Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:54:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Watch Dogs 2  (Pročitano 16429 puta)
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.71
Za sve je kriv No man's sky. Ljudi su se razočararali, kao nikada i sada svi čekaju.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46875
Zastava Босна
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 49.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Финални трејлер

https://www.youtube.com/watch?v=mSt8hZw_SEg

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.99
mob
Motorola 
  Lik koknuo tutkuprosti u sokaku između Kineske četvrti i Tenderloina i igra ga častila ovim   Smile   :


     https://twitter.com/Swizzasaur/status/797941221016670208


Problem je nastupio u trenutku kada je ekipa krenula da šeruje ovo (ali i fotografije drugih sličnih događanja iz igre) ,pa ih banovalo na mesec dana upotrebe PS4 onlajn servisa.Frka je poprimila takve razmere da je i Ubisoft bio prinuđen da se obrati javnosti zvaničnim saopštenjem :

“We’re aware that one of the NPC models in Watch Dogs 2 is rendered in a way that is particularly explicit. While Watch Dogs 2 is a mature-rated game, we apologize and will update this NPC model to make it more consistent with other NPC models in the game in a patch to be released this week. We also are working with our first-party partners to ensure that players can continue to play and share all content from the game within the bounds of the first parties’ respective codes of conduct.”


     http://www.polygon.com/2016/11/14/13631156/sharing-watch-dogs-2-genitals-could-get-you-banned-ps4
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46875
Zastava Босна
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 50.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.99
mob
Motorola 
  Malo više o tehničkim aspektima + mrvica razočaranosti :


   

   ( https://www.youtube.com/watch?v=PS8IRXnLIK8 )


  Potražite li recenziju na GameSpot-u - nećete je naći dovršenu.GS čeka da igru zakrpe,e da njena bagovitost u sadašnjem stanju ne bi uticala na  obaranje konačne ocene ! Tako je,ližite vi jajca mega-kompaniji,a na uštrb kupaca koji će za ovo šljasnuti kintu.  Smile

      P.S.

  Napad klaustrofobije znan kao smrad lokala kada potražih IGN - uvališe mi nešto nazvano IGN Adria,a tamo domaća robovska radna snaga peva hvalospeve o ovoj igri.Ja bi to,kao,trebalo da shvatim ozbiljno nakon ovoga ?


   

   ( https://www.youtube.com/watch?v=TfoiLnIBEP4 )
« Poslednja izmena: 23. Nov 2016, 07:19:48 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 50.0
Odaću ti malu tajnu: IGN u lokalizovanim izdanjima uglavnom prevodi recenzije sa ''velikog'' IGN-a. Ne opisuju naši svaku igru. Što se tiče da li su robovska snaga, igrom slučaja znam lika koji radi tamo i on se ne buni, zna čovek kakav je posao i ok su uslovi.

A što se tiče Watch Dogs 2, paz sad - možda je stvarno bolja igra od prvog? Videh da je na Jimquisition dobio devetku, a to je sajt koji vrlo bez dlake na jeziku piše o AAA igrama.
IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.99
mob
Motorola 
  Vidim da je uredno potpisan naš čovek,a klasično srpsko polupismeno žvrljanje,bez vođenja računa o redosledu reči u rečenici (a još manje o stilu) me nagoni na pomisao da je varijanta autorskog teksta verovatnija od pukog prevoda.Kada upotrebih izraz "robovska radna snaga",ne uradih to zbog klikera koje ljudi tamo dobijaju umesto plate (jer ne sumnjam da jesu plaćeni i zadovoljni),već zbog toga što bih baš voleo da vidim nekoga od njih kako kontrira migu koji im je stigao iz centrale.
  Moja prva znanja o hakerima potiču iz sf-literature (Džon Varli,Harlan Elison,Vilijam Gibson,Filip K. Dik,Brus Sterling...i ostala bratija).Ozbiljni likovi koji se bave ozbiljnim anti-korporativnim poslovima , ili se opiru diktaturama po cenu utamničenja / života .Ovde to nije slučaj.Imamo samo balavurdiju koja se igra političkog aktivizma.GTA namenjen mlađoj populaciji od one koju su ciljali četvorkom i peticom.
  Pogledaš li snimke na YT-u,videćeš da igrom oduševljeni glasovi dolaze mahom od likova koji igru igraju upravo tako - kao klasičan (kriminogeni) GTA sa mrvicom hakovanja.Ko još glavu da razbija teškim temama,kada je tu instant zabava oličena  skidanjem kinte sa tuđih bankovnih računa,krađom kola,ili prebijanjem / ubijanjem slučajnih prolaznika.
  Definitivno nešto zbog čega preskočih sve GTA naslove,pa ću preskočiti i ovo.Nije ono čemu se nadah nakon prvoga dela.
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.99
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 54.0.2840.99
mob
Motorola 
  (ne znam da li je do moje zvučne kartice,ili do snimka,ali ne razumeh od preglasne muzike i prejakih basova ni deseti deo onoga što je čovek izgovorio)
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46875
Zastava Босна
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 50.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
I Watch Dogs 2 se slabo prodaje




Izgleda da smo ove sezone svedoci opadanja interesovanja gaming sveta za najnovije hitove.

Posle Call of Duty Infinite Warfare i Dishonored 2 koji su podbacili u prodaji tokom prve nedelje, otkriveno je i da Watch Dogs 2 takođe nije uspeo da za prvih nedelju dana po broju kopija sustigne svog prethodnika. Po podacima sa britanskog tržišta, prvi Watch Dogs je bio najprodavaniji novi IP, a nastavak se do sada prodao u znatno manjoj količini. Po nekim informacijama, Watch Dogs 2 je prodat u svega 80 hiljada kopija, čak 300 hiljada manje primeraka od prethodne igre.

Međutim, to je i dalje bilo dovoljno da igra na liste najprodavanijih naslova uđe na visokom drugom mestu, odmah iza najnovijeg Call of Duty-ja. Istina, ovde nisu uračunate kupovine digitalnih primeraka čija prodaja je iz godine u godinu sve značajnija, mada je pitanje koliko bi uticale na ukupan ishod. Kupci su svakako sve više svesni problema koje visokobudžetne igre imaju u poslednje vreme i razočarenja nakon nabavke igre u pretprodajnom periodu.

Povodom ovih podataka, Ubisoft je izjavio da nije iznenađen slabom prodajem kada se uporedi sa ostalim nastavcima koji su takođe zabeležili pad u odnosu na svoje prethodnike i očekuju da će prodaja igre biti jača na duže staze, a bliže se i novogodišnji praznici kada prodaja tehnike i igara uvek skoči.

Izvor: play.co.rs
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 01:54:43
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Dogs Watch

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.