Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Windows explorer has encountered a problem-pomoć!  (Pročitano 1970 puta)
04. Dec 2007, 13:27:55
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 96
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Od prekjuče imam problema da pregledam u nekom plejeru video datoteke koje sam kompresovao u manje DivX formate.Kad god sam hteo da ih otvorim i pregledam iz nekog plejera,to nisam mogao,a evo na primeru Medija plejer Classic pojavi se error report :

"Media Player Classic has encountered a problem and needs to close.
We are sorry for the incinvenience"

Zatim kad kliknem na "dont send" Windows explorer sve to reloduje i vrati me na početnu poziciju odakle sam krenuo da tražim te video fajlove.,tako da nikako nisam mogao da otvorim te video fajlove.Pokušam ponovo,opet sve isto.
Isto mi se dešavalo i sa drugim plejerima s'kojima samm pokušavao da otvorim te kompresuvane video fajlove.
A pre nego i što pokešam da otvorim datoteku nekim plejerom Windows mi pošalje error oruku:

"Windows explorer has encountered a problem and needs to close..."

i ne mogu da otvorim video fajl,jer i kada ne kliknem na "dont send" već pokušam da otvorim datoteku izađe error poruka kao gore,da je otkriven problem kod datog plejera i da sve treba da se zatvori..

Skicu tih error report izveštaja imate u atachmentu.
Juče sam ponovo instalirao windows,proverio ceo sistem sa NOD-om i "Spybot-om" i sve je bilo uredu,nije bilo virusa niti spyware.
Međutim ponovo mi se pojavljivao isti problem,da video fajlove koje sam kompresovao ne mogu da otvorim plejerima već izađe taj famozni "error report".

Interesantno je to,da "DivX plejerom" koji dolazi u paketu sa programom za komprsiju i konverziju "Dr.DivX"... otvaram te komprsovane video fajlove bez problema i analiziram ih.

Zatim,svim plejerima ( WMP,Mv2Player i ostali) s'kojima sam imao problema da otvorim i pregleđujem ove konvertovane video fajlove koji su  prvobitno bili DVD (Vob) , bez problema otvaram druge video fajlove koje su mi na disku..

O čemu se ovde rad?
Kako da ispravim ovu grešku?


Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

*
Doc2.doc (93 KB)
IP sačuvana
social share
Edit by Livingston: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
 ovakvi problemi se obichno javljaju kad se ne slazu codec i drajveri za grafichku i/ili directX (odnosno njegov deo directshow) . glavno pitanje je da li si ikad uspeo da pogledash te kompresovane fajlove ,i da li si posle toga neshto menjao na sistemu ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 96
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
Ja imam ditectX8,probaću varijanru da instaliram directX 9,a ako to ne uspe deinstaliraću ove programe za kompresiju koji imaju svoje kodekle,i pogledati tada šta će se tada dešavati.
IP sačuvana
social share
Edit by Livingston: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.557 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.