Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:52:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Winning Eleven 10 (PES 6)  (Pročitano 13929 puta)
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Ideje i smeh će spasiti svet... ♫

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8225
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung Galaxy S2
Da li se zna tačan datum? Mrzi me da guglam...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Novi Sad-najlepsi grad

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1669
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e66
Da li se zna tačan datum? Mrzi me da guglam...
4. ili 6. ne znam tacno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1825
Zastava Bosna i Hecegovina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.6
mob
Samsung Galaxy S4
Pa to i rade samo kombinuju sve to i rade sve brzo...pa izgleda extra...
Da upravo tako, odgledajte ovaj sa Mesijem i Inijestom, i zamislite sebe da igrate protiv tog lika. Potezi nisu mnogo komplikovani (bar ne neki) ali ih lik koristi u pravom trenutku, i veoma brzo. Zanima me par poteza kako se radi, recimo onaj prvi kad povlaci loptu unazad. Jos ako neko zna neke fore pri izvodjenju slobodnjaka.


Evo jos jedan potez koji ni sanjao nisam da moze da se izvede:
http://video.google.com/videoplay?docid=2806519895597670086&q=pes5+tricks&hl=en

E da i ako neko zna jer postoji WE 10 za komp? I gde moze da se nabavi?
Povlacenje lopte unazad radis tako sto dok stojis mirno drzis R2 i samo pritisnes unazad.Ako uhvatis dobar tajming,igrac koji te u tom trenutku napadne,bukvalno ce pasti na koljena!  Smile
IP sačuvana
social share
"Remember, remember the 5th of November, the gunpowder treason and plot. I know of no reason why the gunpowder treason should ever be forgot."

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1279
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Pa to i rade samo kombinuju sve to i rade sve brzo...pa izgleda extra...
Da upravo tako, odgledajte ovaj sa Mesijem i Inijestom, i zamislite sebe da igrate protiv tog lika. Potezi nisu mnogo komplikovani (bar ne neki) ali ih lik koristi u pravom trenutku, i veoma brzo. Zanima me par poteza kako se radi, recimo onaj prvi kad povlaci loptu unazad. Jos ako neko zna neke fore pri izvodjenju slobodnjaka.


Evo jos jedan potez koji ni sanjao nisam da moze da se izvede:
http://video.google.com/videoplay?docid=2806519895597670086&q=pes5+tricks&hl=en

E da i ako neko zna jer postoji WE 10 za komp? I gde moze da se nabavi?
Povlacenje lopte unazad radis tako sto dok stojis mirno drzis R2 i samo pritisnes unazad.Ako uhvatis dobar tajming,igrac koji te u tom trenutku napadne,bukvalno ce pasti na koljena!  Smile
To mi reci !!!Jjel znas jos neke?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung i5700 + D880
Ja to ne koristim cesto,mada zna da koristi Smiley Mnogo cesce radim ono kad trcis pa pustis sve dugmice i stisnes R1,i igrac samo stane sa loptom,ukopa se.Posle toga biras u koju ces stranu Smile Ili stiskanje L1 dok je igrac u naletu,to je kao neka "biciklica" i onda zalamanje u neku stranu kad protivnik pridje...Mada,sasvim korektno se moze igrati i bez driblanja
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1279
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Vidis ovo ukopavanje u mestu nisam znao. Hvala! Ja znam fazon krene da sutne i onda zalomi - to se radi na "kocka" pa onda brzo "X". I moze samo na protivnickoj polovini.
Jos ako neko zna trikove pri izvodjenju slobodnjaka. Npr. igrac se zaleti preskoci loptu a ovaj drugi sutne. Ili sut po zemlji...

Ja sam to ranije znao na PES4, ali se na PES5 to ili izgubilo ili promenilo.Nadam se da nece menjati komande na PES 6
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung i5700 + D880
Znam i taj fazon za "kocka" pa X,samo sto ga ja radim tako sto prevucem palcem preko oba dugmeta,tako mi je lakse,jedino je jebeno kad naletim na tvrd,nerazradjen dzojstik pa ide malo teze Smiley To je ekstra potez,taj moj drug Steva skoro stalno to koristi,samo ga u poslednje vreme mnogo vise citam Smile

Te fore kod izvodjenja slobodnjaka ne koristim uopste,jer mi solidno ide i ovako,jedino mi je bitno da namestam one boje - crvena i zelena kad je veca daljina,preko 25m,a ostale za plasiranje preko zida
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1279
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00

Te fore kod izvodjenja slobodnjaka ne koristim uopste,jer mi solidno ide i ovako,jedino mi je bitno da namestam one boje - crvena i zelena kad je veca daljina,preko 25m,a ostale za plasiranje preko zida
kakva crvena i zelena.
Sto se tice tog plasiranja preko zida,ortak je provalio jednu foru. Samo jednog odbrambenog postavi ispred gol linije tacno iza zivog zida i lopta pored njega ne moze da prodje.
Jelzna neko ko ce biti zvezda (najbolje uradjen igrac) Pes 6. Mene mrzi sad da trazim po Googlu, mada sam cuo da ce to biti Adriano ali cisto sumnjam.
« Poslednja izmena: 20. Avg 2006, 01:16:18 od frikazoid »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows 98
Browser
Opera 9.00
mob
Samsung i5700 + D880
Ne znas za boje? Auuu... Smile Pa imas u donjem levom/desnom uglu 5 malih redova gde se menjaju boje,u toku meca se to radi automatski,a kod prekida sam biras,drzanjem L2 i zatim pritiskom na R1/R2

Fora za zivi zid nema 'leba da pali,mozda ponekad,ali mi smo odustali od toga posle par primljenih/datih komada bas preko tog igraca na gol-liniji.Znaci,ostaje ti da stisnes kocku(igraci u zidu skacu) i eventualno trougao da se golman baci ka lopti,pomolis se Bogu i to je to  Smile
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1279
Zastava NS
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Ne znas za boje? Auuu... Smile Pa imas u donjem levom/desnom uglu 5 malih redova gde se menjaju boje,u toku meca se to radi automatski,a kod prekida sam biras,drzanjem L2 i zatim pritiskom na R1/R2
Pojasni kako treba da slozim boje. Jer to ono pored imena igraca? Uvek sam se pitao cemu to sluzi. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 18:52:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.