Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:56:09
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: web kamera ne radi kako treba  (Pročitano 2662 puta)
03. Avg 2010, 01:05:14
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 513
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
uzeo sam logitech c 100   web kamerui dobio cd uz nju cd instalirao  i jedva je to proradilo uz 2 sata zajebavanja i sad ne valja slika  kao da ne valjaju drajveri  sve one crne crtice  nista se nevidi jbt ..sta da radim  nije mi jasno ako sam dobio na cd te drajvere da oni ne valjaju    sve mi se cini kao da mi  fale nieki drajveri nevezano za kameru  mada stara kamera radi neka krs  ali sad je bolja nego ova nova   poludeh  Smile
« Poslednja izmena: 03. Avg 2010, 01:13:55 od dark_elf »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
HTC Desire
Aj probaj sa ovim drajverom, mozda ti resi problem.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 513
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
sinoc sam probao dva puta da instaliram te drajvere i uvek mi zapne na 70% i restartuje mi racunar i dok dize sistem pojavi se ono windows zatim nestane slika i treba da se pojavi Dsktop medjutim on tu stane i ni makac to mi se nije desavalo nikada  i tastaura ne svetli ..treba mu par puta da ga restartujem da dodje sebi/// sad cu jos jednom da probam a ako ne idem da im nabijem kameru u  du.e zajedno sa cd  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
HTC Desire
A koji win imas? Da nije neki modifikovan? Probaj kameru kod nekog druga, pre nego sto odneses u servis. Da li se tad, kad se restartovao racunar, na trenutak pojavio BSOD?
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 513
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
nikako nisam uspeo da sredim to pa sam otisao  da je zamenim za genius slim 330  koja je bez problema proradila Smile  a ova logitech c 100 brljavi kad je u pitanju xp  on je upalio kod sebe na windows 7 i nije imao problema i rekao mi da se nesto drajveri ne slazu sa xp jbg..i jeste se pojavio BSOD   mada se pojavio i kad sam instalirao drajvere za genius  ali ona sljaka bez problema  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1662
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
HTC Desire
Pa nadam se da ti BSOD nece izlaziti, ali ako se bude pojavio, uslikaj ga i postavi ovde ili otvori novu temu, pa da trazimo resenje.
IP sačuvana
social share
Ko uci znace, ko se snadje imace.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 513
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia 
ne sve je ok sa tom novom  nemam nikakvih problema  samo ubacio drajvere  i sljaka .mada na kutiji pise ..no drivers reguest..   al se dobije cd uz nju 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 09:56:09
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.