Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: web profi hoby :D predlozi saveti? :)  (Pročitano 9281 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 864
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
mob
Apple IPhone 3GS,
oh izvini stvarno mi nije poznato to da se nedje vodi sex a ni da se vodi programski kod moguce je da ti nesto iz programiranja znas vise od mene, izvini na uvredama starno se povlacim vidim da ne znam

Jbg ja sex odrzavam na krevetu,radnom stolu, tusk kabini,  pomalo i u autu sa svojom djevojko i njenom drugaricom i za sad mi nista vise od toga ne treba nekako sam ispunjen sa tim

Programski kod obicno odrzavam na jedan od svoja 3 PC nesto malo na laptopu i do sad nisam znao da moze da se ubaci i u sex ....

Tako jos jednom se izvinjavam sto nisam pametan kao ekonomisti koji razmisljaju o racunarskom programu za sex, moguce je da bi time mogli umanjiti troskove kondoma i anti beby pilula i time im ostalo vise para da ispune bonus od 145000 $... oprostite ja stvarno nisam tolko bolestan...

Pozdrav a tebi @Fman zelim puno srece i da postignes obje zelje
Pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Kids... stop...nemo radi pajser.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
SonyEricsson K750 on Linux
Kao sto sam rekao borise ne bi te zadrzvao vise ocigledno si prepametan (ili preglup?)
znas onu pesmu produzi dalje od zdravka colica
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
SonyEricsson K750 on Linux
@Sf
 oko plata u Srbili
ne budi bukvalista,razmisli malo .normalno je da postoji skokova i padova ali generalno se penje i rasce jos.mozda ne sledece nego za 2 bitan je trend.da li zivimo bolje sad ili pre 2000te?
Oko mentorstva
interesantan nacin je to da budes mentor online na daljinu
oko statistike
normalno je postoje modeli koji ublazavaju problem koji sam naveo,ali sve se opet svodi na statistika ono sto hoces naslika
oko 145000
suma je tolika verovao ti ili ne.coveka znam licno,mogu ti dati i detaljno radno mesto i postidplomske gde je zavrsio...
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Citat
ne budi bukvalista,razmisli malo .normalno je da postoji skokova i padova ali generalno se penje i rasce jos.mozda ne sledece nego za 2 bitan je trend.
Generalno pada poslednjih godinu dana.
Citat
Oko mentorstva
interesantan nacin je to da budes mentor online na daljinu
Jos je interesantniji kada se zaposlis u firmi kao junior developer, i imas oko sebe ljude kojima je posao da od tebe naprave vrhunskog programera...
Citat
normalno je postoje modeli koji ublazavaju problem koji sam naveo,ali sve se opet svodi na statistika ono sto hoces naslika
oko 145000
suma je tolika verovao ti ili ne.
Suma je nebitna, ona je pojedinacan slucaj.
Citat
coveka znam licno,mogu ti dati i detaljno radno mesto i postidplomske gde je zavrsio...
Znam i ja par ljudi koji su postigli neverovatne stvari sa osnovnim skolama, par momaka koji rade odavde za ceo svet i imaju priblizno iste ili vece sume, a zive i trose ih ovde, i zive izuzetno bogate i sredjene zivote. Oni su pojedinacni slucajevi.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2547
OS
Nepoznat
Browser
Opera 9.60
mob
SonyEricsson K750 on Linux
E jbga kad citiras citiraj do kraja.Da li zivis bolje nego 2000? Inace godinu dana je mnogo kratak period da bi se uzelo kao reper za poredjenje ili bilo kakav trend
ovaj primer oko mentorstva mi se cini kao neka bajka daj gde to ima u srbiji da dodjem i ja
mozda je 145000 izuzetak ali sa te 4god na ekon. +dve na postidplomskim ces sigurno zaradjivati vise nego da 6 god lutas u svetu web dizajna u kome moze da zaradi sve manje.da ne pominjem veci broj kontakata kojih ces ostvariti uzivo a ne preko weba,sposobnost komunikacije koju ces razviti itd itd
IP sačuvana
social share
"Могућности су најчешће прерушенe у рад, тако да их већина људи не препознаје." Анн Ландерс

"Време је праведни судија тако да вредноте и марљивост незауставно воде до успеха"
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
LG Nexus 4
@boris hvala puno  Smile p.s. Smile ako smislis neku prevaru kroz kod ili ekonomiju za smanjivanje cene kondoma Smile zovi pa cemo zajedno  Smile

@sf hvala i tebi na svim odgovorima Smiley i sry ako sam ti napravio frku ovde ... stvarno mi nije bio to cilj u ovoj temi ... niti sam pomislio da bi moglo do ovoga da dodje ...

@tagu tnx kolega Smiley srecno i tebi u zavrsetku studija Smile  Smile

p.s. jel ima neko da drzi privatne casove vezane za it ... recimo programiranja ili slicno? Smile posto znam za klasicne predmete a i skoro sam cuo da ljudi uzimaju privatne casove iz racunovodstva Smile nisam verovao ... pa reko da nema i ovako nesto ... to mu dodje ko placeni metnor  Smile a moze dosta pomoci kad zaskripi?  Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Citat
E jbga kad citiras citiraj do kraja.Da li zivis bolje nego 2000? Inace godinu dana je mnogo kratak period da bi se uzelo kao reper za poredjenje ili bilo kakav trend
Da, zivim bolje. Za 10 godina odrzavanja drzave na rasprodaji imovine i medjunarodnim kreditima, nista posebno.
Godinu dana je sasvim dovoljan pokazatelj kakvo je stanje, posto je u poslednjih godinu dana u bas toj Americi, sve toliko otislo u minus, koliko u poslednjih 20 nije otislo u plus.
Ja to kao neko ko radi sa njima svakodnevno, i ko je bio tamo pre par meseci.

Citat
ovaj primer oko mentorstva mi se cini kao neka bajka daj gde to ima u srbiji da dodjem i ja
U svakoj ozbiljnoj firmi koja trazi junior developera, a ne coveka koji ce biti one man show. A ima ih.

Citat
mozda je 145000 izuzetak ali sa te 4god na ekon. +dve na postidplomskim ces sigurno zaradjivati vise nego da 6 god lutas u svetu web dizajna u kome moze da zaradi sve manje.
To nije sigurno, to je tvoja procena. Tu nema nista sigurno. Kao ni u web designu. Kvalitet i ambicije isplivaju, ostalo potone.
Prosecna zarada u IT je visa nego prosecna zarada u ekonomiji.

Citat
da ne pominjem veci broj kontakata kojih ces ostvariti uzivo a ne preko weba,sposobnost komunikacije koju ces razviti itd itd
Sposobnosti komunikacije i kontakte ces razvijati u skladu sa svojim mogucnostima, sposobnostima i uspehom... takodje je nebitno cime se bavis.

- - - - - - - - - - -

Sto se tice "casova" iz programiranja, to daju ljudi koji imaju znanje dovoljno za potrebe polaganja ispita na faksu, visoj ili srednjoj skoli, oni koji se time zaista uspesno i dugo bave, ne daju casove... Ipak, ako pokazes kliker, sposobnosti, i voljan si da ucis, mozes, kada budes imao dovoljno znanja za neke osnovne stvari, da se svoj slucaj izlozis i kazes da zelis u nekom periodu da radis "praksu" kod nekoga... Verujem da ce se naci ljudi kojima je to zanimljivo, do sada je to uvek bio slucaj... Naravno, tako nesto ima smsila objaviti na strukovnom forumu, dakle devprotalk ili dizajnzona, u zavisnosti sta ko hoce...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Nimalo ne licim na svoj avatar :))

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 6660
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.13
mob
LG Nexus 4
vidis to ti je veoma pametno i zanimljivo Smiley Wink ... a i verujem da ce znaciti vise od ekonomske prakse Smiley to je jedino gde stavljam it ispred keonomije ... jer sam ovogodisnju praxu uradio tako sto sam slozio paprie a ostalo su mi doneli uradjeno Smile ...

ukoliko bih do sledeceg leta pokupio dovoljno znanja .. .a verujem da hocu ... posto je ogroman vremenski period .. a moje interesovanje veliko i naravno rad ...

a jel su to studii ... firme ... kako to ide kod it-a ... posto uglavnom su freelancer-i ?  Smile
IP sačuvana
social share
Vezbom do savrsenstva Smiley Smile
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.63
mob
Apple iPhone 6s
Zavisi sta znas i sta zelis da usavrsis...
I ovde je malo ljudi koji freelance rade od kuce, u slobodno vreme... to su studenti, i to je ok kao novac za izlaske, ali ti ljudi nisu neko kome je to primarno...
Oni koji jesu, a zaista nesto vrede, odavno poceli osnivati firme i skupljati i organizovati ljude...
Lakse je kada sve, ili bar vecinu, imas pod jednim krovom Wink
Tako da toga ima... I moze se dogovoriti Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.