Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 81
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Wargaming - World of Tanks, Warplanes & Battleships  (Pročitano 155599 puta)
10. Jul 2010, 18:08:56
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 739
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.99
mob
Samsung C3050
World of Tanks je  MMO tenkovska simulacija sa elementima RPG-a smješetena u WW2. Igra je osim toga besplatna, međutim sada se tek nalazi u beta fazi.
Uglavnom postoji oko 150 vrsta tenkova, u beti oko 60 ruskih i njemačkih, dok u full igri biti prisutni i američki, britanski, francuski, japanski i italijanski tenkovi. Počinjete sa dva tenka MS-1(ruski) i Lichtractor(njemački) koji su sve u svemu kante  Smile, ali u početku igrajte u recruit serverima.Od njih počinje široki tech tree sa tenkovima(kupujete sa novcem koji zaradite u bitci) koji se dijele na lake, srednje. teške, lovce tenkova i samohotke.Svaki tenk se dalje može unaprijediti u svom tech tree-u: top, gusjenice, kupola, motor,radio itd.
Naravno upagrade je u normanlin standardima za svakog tenka, tako da ćete npr na panzer II ili I moći stvaljati topove do 50mm, na T-34/85 mogu ići topovi do 105 mm itd.
I ako budete igrali igru nemojte da se zajunete na tank rush jer ćete nestati u 10 sec. Smile idite u grupi sa ostalima i napadajte sa bokova
Igra je dosta realno urađenja i svaka vrsta tenka ima svoje prednosti i nedostatke.
recenzija http://www.mmo-base.com/world-of-tanks-beta-kljucevi-su-up/4336
beta ključ nabavite na sajtu, prvo se regajte:http://www.mmo-base.com/forum/index.php
download clienta i regg :http://game.worldoftanks.com/registration/

nick u igri mi je Matador_SRB pa me adajte za frenda
trenutno vozikam Marder II i Hetzera  Smile
« Poslednja izmena: 05. Mar 2012, 14:12:24 od cg_ac »
IP sačuvana
social share
Gamer 4life

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Memento Mori

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7891
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.6
Fino,iako mi ovo sve izgleda niskobudzetno i jadno opet mi se nekako da probati  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 739
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.99
mob
Samsung C3050
kada sam vidio trailer mislio sam da igra neće tako dobro izgledati međutim izgleda jednako dobro kao u njemu  Smile
Link Za Trailer
IP sačuvana
social share
Gamer 4life

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pesaci su dosadni,pesaci su spori zato ih obori.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1239
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia N8
samo jedan komentar ZARAZA  Smile

jedino me nerviraju one haubice sto se stekaju u bazi samo te rokne preko pola mape  Smile
IP sačuvana
social share
Ima jedno prorocanstvo koje kaze da ce nas Srba ostati taman toliko da cemo svi moci da stanemo pod jednu krusku.A u tom slucaju svi ostali ce stati pod jedan maslacak i to bez da se guraju.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 739
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.99
mob
Samsung C3050
istina brate prava zaraza, još kad imaš dva ili više tenkova(ja imam 4:hetzera, stug III, t-46 i panzer II) i kad si uništen u jednoj bitci samo izađeš u main manu i uzmeš drugog tenka i igraš sa njima i kasnije dobiješ i pare i exp i iz prve bitke.
a samohotke su stvarno noobovski urađenje , koristio sam Wespe ali sam ga prodao nakon 2-3 partije, znači kada skauti otkriju njihove tenkova ti nišaniš iz ptičije perspektiva i vidiš tenka odozgo sa 3m iako si udaljen od njega 600m  Smile  i  kada ga pogodiš ima neki 3 % šansi da ostane živ   Smile
e jel me  možeš dodati u friend nick mi je Madator_SRB , a našo sam i našeg zemljaka nick mu je dobri  Smile
IP sačuvana
social share
Gamer 4life

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pesaci su dosadni,pesaci su spori zato ih obori.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1239
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia N8
u jbg pa koliko ti vec igras ja josh nemam ni za 2-gi tenk dauzmem, tj treci imam onaj t-26 (valjda se tako zove Smiley )
trebalo bi da izbace te, jer unistavaju igru, uzmem roknem 2-icu (a i za sada nisam vishe u jednoj partiji roknuo), i gruvam se sa trecim i ovaj me sjebe iz 3 lepe
IP sačuvana
social share
Ima jedno prorocanstvo koje kaze da ce nas Srba ostati taman toliko da cemo svi moci da stanemo pod jednu krusku.A u tom slucaju svi ostali ce stati pod jedan maslacak i to bez da se guraju.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 739
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.99
mob
Samsung C3050
hahaha kad pređeš u regular servera, sad si vjerovatno na recruit, vidjećeš jangije, nema čega nema od tigrova, jagdpantera, ruskog glavonje KV, pa panzer IV i lakih tenkova koji se koriste za izivđanje.  Smile
Meni je rekord 5 sa hetzer-om kada sam mu postavio top od 105mm sa 310 damage, i odma one shoot, kill  Smile  al ima i oni likova sa KV jednom je nabio 12 ubistava  u partiji što sam igro sa njim.
IP sačuvana
social share
Gamer 4life

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pesaci su dosadni,pesaci su spori zato ih obori.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1239
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia N8
evo kupio sam t-46 ali ne mogu da igram, sestra nesto uploaduje sa drugog kompa pa ne mogu da mrdnem, laguje neverovatno.
IP sačuvana
social share
Ima jedno prorocanstvo koje kaze da ce nas Srba ostati taman toliko da cemo svi moci da stanemo pod jednu krusku.A u tom slucaju svi ostali ce stati pod jedan maslacak i to bez da se guraju.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pesaci su dosadni,pesaci su spori zato ih obori.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1239
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.60
mob
Nokia N8
jesi dobio golde danas?
IP sačuvana
social share
Ima jedno prorocanstvo koje kaze da ce nas Srba ostati taman toliko da cemo svi moci da stanemo pod jednu krusku.A u tom slucaju svi ostali ce stati pod jedan maslacak i to bez da se guraju.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 739
OS
Windows XP
Browser
Chrome 5.0.375.99
mob
Samsung C3050
kakav gold, misliš oni 150, a to dobiješ kad istražiš sve u tech tree jednog tenka, tj maestriraš tenk. ja sam ih već 5 masterovo, i gold pretvorim u obične pare i izađe negdje oko 60 hiljada  Smile
IP sačuvana
social share
Gamer 4life

Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 81
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.