konstruisao pomoću 3D štampača, a uz to je konzolu nadogradio novim sistemom hlađenja i u paket ubacio i monitor od 22 inča.

Očekivano, ova modifikacija nema bateriju, nego se napaja na klasičan način.



Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46927
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Kinezi će još malo pričekati na Xbox One




Microsoft je pomerio predstavljanje i početak prodaje svoje multimedijalne igračke konzole Xbox One u Kini sa 23. na 29. septembar.

Kompanija sa sedištem u Redmondu nije precizirala razloge odlaganja prvobitno predviđenog za 23. septembar, objavljeno je danas na veb sajtu www.challenges.fr.

Tim lansiranjem će američki gigant postati prvi strani proizvođač koji će prodavati svoju konzolu za igru u Kini nakon ukidanja zabrane kojom su obuhvaćeni ti uređaji.

Kineske vlasti su ove godine ukinule zabranu prodaje igračkih konzola koja je bila na snazi u toj zemlji od 2000. godine.

Konzola Xbox One biće prodavana po ceni od 3.699 juana (468 evra) do 4.299 juana (543 evra), naveo je Majkrosoft.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46927
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Majkrosoft će pokriti polovinu ruskog tržišta igrica


Američki Majkrosoft očekuje da pokrije do 50 odsto ruskog tržišta igračkih konzola uz pomoć nove verzije "iksboks jedan" (Xbox One), proizilazi iz izjave rukovodioca odeljenja za zabave harverdskih platformi Majskrosofta Rusija Andreja Kalugina.



On je izrazio uverenje da će "iksboks jedan" u Rusiji ostvariti najmanje isti uspeh kao "iksboks 360", preneo je Interfaks.
 
Majkrosoft je počeo prodaju "iksboks jedan" u Rusiji u četvrtak, a još u julu je počeo da prima narudžbine od ruskih korisnika. Prema kompaniji, od momenta početka prodaje primljeno je 15.000 narudžbina.
 
Trenutno je udeo "iksboksa" na ruskom tržištu 36 odsto, a sa novom konzolom očekuje se rast tog pokazatelja, rečeno je Interfaksu u maloprodajnoj mreži.
 
Kako je ranije objavljeno, vrednost ruskog tržišta konzolnih igara 2012. godine je bio 276 miliona dolara, što je dva odsto više nego prethodne godine. Na kraju 2012. godine skoro polovinu ruskog tržišta zauzimali su uredjaji "Soni plej stejšn", dok je Majkrosoft imao udeo od 23 odsto.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 18:02:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.