Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:27:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Windows eXPerience SP3  (Pročitano 2948 puta)
23. Apr 2009, 17:11:07
Ucesnik diskusija


Lovely jubbly

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 141
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Nabavio sam Windows eXPerience SP3 (to je SP3 integrisan sa Windowsom), pretpostavljam da je original (tako bar izgleda), e sad sta me zanima, kada krenem sa instalacijom uopste me tokom instalacije ne pita za CD-Key (Aktivaciju), za podesavanja jezika tastature, sata...Kada zavrsi instalaciju i udje u Win (prikaze desktop), izbaci da treba da se saceka par minuta da instalira IE7,WMP 11,NET FW,...sve to radi, pitao sam nekoliko njih koji koriste SP3 kazu da nije ni slican ovome, ovaj moj takodje sadrzi i neke nove Theme (Royale)...Na Desktopu mi izbaci i neki folder sa nekim fajlovima, taj folder se zove eXPerience koji ne znam zasta sluzi,...I malo je cudno ispodesavan desktop i prikaz foldera...Da li je neko imao iskustava sa necim ovakvim...?
I hteo sam jos da pitam da li je moguce prebaciti sadrzaj Win diska na desktop i pomocu nekog programa da izvrsim svoja podesavanja i da ga tako narezem i da ubuduce za menjanje Win koristim sa tim podesavanjima, posto na ovom treba dosta vremena da ga uskladim prema svojim potrebama...
IP sačuvana
social share
Fabrique Belgique
Edit by Ziledin: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Sea shepherd

Zodijak
Pol
Poruke 23472
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
Citat
Windows eXPerience SP3
To ti je neka budzevina.

Citat
I hteo sam jos da pitam da li je moguce prebaciti sadrzaj Win diska na desktop i pomocu nekog programa da izvrsim svoja podesavanja i da ga tako narezem i da ubuduce za menjanje Win koristim sa tim podesavanjima, posto na ovom treba dosta vremena da ga uskladim prema svojim potrebama...
System Restore - PC Backup Software | Norton Ghost
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6120
Citat
To ti je neka budzevina.
... a to izbegavaj u sirokom luku. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Bolje tiho nestati nego glasno umreti

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 403
OS
Linux
Browser
Mozilla (hardy)
mob
Nokia 5110
ne vidim sto bi ga izbegavao, cak stavise ponekad je bolji nego onaj sto je izasao iz M$ kuhinje (mada je to sve jedno isto), neretko su "budzevine" sigurnije zbog brda procesa koje su iskljucene (doduse ako ti treba nesto specific obrao si bostan.)
Znaci, ako ja "slipstrimujem" serijski i SP3 to je budzevina i ne valja?  Smile. Norton izbegavaj, bolje koristi  Acronis
P.S Koristim eXP verzije vec 2 godine i samo da se zna za odredjene namene su nezamenljive (slicno Linux distribucijama)
« Poslednja izmena: 23. Apr 2009, 17:32:32 od Monk Psycho »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.63
mob
Nokia 6120
Citat
ne vidim sto bi ga izbegavao, cak stavise ponekad je bolji nego onaj sto je izasao iz M$ kuhinje (mada je to sve jedno isto), neretko su "budzevine" sigurnije zbog brda procesa koje su iskljucene (doduse ako ti treba nesto specific obrao si bostan.)
Ja nisam ni na jedan iole normalan naisao.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Lovely jubbly

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 141
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Al trebalo bi da je original, uzet je iz ovlascene firme i proveren...a radi perfektno i brzo...
IP sačuvana
social share
Fabrique Belgique
Edit by Ziledin: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
mob
Nokia 6120
Ok, izbor je tvoj. Ti si pitao sta mislio, ja ti rekoh kako je, ali ti biras... Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Lovely jubbly

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 141
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
OK, nije nista problem, nego me cudi da je moguce i u ovlascenim firmama naleteti na pirata....
IP sačuvana
social share
Fabrique Belgique
Edit by Ziledin: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.9
mob
Apple iPhone 12, S21
nije pirat, vec samo nije microsoft-ov produkt...

retki su oni koji su dobro prosli s tim frankenstajnskim verzijama win-a...ali to opet zavisi od potreba korisnika...
ako ti treba nesto sto je lepo na oko, a zakucava svakih malo-malo, onda neka od tih verzija je super prica...
ali to je sve subjektivno misljenje...
pitanje je zapravo sta ti imas kod sebe, posto ja nisam cou za tu eXPerience verziju, i zbunjuje me to sto je XP zapravo i skracenica od experience
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Lovely jubbly

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 141
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Pa i mene dosta stvari buni, on radi odlicno, bez ikakvih problema i dosta je brzi od SP2, i kada se udje u ono My Computer Properties Computer Name je eXPerience.
Evo sta se sve nalazi na CD-u:

$OEM$ ( Tu se nalazi folder gde postoji aplikacija koja prilikom prvog podizanja sistema iz Startup-a zapocinje instalciju IE7, Windows Media Player 11, ActiveX, PRIO, STOPREST…) I tu se jos nalazi neki folder eXPerience koji on izbaci na desktop u kojem se nalazi Desktop Icon Layout, Keyboard Settings, Registry Backup, Services Configuration Files, ShrinkXP Scripts).

Cmpnents
DOCS
DOTNETFX
I386
OEM
SUPPORT
VALUEADD
AUTORUN
README
SETUP
SETUPXP
WIN51
WIN51IP
WIN51IP.SP3
IP sačuvana
social share
Fabrique Belgique
Edit by Ziledin: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:27:40
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.