Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 06:45:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: World war Z (2013)  (Pročitano 13540 puta)
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.16
kakvih sve budalastina i gresaka ima u filmovima ovaj je zlato za sve njih. zaista ne znam kakvu pricu o zombijima ljudi ocekuju a da vec nije ispricana? jedina mana ovog filma je sto nije dovoljno krvav sto se mene tice. ali ako bi ga nakrvarili onda ne bi zaradio toliko para. jbg... Smile
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
Ja sam ocekivao vise akcije, a ne novi 'Contagion'. Ali posle prvog trajlera, da budem iskren, nisam ocekivao nista. Film ima previse gresaka, propusta, i uzas zombija da bi bio dobar. A isto tako je previse spor, i opet ti uzas zombiji ga sprecuju da bi (meni) bio makar zabavan.

Miks izmedju Carriers-a i Contagion-a, koji je ispao sranje.. Carriers je meni za klasu bolji od ovoga.

Nije toliko problem sto je prica vec ispricana, vec je sto je prica losa; ako je prica dobra, bila ona ispricana vec ili ne, ona je jos uvek dobra.
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
Nista posebno, ali gledljivo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Ako covek zaboravi na sat i nesto vremena da bude kriticar i definitivno nikako ne uporedjuje ovaj film sa Walking Dead serijom (koja je doktorirala na zombijima), onda se jos i moze zabaviti. Kao sto i playbeck rece, ovde se prepoznaju delovi Contagiona, jer je na tu stranu usmeren vise. Al dobro, bice i nastavak, cak Bred Pit se nada trilogiji. Inace film je, verovatno zahvaljujuci odlicnim efektima, uspeo da do sada zaradi vise od 600 miliona dolara...

edit: zaboravih reci da me iznenadio Nikola Djuricko svojom dvominutnom ulogom, hhahaha..
« Poslednja izmena: 23. Sep 2013, 12:22:18 od Aconja »
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
LG Frizider
Islandjanin totalno preklopirao i umiksovao recenzije sa imdb-a. Smile

Inace taj pulen je palicu za bejzbol okakterisao kao rupu jer bi trebala tu da bude palica za kriket posto su jelte u Britaniji. Do jaja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 10671
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
Citao sam neke pre gledanja filma (ima jedna dobra, sve lepo po tackama nabrojanao, mrzi me da trazim sad) i onda obratio paznju na idiotske stvari malo vise. Ustvari nisam ni gledao film da mi se svidi (jer sam znao da nece) nego da uhvatim sto vise gresaka. Ne moze horor film da bude PG-13 i ne moze u njemu da glumi Bred Pit.

To za palicu sam nas'o u nekom komentaru na recenziju na Bladi diskastingu ili horrormovies.ca ili nekom drugom horor sajtu gde je ocrnjen do kraja. Nije pisalo to za kriket, al' da je realnije, jeste.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 24.0
mob
LG Frizider
Generalno ta tema o zombijima je inace jako realna Smile

Ma i ja sam ocekivao krs al jbg nije mi ispao toliki krs pa trazim i ja rupe u tudjim rupama Smile
A i ne volim zombi filmove generalno pa mi ovakav atipican pristip verovatno vise prija.
« Poslednja izmena: 22. Okt 2013, 22:47:32 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 24.0
i naravno nas covek

ju mejd kontakt vid kardif erport vels  Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak Scorpio
Pol
Poruke 10671
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
Kad vidim zombija 'ocu da se zaleti i pojede mozak nekome. Ovi se zalecu al' ne jedu nista.  Smile
I TWD me nervira jer 45 minuta pricaju i svadjaju se i onda u nekom medju kadru protrci i neki zombi.

Nidza pobedio. Rezultat iz real, Zrinjski plejz gud.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


☐ worth ☑ not worth

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 23430
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 30.0.1599.101
mob
Tel.Me Your.Number
Prič'o mi ortak kad je iš'o u bioskop da je neko odvalio "vidi Kengura" - cela sala koma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 4 5 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 06:45:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.075 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.