Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 96
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Wireless internet u Srbiji - Pitanja, problemi, saveti  (Pročitano 198507 puta)
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Apple iPhone 3Gs
Ja sam opremu platio 280 e i placam 1400 din brzina od 128 kb/s.Protok mi je oko 15-15,5 bilo kad u toku dana.Kod nas 100 kb je 1000 din. Smile

Neko te je odr`o za opremu..i to zesce..
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 132
Zastava Paradise city,where grass is green and girls are pretty
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.6
mob
SonyEricsson k 500i
kod mene jedan covek,da ne govorim ime,ugreadjuje bezicni,oprema je 160 evra,128kb/s je protok,a sad da li on to legalno radi ja ne verujem,svi se zale na njega,zato ga i zovu lopov,hehe
IP sačuvana
social share
U dilini reke zete,rodilo se crno dete,ujaci mu ime dali,nek se zove NELE mali
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Ja sam u opremu ulozio 400evra, ali nakon isticanja ugovora vracaju te pare, a ugovor mi je na 2 godine. Protok informacija je 1024Kbs, a ogranicenje 10GB mesecno kaf ih potrosim na 128Kbs i ne placam nista dodatno a placamn oko 20 eura mesecno , i prezadovoljan sam mislim da u makedoniju nema bolja ponuda. A odalecen sam od predajnika mozda i vise od 10km i funkcionira bez greske. I da ne dodze do zabune WADSL je paket Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Covek koji nema 100 kila , i nije covek !!!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 37
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
SonyEricsson z1010
Ja sam moju opremu napravio sam!!! za 40-tak evra!  Smile
kartica, antena kablovi ...
Koga zanima nek pita ...?  Inače radi ok, čak i više od toga. Što da plaćam nekom 100e kad može uz malo truda i 40e!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nikad ne veruj zeni koja laze!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava SCG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ZTE
ne kazem da nemoze da se prodje sa 40 eura ali trebao si ljudima da objasnis koje uslove trebaju da ispunjavaju da bi prosli tako jeftino


 Inače radi ok, čak i više od toga.

 Smile Smile


da li je moguce da neko koristi moj ip za skidanje sa rapidshera jer nisam nista skinuo zadnja 3 danaa on mi prijavljuje ili da nesto trenutno skidam ili da sam presao limit za free usere i sl, imam staticki ip
« Poslednja izmena: 10. Dec 2006, 12:07:10 od mirom83 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Moj licni tekst :-?

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 3589
Zastava Oreskovica
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Apple iPhone 4
Ako si na wifi-ju velika je verovatnoca da nemas javnu IP adresu... vec da svi u mrezi koristite jednu, pa vas i rapidshare 'vidi' kao da ste jedan korisnik...
IP sačuvana
social share
Pozdrav, Nenad ® !
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Nikad ne veruj zeni koja laze!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 890
Zastava SCG
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia ZTE
i mene logika navodi na taj zakljucak ali drugacije sam obavesten, izgleda da cu morati malo da se bolje obavestim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


sve je moguce...pa i to da je.... to nemoguce

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 301
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia 6210
E pa ja u Smederevu imam sirok izbor WiFi mreze...
Tu je SOHO...DONET...CAT-net....i neki koje jos ne mogu da kontaktiram TERRANET...
da odmah razjasnimo....ja sam na WiFi otprilike oko 8 meseci....i dobro mi je radilo samo prvih mesec dana...a onda je pocelo moje nerviranje i cupanje kose....sve u svemu..osedecu mlad...a prinudjen sam da koristim WiFi jer...zaboga,zivim u centru grada i nemam fiksni telefon i ne ispunjavam uslove za isti...
da se vratim na WiFi,mojoj agoniji nikad kraja dolazim u situaciju da premlatim mog povajdera ali onda ostajem bez net-a a on mi je jos i najpovoljniji jer ostali me uslovljavaju nekakvim ogranicenjima u downloadu jer ,kao sto mi je rekao lik preko telefona,oni placaju internet...sto znachi da bih ja mogao da zakupim link od telekoma i da postavim baznu stanicu na krov moje zgrade i da budem provajder WiFi interneta...
da zakljucim....WiFi je super varijanta ako saradjujete sa postenim ljudima,ovi moji su sve samo ne posteni....

Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile  Smile
IP sačuvana
social share
Kada se rodis,samo ti places,svi ostali oko tebe se smeju.vodi svoj zivot tako da,kada umres,samo se ti smejes a svi ostali oko tebe placu.



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
Bas me zanima, cije usluge koristish ? Naveo si sve Sd wi-fi providere ali nisi naveo koji je bash tvoj provider.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


sve je moguce...pa i to da je.... to nemoguce

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 301
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.8
mob
Nokia 6210
ah ....izvinjavam se....
SOHO Wirelles...
IP sačuvana
social share
Kada se rodis,samo ti places,svi ostali oko tebe se smeju.vodi svoj zivot tako da,kada umres,samo se ti smejes a svi ostali oko tebe placu.



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 96
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.