Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Wizz Air Recruitment day Beograd - Cabin Crew  (Pročitano 9669 puta)
28. Jan 2013, 18:29:07
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 99
Browser
Chrome 24.0.1312.56
Da li je neko upucen u Wizz Air-ov proces zaposljavanja osoblja, tj. kako to sve izgleda?
http://wizzair.com/en-GB/career/cabin_crew
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
ja sam upućena u emirates airlines, ako te tu šta zanima  Smile

i oni često imaju ove rekrutment dejs ili open dejs
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
Zanima.  Smile Verovatno je slicno.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

kimi, from d rezistens

Zodijak
Pol
Poruke 2559
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 18.0
pa pošto nisi naveo šta te zanima, ja ću ukratko da ti ispričam ono što ja mislim da bi tebi bilo bitno, a ti pitaj ono što sam izostavila...
prvo, pošto si muško, znam da se spominjala neka gornja granica visine, al ubi me ne mogu da se setim koliko je to bilo

(edit: da prilozim i ovo, mada se valjda podrazumeva:
 At least 21 years of age at the time of joining
• Arm reach of 212 cm while standing on tiptoes
• High school graduate (Grade 12)
• Fluency in English (Written and Spoken)
• No visible tattoos while in Emirates Cabin Crew uniform (cosmetic and bandage coverings not permitted)
• Physically fit to meet the Emirates Cabin Crew requirements)

Emirates-ov open day traje uglavnom jedan dan, taj dan predaješ cv sa slikama (za l.k. i puna veličina), onda izlazi lista sa terminima za razgovor. Dakle prvo ideš razgovaraš o svom cv-ju o tome šta si i gde radio (naravno sve na engleskom), ukoliko to prodješ, tačnije ako im se svidiš, sledeći su psiho testovi. Ideš na razgovor gde je npr. jedno od pitanja da si u grupi ljudi koja se seli na mesec, koja bi delatnost bila prva koju bi započeo?

Dakle za sve ovo ti u suštini nema pripreme, ako im se svidiš, ideš u Dubaji i narednih šest meseci imaš obuku, gde će oni od tebe napraviti ono što im treba. Učiš pravila ponašanja, oblačenja, delove letilice od repa do kokpita, imaš test, položiš, primljen si... ne položiš vraćaju te nazad.

E sad ovo sve je bilo pre nekih pet godina aktuelno, danas je možda malčice izmenjeno
znam da je izmenjen deo npr. da cv tj aplikaciju sada popunjavaš on-line (naravno moraš da imaš i štampanu kopiju), možeš da je apdejtuješ kad želiš i ona se čuva u njihovoj bazi podataka
https://www.emiratesgroupcareers.com/english/Careers_Overview/cabin_crew/default.aspx

a ovde pratiš kada će biti open dej, uglavnom je u hajatu. Sad sam proverila nije ni jedan zakazan u skorije vreme
https://ekgrpapplications.emirates.com/careersonlineapps/JOB_VACANCIES/JobVacancies.aspx
 
« Poslednja izmena: 28. Jan 2013, 19:52:38 od kimi5 »
IP sačuvana
social share
не вреди будали објашњавати да је будала
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
Blagodarim, bas ste ljubazni. Smiley

Evo zahteva Wizz Air-a:

   CABIN ATTENDANTS

                                                                        (Belgrade base)

Requirements:

Aged 19 or over
Minimum 165cm (girls) and 170 cm (boys) in height
High school education degree
Fluent English both written and spoken
Ability to swim
Ability to reach the base airport in one hour during standby duty
Some face-to-face customer service experience and sales skills
The perfect candidate also:

Possesses excellent communication skills
Is flexible and resilient to the demands of shift working
Is able to work under pressure
Can easily work in a team
An intermediate -level language exam (A, B or C) in one of the world languages is required by the Hungarian Civil Aviation Authority.
Additional information

Tattoos and piercing (other than one earring per ear) are acceptable but must not be visible.
Please note that if you wear glasses or contact lenses and your prescription are above + or below – 4 you are likely to fail the mandatory medical examination.


"If you wish to join the dynamic team of Wizz Air, please apply and bring your CV in English together with a recent photo." Ovo bas ne kapiram da li se odnosi na fotografiju u CV-u ili na fotografiju pored/nezavisno od CV-a.  Smile

Sta znas o nekim generalnim osobinama i vestinama koje traze? Da li ima veze koju si skolu zavrsio i sta si radio do sada ili sve zavisi od njihove procene da li si materijal za njih?

A ove ne moz' covek da dobije k'o da je u pitanju CIA. Zvao sam jedini broj na sajtu (call centar) i taj idiot nije znao/hteo da da neki broj telefona. A e-mail konkakt ne postoji. Jedino sto sam uspeo da saznam je da traje od 9-19 h najkasnije, i da postoje 4 kruga selekcije. To mi je rekla recepcionerka hotela Astorija, gde se sve odrzava.

Znaci, u toku dana znas da li ces ici na njihovu obuku ili ne? Tj. tog dana saznas da li te hoce.

A pitanje o Mesecu... Pa, valjda je jasno da treba prvo obezbediti vazduh, hranu, vodu i mesto za zivot, a ne Mercedes.  Smile  Ta pitanja im verovatno sluze da odbace one bas tupave.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.02
da ga bem neumem da plivam  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
Ako do plivanja dodje, dzabe i da si Phelps. Nije mi jasno zasto su to naveli.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows Vista
Browser
MSIE7.0
verovatno je to simbolicno tipa 'da li umete da plivate u toni govana kojom ce vas putnici zapljusnuti...' Smile
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4804
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 18.0
mob
Nokia Luvmya 520
Bas bi bilo super kada bi ta kompanija imala reklamu " I need to take a Wizz ! "
( siguran sam slatka kimica, burekov ekspert za engleski,  zna sta to znaci )
IP sačuvana
social share
Covecanstvo se deli na inteligentne bez laznog boga, i one sa laznim Bogom bez inteligencije.
Jewpiter
Prijatelj je covek koji tebe voli, a ne covek kojeg ti volis.
Jewpiter

How much cocaine did Charlie Sheen take ?         Enough to kill two and a half men.
Makros_Crni : " Dozvolio sam sebi da budem obmanjen. "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 99
OS
Windows 7
Browser
Chrome 24.0.1312.56
Zasto spameri misle da su potrebni na bilo kojoj temi, osim onih specijalno otvorenih za njih?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.124 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.