Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 79 80
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Wargaming - World of Tanks, Warplanes & Battleships  (Pročitano 156118 puta)
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 49.0.2623.112
dobar,top narocito
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


offline

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 10596
Zastava Beograd
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 45.0
Ne znam jel bilo... Šta kaže Mohamed Fadl (glavi i odgovorni u eSports diviziji Wargaminga) o publici koja igra WoT i budućim idejama za turnire

IP sačuvana
social share
And from that day forward, anytime a bunch of animals are together in one place it's called a ZOO...  Unless it's a farm!


Le gâteau est un mensonge
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Помоз Бог браћо Срби !!!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 114
OS
Windows 7
Browser
Chrome 51.0.2704.103
mob
Samsung 
Kažu da je englez  dobar , za sve pare !!!
Sve vrvi od čitera, al ko ih ....., dobiće i oni po ..... !!!
« Poslednja izmena: 15. Jul 2016, 19:41:58 od cb 34 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46864
Zastava Босна
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
World of Tanks po prvi put dobija sp kampanju.

https://www.youtube.com/watch?v=0NiMmR3EWrY

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ko pre devojci, sam u nju upada

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11112
Zastava
mob
Samsung Galaxy S10
Hteo bih pitati, posavetovati se, a ni sam nisam siguran šta tačno da pitam, jer odgovore donekle znam. Ali, zanima me vaše iskustvo, vas koji imate i volite ovaj nemački heavy Panzer Kpfw VII...
Ja sam ga probao zimus na accountu od drugara, i zaljubio se u taj tenk, te sam rešio da ga grindam. I evo otključao sam ga, fali mi još 2m da ga kupim.
Sad, imam još svega 2 dana premijum naloga, mislim da neću stići da skupim za to vreme ta 2m, budući da mogu samo uveče koji sat igrati.
Ako prodam ovaj VK 45.02 B, onda imam i više nego što mi treba za Panzera, ali nekako nemam srca da ga prodam, jer prosto obožavam VK 45.02 B, to mi je uz švedskog lovca, najomiljenije vozilo koje imam, uz to i najuspešniji sam sa ta 2 tenka Prosto obožavam da mi je prosek 4k blocka, a preko 3k dmg sa njim isto nije problem.
Vidim ovaj Quicky Baby (ko ga prati na yt) kad je govorio o 10kama na koje vredi ili ne vredi ići, tj prodavati 9ke da bi uzeli 10ku, za Panzera VII i VK 45.02 rekao je "definitivno VK 45.02", od kako je nekim od zadnjih patcheva Panzer dobio veliki weak point sa strana kupole, kaže nije više zanimljiv kao ranije, samim tim ne preporučuje prodavanje VK 45.02 B da bi se kupio Panzer VII, kao nije vredno.

Sad, znam da će odgovor biti tipa reši sam, ako hoćeš prodaj VK pa kupi Panzera, ako nećeš sačuvaj ga, pa ćeš bez premijuma svejedno za malo duže vremena uspeti da kupiš Panzera. Ali me interesuju vaša iskustva, koji ste grindali tu liniju, da li vredi prodavati VK 45.02 B iz garaže da biste igrali Panzerom, ili ne? Je li uistinu Panzer toliko ranjiviji u odnosu na VK zbog tog weak pointa, ili je to ipak, kako mi se čini, malo preterano?

Mislim se prodati VK samo zbog toga da skinem tu liniju sa dnevnog reda i malo cepam panzera, a kasnije ponovo da kupim Vk, ma ne znam ni sam šta bih
IP sačuvana
social share
Isterajte zlo iz žena. Uterajte im dobro!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46864
Zastava Босна
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
godinama nisam igrao
vredili da se vracem u avione
bilo je nemoguce kolko je pej to vin postalo kad sam prestao igrati
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 15606
mob
LG Nexus 4
Ne. Trenutno su najbolji brodovi... Avioni i dalje jako losi, a tenkovi ni prineti onoj igri sa pocetka.... Meni gadni samo tako...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 79 80
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.