Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:10:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Win XP SP3  (Pročitano 3144 puta)
Jet set burekdzija


Fluffy George

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 5552
Zastava Negde.
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
i da li je vredno instalirati ga?
IP sačuvana
social share
Life is one long insane trip. Some people just have better directions.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

MC- argus

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4467
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
HTC 
MS Retail Management System uopste ne treba da interesuje nas obicne klijente, znaci ovo je finalna verzija eventualno mozda izbace neku zakrpu.

i da li je vredno instalirati ga?

To je neminovno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 17305
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
MS Retail Management System uopste ne treba da interesuje nas obicne klijente, znaci ovo je finalna verzija eventualno mozda izbace neku zakrpu.

i da li je vredno instalirati ga?

To je neminovno.

 Smile Smile
IP sačuvana
social share

Calmly.. walk down the road.. and into your death..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 277
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.9;M
mob
Nokia N86 8MP
da li je sa SP3 resen problem sa prepoznavanjem 4 GB memorije posto sam cuo da sa SP1 i 2 prepoznaje max 3.5 GB memorije
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
prepoznaje 64bit XP vise .. 32bit ne ...
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


"RIKNULA BORANIJA"

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 358
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
ovako ja sam skinuo sp3 16 marta sa microsoftove stranice nedugo zatim su ga skinuli nema vise, dva tri dana je bio ali su ga ukinuli vrzija je bila rc311tako nekako,nisam imao nekh znacajnih problema sem sa high definition audio  ali i to sam resio a paketom kb8.... koji sam morao manuelno instalirati, vremenom je izasla v5 koji sam skinuo 26 aprila  ove godine, i jedan i drugi  i inegrisao ga na xp sp2, rusio sistem  i sada je taj sistem kod mene sp3  v5 , za promenu sredili su high definition audio netreba ga naknadno ubaivati, za sada a vec ga koristim 15-ak dana sam preadovoljan  komjuter mi je strasno brz, internet je stvarno brz sto kod predjasnje verzije nije bio slucaj sporiji je bio borowsing, jednom recju  extra  vec sada je ok sta ce biti kasnije sa finalnom verzijom  mogu samo misliti.
sto se tice ram memorije xp podrzava do 3gb rama i tu nema i nece biti promene, za vise rama  koristi vistu 32bitnu, ona podrzava do 8gb rama.
eto iz prve ruke o  opisu sp3 a nisam bas slab korisnik tj. poznavalac  kompova. krajni zakljucak neznam koji sp3 imas kazem ti vec su izasle dve tri verzije  ja imam ovu po datumu i po broju  najnoviju  26april i ok je stvarno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
LG Nexus 4
XP 64bit prepoznaje vise od 3.5Gb
Nisam siguran i to me je zacudilo kada sam negde procitao ali izgleda da Vista 32bit takodje prepoznaje do 3.5 ili 4GB ... dok 64 koliko stavis tj koliko maticna da Smile ... mada ako si probao i siguran si onda je ok ... jer ja za ovo nisam Smile ...

A nisam siguran koju je verziju skinuo, ali jedan lik ovde sa foruma kada je instalirao sp3 uopste nije mogao na net  Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 407
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson K810i
XP 64bit prepoznaje vise od 3.5Gb
Nisam siguran i to me je zacudilo kada sam negde procitao ali izgleda da Vista 32bit takodje prepoznaje do 3.5 ili 4GB ... dok 64 koliko stavis tj koliko maticna da Smile ... mada ako si probao i siguran si onda je ok ... jer ja za ovo nisam Smile ...

A nisam siguran koju je verziju skinuo, ali jedan lik ovde sa foruma kada je instalirao sp3 uopste nije mogao na net  Smile
I Vista 32bit sa SP1 prepoznaje vise memorije
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 08:10:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.