Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 19:24:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: X3 Terrain Conflict  (Pročitano 3925 puta)
30. Nov 2009, 18:20:27
Zvezda u usponu


I spent my whole childhood growing...what a waste!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2133
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia N95 8GB
Zamina me jel igrao neko ovu igricu... Hhteo sam da je skinem sa neta,postoje 2 verzije,obicna i gold edition,pa me zanima razlika (prva je 8gb,druga 12)... Inace,izgleda slicno kao Freelancer,a to je tip igre koji mi se veoma svidja  Smile
Nesto vise o njoj:

X³: TERRAN CONFLICT
Computer games developer Egosoft and Koch Media, a leading distributor of games and application software, today announced the conclusion of an exclusive publishing and distribution agreement for the title X³: Terran Conflict. X³: Terran Conflict will be released under the Deep Silver label.

"The X series has always been one of our top quality brands, and an integral part of the Deep Silver portfolio," states Dr. Klemens Kundratitz, Managing Director of Koch Media. "So we are very happy to be presenting the gripping next installment of the X universe's story in X³: Terran Conflict."

"We look forward to adding another successful chapter to the X story, together with Koch Media," says Bernd Lehahn, Managing Director of Egosoft.

X³: Terran Conflict is a brand new, stand-alone game set in the universe of X³. It is the culmination of the X trilogy, with a grand finale that takes us all the way back to Earth's own solar system. Gamers can take on the roles of different characters in the X universe, or of a Terran military pilot, and experience a multitude of stories in the largest X universe ever featured - for X³: Terran Conflict will offer more missions than any other X game before. Meanwhile, X³: Terran Conflict will pose questions such as: How has Earth changed in all these years? And how will relations between Earth and its counterparts in the X universe develop?

X³: Terran Conflict is scheduled for release in the third quarter of 2008.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
veruj mi da nema veze sa freelancerom.. igrao sam sva tri dela, tj. pokusao da igram.. igra je jako lose optimizovana, izbacili su cak 6 patcheva i opet na kraju nisu svi bagovi ispravljeni.. prica je losa, voice acting je Smiley 1 , kontrole su jos gore i treba vremena da se naviknes na njih.. moje misljenje je da igru treba izbeci, cisto zbog kolicine nerviranja..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I spent my whole childhood growing...what a waste!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2133
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia N95 8GB
ako tako kazes,izbegavam je... ne mogu da se nerviram bezveze  Smile
steta sto je tako lose uradjena....ovako na prvi pogled mnogo lepo izgleda,gledao sam dosta klipova...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Koliko ja vidim, otkad je Freelancer izasao nijedna igra jos nije uspela da ga nadmasi. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Kapetan

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4288
Zastava Ljubinje (Republika Srpska)
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Apple iPhone 4
Jeste li probali Sins Of Solar Empire?
Kažu da je dobra...
Najavljena je i ekspanzija Sins of a Solar Empire: Diplomacy
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I spent my whole childhood growing...what a waste!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 2133
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia N95 8GB
Zar to nije strategija?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
SonyEricsson K610i
btw, u naslovu treba da piše "X3 Terran Conflict", ne "TerrainSmile

 Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
Jeste li probali Sins Of Solar Empire?
Kažu da je dobra...
Najavljena je i ekspanzija Sins of a Solar Empire: Diplomacy

Zar to nije strategija?

Да, то је стратегија.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Safari 3.0.195.33
mob
Tel.Me Your.Number
Što je najgore ne postoji nikakav tutorijal ili upustvo za igru, moraš po forumima da tražiš kako šta da uradiš.
Nemam iskustva kao puppykin... nisam imao živaca da nastavim posle prvog bug-a, igrao sam bez patcheva (no adsl).
Još uvek ga imam na DVD-u... čeka da ugleda svetlost lasera Smile definitivno ću probati (sa patchevima) u skorije vreme (pre 2011.)
« Poslednja izmena: 02. Dec 2009, 23:16:02 od LaserXP »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Bez Kralja ne valja

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 36126
Zastava Tamna Strana Meseca
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Apple Kineska kopija
U neka stara dobra vremena jos na dobroj staroj amigi pojavila se igra ELITE. Prva igra koja je toliko ljude zarazila da su mnogi kupovali PC samo zbog nje... Princip poznat idete od luke do luke kupujete jeftino prodajete skupo i od zaradjenih para kupujete poboljsanja kako bi se branili od pirata...
Scenario Vam je nesto poznat... naravno jer je to bila pocetna ideja te kasnije "Pirates" i Port Royal, te raznorazni kamioni sa 18 tockova su koristili tu ideju a najvise su je iskoristili i nabrali se para bas ti koji su poceli od  X1 do najnovijeg x3... ali pravo da kazem tih dvadesetak gigabajta je mnogo...
Da skratim... Je´dna je bila igra elite zbog koje je moga kuma ostavila prva zena a drugo su ove moderne jer pre je bila vazna idej a sada idu na principu sto je slozenije to je bolje... e pa nekada ga toliko zamrse da ni sami neznaju gde im je d'pe a gde glava.....
IP sačuvana
social share
Za sve nase [Lobotomiste], igrajte se i vi
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 19:24:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.