Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 06:00:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Windows 7 plavi ekran  (Pročitano 10884 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 407
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
probaj da instaliraš intelove drajvere za matrix storage

IP sačuvana
social share
"Život bi bio puno lakši da imamo source code."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol
Poruke 820
Zastava Kotor
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
HTC One X
windows i linux se instaliraju ovim redom, Windows, pa Linux, jer linux pravi boot sector za ova, jer vidi windows, windows ne vidi linux, i ne moze se instalirati na kraju, jer ce opet sjebati boot sector... bar je tako bilo do win-a 7, verujem da win i dalje ne vidi .ex3 i ext4 particije, ne znam sta bi se tu promenilo...

dakle ako se linux ukloni, ode i boot sector, jer je njegov aj nazovi "boot.ini" mada se ne zove tako, onaj koji hard vidi, ne onaj od windowsa, jer windowsov prosto ne vidi te particije...

ako se linux ukloni, onda se mora ili popraviti boot sector, da cita onaj windows "boot.ini", moze se odraditi alatima za backup, ako je napravljen backup sectora... to recimo Acronis true image moze... Wink

Nije mi se jednom deslio da uklonim ubuntu, i ne mogu da udjem u xp.. jer boot sektor prosto ne postoji posle uklanjanaja linux-a, al s obzirom da sam uradio backup XP-a, kad je instaliran, vratio sam njegov boot.ini, u sector Wink

dakle, sve opcije, sem vracanja boot.ini u boot sector, na hardu, nisu opcija, na koji ces nacin to odraditi.. sad ne mogu da razmisljam... iovako sam umoran, ako ne nadjes na google alternative, a nemas backup.. ce sredimo nesto.... nisam siguran da format sistemske particije win-a, i reinstal pomaze, jer format ne brise boot sector, wipe harda brise... .. da te ne plasim sad dzaba, iovako ne znam ni ovo do sad kako sam napisao   Smile

Ne brini se, ne mozhesh mene uplashiti....Ja sam u ovu priche malo dublje nego shto mislish...Wink Naravno, GRUB loader vidi win, i nakon njegovog brisanja, samo treba odraditi rebuild MBR-a (govorim o win7) i nema frke..Wink U ostalom, nemoj me shvatiti pogreshno, ali ne znam kakve to veze ima sa mojim problemom, nemam ja problema sa instalacijom linuxa....Smiley

probaj da instaliraš intelove drajvere za matrix storage



To je prvo shto sam probao....Tako da ne pomazhe....Smile
Juche mi je radio skoro chitavo popodne bez problema, i onda mi uveche "rokne" jednom, i nakon toga, jedno par puta bukvalno svakih 10min, i onda opet sve normalno.....Smile Radio sam na Ubuntu par sati i nije bilo problema....Wink
IP sačuvana
social share
BU!
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 407
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
izvini onda. našao sam negde da je čovek imao problem kao ti uzrokovan drajverima sa sajta proizvođača i rešio ga je sa intelovim drajverima.
« Poslednja izmena: 04. Jan 2010, 11:56:21 od gersh »
IP sačuvana
social share
"Život bi bio puno lakši da imamo source code."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 535
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
mob
Apple 
i ja sam imao isti problem, ali nakon sto sam re-instalirao sistem, plavi ekran se vise nije pojavljivao, a na youtube-u, imas gomilu tutorijala. koji ti objasnjavaju kako to da popravis.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


45

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6631
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
Apple 4s
evo i ja da pitam posto imam slican problem sa plavom slikom,naime kad palim komp i ide ono windows odjednom samo trepne plava slika uspeo sam da uslikam http://img2.imagetitan.com/img.php?image=32_p1040266.jpg

na netu sam dosta trazio al nista nisam uspeo da uradim pa molim nekog ko zna u cemu je problem da mi pomogne!inace ne znam zbog cega se ovo pojavilo ne secam se da sam nesto brljao po kompu prvi put se juce pojavilo!!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
evo i ja da pitam posto imam slican problem sa plavom slikom,naime kad palim komp i ide ono windows odjednom samo trepne plava slika uspeo sam da uslikam http://img2.imagetitan.com/img.php?image=32_p1040266.jpg

na netu sam dosta trazio al nista nisam uspeo da uradim pa molim nekog ko zna u cemu je problem da mi pomogne!inace ne znam zbog cega se ovo pojavilo ne secam se da sam nesto brljao po kompu prvi put se juce pojavilo!!

evo sta microsoft kaze o tome. pa probaj neka resenja.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


45

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6631
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.16
mob
Apple 4s
dosta stvari na koje sam naisao da uradim,traze da restartujem komp i to da ce posle da nastave,a nikako ne mogu da restartujem komp posto mi se ta plava slika pali bas kad palim komp... Smile predstave nemam sta da radim!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
HTC Desire
pa takav je problem, koji zahteva restart racunara kako bi se neka popravka sredila. sad ti kako hoces, sacekaj mozda neko ima neki bolji predlog.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Superstar foruma

аватар не чини човека

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 61642
Zastava Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (jaunty)
mob
Nokia C5-00
izvinjavam se sto autora nisam razumeo potpuno, jer nisam biuo sposoban da razmisljam kako treba, pa nisam ni razumeo sta ti ustvati hocs, izvini, nisam svoj ovih dana Wink
IP sačuvana
social share

Прочитајте: Кућни ред Најчешће постављана питања
You can be addicted to a certain kind of candy...
    
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Leo
Pol
Poruke 820
Zastava Kotor
OS
Linux
Browser
Mozilla (karmic)
mob
HTC One X
Xexe, ma opushteno Wink Meni se i dalje problem nastavlja....Juche kad radim po Win-u, chesto mi se deshava (svakih 20min do pola sata), medjutim kad upalim neshto tipa igricu ili film, radi extra po par sati.....:S Stvarno vishe ne znam shta da radim...Smile Ozbiljno razmishljam da predjem u potpunosti na Ubuntu...Josh sam ga modifikovao da izgleda kao Mac OS X...Wink
IP sačuvana
social share
BU!
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 06:00:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.