Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 06:12:14
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vukovar: Navijaju za SCG  (Pročitano 6035 puta)
Svedok stvaranja istorije


Da li verujes sebi?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 24339
Zastava Novi Sad - Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
HTC Touch HD, Luna
@SavoNaSavi

nisam bas neki veliki fan fudbala pa da se secam tacno gde i kako je bilo... poenta je svacena i mesanju politike i fudbala a te 1998 godine sam bio na modialu i bodrio nase i nisam pratio sve utakmece ostalih grupa pa zato je doslo do moje grese odnosno taj post mi nije bio precizan za razliku od ostalih (suprotno nego sto ti kazes)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 231
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Па шта ако навијају за Србију!Ја сам исто из Крајине,односно како би Хрвати рекли из Хрватске,па исто тако навијам за Србију!
А за кога навијају Хрвати који живе у Србији!?
Мислим,нек свако навија за кога хоће,то би требало да буде лична ствар сваког појединца!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson k800i i D820
Ja mislim ako vec Srbi u Vukovaru navijaju za SCG,onda treba se sprovoditi jos jedna Oluja ili tornado kako hocete....Znaci oni jos dan danas isto misle o Hrvatskoj i neprihvataju je kao svoju drzavu po tom pitanju su mi takvi likovi veoma cudni i mislim kada bi opet ispao neki rat,da bi oni opet znali za koju drzavu da se bore.Tako da je Oluja opravdana podpuno,jer i ovi koji su ostali u HR nevide Hrvatsku kao svoju domovinu nego Srbiju i ako im je tako ljepo po meni bi im trebali pokazati da Srbija nije daleko od Vukovara i da ih odpratimo ljepo da tamo slave svoje....

IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


In time of chimpanzees I was a narwhal

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 788
Zastava Novy Belgrad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
Ja mislim ako vec Srbi u Vukovaru navijaju za SCG,onda treba se sprovoditi jos jedna Oluja ili tornado kako hocete....Znaci oni jos dan danas isto misle o Hrvatskoj i neprihvataju je kao svoju drzavu po tom pitanju su mi takvi likovi veoma cudni i mislim kada bi opet ispao neki rat,da bi oni opet znali za koju drzavu da se bore.Tako da je Oluja opravdana podpuno,jer i ovi koji su ostali u HR nevide Hrvatsku kao svoju domovinu nego Srbiju i ako im je tako ljepo po meni bi im trebali pokazati da Srbija nije daleko od Vukovara i da ih odpratimo ljepo da tamo slave svoje....
U tom slucaju verujem da nebi imao nista protiv da protetate sve Italijane, Madjare i Bosance iz Hrvatske. Takodje onda verujem da se ni ti nebi ljutio ako bi Nemacka proterala tebe, samo zato sto bi u utakmici Nemacka - Hrvatska navijao za Hrvatsku (dali gresim?).  Smile Smile Smile

Brate, kolega, kao neko ko je gledao oluju iz prvog sedista, nezelim je nikom nikad - ni Hrvatima, ni Azerbejdzancima, ni Marsovcima. A onda se ti bunis sto su te Srbi ili ko vec proterao iz Bosne!!!
« Poslednja izmena: 02. Jul 2006, 07:54:46 od Kowakian Monkey - Lizzard »
IP sačuvana
social share

Nobody is innocent, there are merely varying levels of guilt...
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson k800i i D820
Ja mislim ako vec Srbi u Vukovaru navijaju za SCG,onda treba se sprovoditi jos jedna Oluja ili tornado kako hocete....Znaci oni jos dan danas isto misle o Hrvatskoj i neprihvataju je kao svoju drzavu po tom pitanju su mi takvi likovi veoma cudni i mislim kada bi opet ispao neki rat,da bi oni opet znali za koju drzavu da se bore.Tako da je Oluja opravdana podpuno,jer i ovi koji su ostali u HR nevide Hrvatsku kao svoju domovinu nego Srbiju i ako im je tako ljepo po meni bi im trebali pokazati da Srbija nije daleko od Vukovara i da ih odpratimo ljepo da tamo slave svoje....
U tom slucaju verujem da nebi imao nista protiv da protetate sve Italijane, Madjare i Bosance iz Hrvatske. Takodje onda verujem da se ni ti nebi ljutio ako bi Nemacka proterala tebe, samo zato sto bi u utakmici Nemacka - Hrvatska navijao za Hrvatsku (dali gresim?).  Smile Smile Smile

Brate, kolega, kao neko ko je gledao oluju iz prvog sedista, nezelim je nikom nikad - ni Hrvatima, ni Azerbejdzancima, ni Marsovcima. A onda se ti bunis sto se te Srbi ili ko vec proterao iz Bosne!!!


NE,nebunim se ja! Mene iz Bosne nitko nije protjerao,jednostavno kada kada je poceo rat i malo kasnje ja i moja obitelj znali smo da nepripadamo vise toj zemlji da mi nikada srce nece biti vezano za to jer ta zemlja koja je prije 92 bila nije vise postojala,znas kako ti je to kada se neosjacas vise vezanim sa time gdje si odrastao i rodio se....i tako da smo mi dobrovoljno otisli u Hrvatsku gdje smo imali i jos nasu obiteljsku kucu,i tako ostavili iza nas cjeli zivot i stan od 250 m²....da nije doslo rata ja nikada nebi pobjegao dalje od Hrvatske ali su mene i moju obitelj neki ljudi htjeli nauciti da ja u svojoj drzavi nisam dobrodosao i tako sam saznao da mi tu nije mjesto.

Sto se tice utakmice i navijanja....grijesis ako je u pitanju mog misljenja....ja kada Njemacka igra sa nekom drugom drzavom uvijek navijam za nju i da ona pobjedi,jer je to moja druga domovina koja mi je vise pruzila nego moja matica.A vidis tu je razlika sto Srbi u Hrvatskoj bilo protiv koga Hrvatska da igra oni ce navijati za druge,osim ako nije para u pitanju! Tu je razlika,a jos jedna ima razlika....a to je da smo mi u Hrvatskoj imali veoma losa iskustva sa srbima u zadnjih godina i da znamo sta se moze desiti ako neki tamo srbin iz Srbije za koga oni bi zivot dali jer uvijek misle da im Hrvat misli zlo a Srbin iz Srbije samo dobro....ja sam ovdje u Njemackoj prihvatio njemacku kao moju drzavu i volim je,manje od Hrvatske ali je volim jer mi je sve pruzila sto sam htio i imam ovdje vise od prosjecnog standarta. Sto se kod Srba u Hrvatskoj nemoze reci(ne na sve ali mislim da na vecinu) kad tad oni misle da ce doci RSK nazad i da ce se pripojiti Srbiji,a tko ima tu hrabrost da u Hrvatskoj hoda sa dresom crvene zvezde i onda se cudi ako ga itko napadne stvarno je kriv za imigraciju srba....Za Bosance i Italijane i Madjare,sa njima nikada nismo imali poteskoce,ali sa vama je drugacije nazalost ali tako je...

Vidis ni ja nezelim nitkome Oluju ni srbima vise nikome na svijetu.....ali mislim da ste nesto naucili od tog svega,kao sto sam ja naucio u Bosni kada sam morao bos da bjezim preko ceste da se sakrijem u bunker,sa muslimanima i hrvatima koji su jos ostali u gradu,po 8 i duze sati pa da mozemo opet da izadjemo i da cekamo na sljedecu uzbunu...
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
NE,nebunim se ja! Mene iz Bosne nitko nije protjerao,jednostavno kada kada je poceo rat i malo kasnje ja i moja obitelj znali smo da nepripadamo vise toj zemlji da mi nikada srce nece biti vezano za to jer ta zemlja koja je prije 92 bila nije vise postojala,znas kako ti je to kada se neosjacas vise vezanim sa time gdje si odrastao i rodio se....i tako da smo mi dobrovoljno otisli u Hrvatsku gdje smo imali i jos nasu obiteljsku kucu,i tako ostavili iza nas cjeli zivot i stan od 250 m²....da nije doslo rata ja nikada nebi pobjegao dalje od Hrvatske ali su mene i moju obitelj neki ljudi htjeli nauciti da ja u svojoj drzavi nisam dobrodosao i tako sam saznao da mi tu nije mjesto.

Sto se tice utakmice i navijanja....grijesis ako je u pitanju mog misljenja....ja kada Njemacka igra sa nekom drugom drzavom uvijek navijam za nju i da ona pobjedi,jer je to moja druga domovina koja mi je vise pruzila nego moja matica.A vidis tu je razlika sto Srbi u Hrvatskoj bilo protiv koga Hrvatska da igra oni ce navijati za druge,osim ako nije para u pitanju! Tu je razlika,a jos jedna ima razlika....a to je da smo mi u Hrvatskoj imali veoma losa iskustva sa srbima u zadnjih godina i da znamo sta se moze desiti ako neki tamo srbin iz Srbije za koga oni bi zivot dali jer uvijek misle da im Hrvat misli zlo a Srbin iz Srbije samo dobro....ja sam ovdje u Njemackoj prihvatio njemacku kao moju drzavu i volim je,manje od Hrvatske ali je volim jer mi je sve pruzila sto sam htio i imam ovdje vise od prosjecnog standarta. Sto se kod Srba u Hrvatskoj nemoze reci(ne na sve ali mislim da na vecinu) kad tad oni misle da ce doci RSK nazad i da ce se pripojiti Srbiji,a tko ima tu hrabrost da u Hrvatskoj hoda sa dresom crvene zvezde i onda se cudi ako ga itko napadne stvarno je kriv za imigraciju srba....Za Bosance i Italijane i Madjare,sa njima nikada nismo imali poteskoce,ali sa vama je drugacije nazalost ali tako je...

Vidis ni ja nezelim nitkome Oluju ni srbima vise nikome na svijetu.....ali mislim da ste nesto naucili od tog svega,kao sto sam ja naucio u Bosni kada sam morao bos da bjezim preko ceste da se sakrijem u bunker,sa muslimanima i hrvatima koji su jos ostali u gradu,po 8 i duze sati pa da mozemo opet da izadjemo i da cekamo na sljedecu uzbunu...

A i ti ga stari bucaš... svašta... baš svašta... pa šta te boli neka stvar ko za koga navija... pa to je nogomet... nek čovjek navija za koga hoće, šta to ima veze.. ako će ljudi navijat za Burkinu Fasu, nek navijaju..

smiri malo doživljaj
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson k800i i D820
NE,nebunim se ja! Mene iz Bosne nitko nije protjerao,jednostavno kada kada je poceo rat i malo kasnje ja i moja obitelj znali smo da nepripadamo vise toj zemlji da mi nikada srce nece biti vezano za to jer ta zemlja koja je prije 92 bila nije vise postojala,znas kako ti je to kada se neosjacas vise vezanim sa time gdje si odrastao i rodio se....i tako da smo mi dobrovoljno otisli u Hrvatsku gdje smo imali i jos nasu obiteljsku kucu,i tako ostavili iza nas cjeli zivot i stan od 250 m²....da nije doslo rata ja nikada nebi pobjegao dalje od Hrvatske ali su mene i moju obitelj neki ljudi htjeli nauciti da ja u svojoj drzavi nisam dobrodosao i tako sam saznao da mi tu nije mjesto.

Sto se tice utakmice i navijanja....grijesis ako je u pitanju mog misljenja....ja kada Njemacka igra sa nekom drugom drzavom uvijek navijam za nju i da ona pobjedi,jer je to moja druga domovina koja mi je vise pruzila nego moja matica.A vidis tu je razlika sto Srbi u Hrvatskoj bilo protiv koga Hrvatska da igra oni ce navijati za druge,osim ako nije para u pitanju! Tu je razlika,a jos jedna ima razlika....a to je da smo mi u Hrvatskoj imali veoma losa iskustva sa srbima u zadnjih godina i da znamo sta se moze desiti ako neki tamo srbin iz Srbije za koga oni bi zivot dali jer uvijek misle da im Hrvat misli zlo a Srbin iz Srbije samo dobro....ja sam ovdje u Njemackoj prihvatio njemacku kao moju drzavu i volim je,manje od Hrvatske ali je volim jer mi je sve pruzila sto sam htio i imam ovdje vise od prosjecnog standarta. Sto se kod Srba u Hrvatskoj nemoze reci(ne na sve ali mislim da na vecinu) kad tad oni misle da ce doci RSK nazad i da ce se pripojiti Srbiji,a tko ima tu hrabrost da u Hrvatskoj hoda sa dresom crvene zvezde i onda se cudi ako ga itko napadne stvarno je kriv za imigraciju srba....Za Bosance i Italijane i Madjare,sa njima nikada nismo imali poteskoce,ali sa vama je drugacije nazalost ali tako je...

Vidis ni ja nezelim nitkome Oluju ni srbima vise nikome na svijetu.....ali mislim da ste nesto naucili od tog svega,kao sto sam ja naucio u Bosni kada sam morao bos da bjezim preko ceste da se sakrijem u bunker,sa muslimanima i hrvatima koji su jos ostali u gradu,po 8 i duze sati pa da mozemo opet da izadjemo i da cekamo na sljedecu uzbunu...

A i ti ga stari bucaš... svašta... baš svašta... pa šta te boli neka stvar ko za koga navija... pa to je nogomet... nek čovjek navija za koga hoće, šta to ima veze.. ako će ljudi navijat za Burkinu Fasu, nek navijaju..

smiri malo doživljaj

Slusaj faco, boli mene briga za koga oni navijaju,ali moraju da shvate da nemogu ispoljavati svoju zelju za Srbijom onda u Vukovaru ili nekim drugim gradovima,u kuci neka raduju se i pale Hrvatske zastave boli me bas briga,to je njihova stvar! Ali ima sensibilnih dusa u Hrvatskoj koji su pretrpili mnogo sto sta u ratu zadnjem i nisu bas dobro na price kada vide naprimjer nekoga da u Hrvatskoj nosi dres Srbije ili Crvene Zvezde......jednostavno se na Balkanu i sport povezuje sa ratovima i svime sto nikome neprija,zato svako u svoju kucu i neka radi sta god zeli.
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
Pa o tome ti ja i govorim, stari... vrijeme je da se prestane povezivat sport sa "ratovima i svime što ne prija"...

jebi ga.. evo ja sad, kad je Hrvatska ispala, navijam za Italiju.. prema tome ja sam izdajnik jer je svojedobno Italija bila okupirala dobar dio hrvatskog teritorija... pa to je bedastoća - navijam za Italiju jer mi se sviđa način na koji igra njihova reprezentacija i gotovo.

Dakle, neki Srbin koji živi u Vukovaru sigurno ima puno jače razloge da navija za nogometnu reprezentaciju Srbije... prema tome, neka navija. Tko mu brani. To je nogomet, a ne politička niti državnopravna izjava vjernosti. Pusti ljude da navijaju. Pa tko normalan može određivat nekome za koga će navijat? To nema smisla

BTW - zašto nas dvojica o ovome raspravljamo na "Srpskom nacionalističkom forumu"? pa to je totalni nadrealizam... a osim toga, smješno je
« Poslednja izmena: 02. Jul 2006, 01:48:53 od st_faca »
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12728
Zastava germany
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.4
mob
SonyEricsson k800i i D820
Pa o tome ti ja i govorim, stari... vrijeme je da se prestane povezivat sport sa "ratovima i svime što ne prija"...

jebi ga.. evo ja sad, kad je Hrvatska ispala, navijam za Italiju.. prema tome ja sam izdajnik jer je svojedobno Italija bila okupirala dobar dio hrvatskog teritorija... pa to je bedastoća - navijam za Italiju jer mi se sviđa način na koji igra njihova reprezentacija i gotovo.

Dakle, neki Srbin koji živi u Vukovaru sigurno ima puno jače razloge da navija za nogometnu reprezentaciju Srbije... prema tome, neka navija. Tko mu brani. To je nogomet, a ne politička niti državnopravna izjava vjernosti. Pusti ljude da navijaju. Pa tko normalan može određivat nekome za koga će navijat? To nema smisla

BTW - zašto nas dvojica o ovome raspravljamo na "Srpskom nacionalističkom forumu"? pa to je totalni nadrealizam... a osim toga, smješno je


Hahahahahhaa jeste vidis da je sve na Balkanu uvrnuto pa tako i nasa komunikacija,ovdje se nezna ni tko pije i niti tko placa. Znam i ja da je ludo sve i sto se po meni tice mogu da slave ja nemam nista protiv toga meni i da vijore sa zastavama srpskim po Hrvatskoj svijedno bi mi bilo,ali znas mislim da kod nas u Hrvatskoj ima dosta sljepih ljudi kome se to nesvidja,meni je samo bitno da srbi koji su u Hrvatskoj nepale tamo ludjake pa da dolazi do incidenta jer jos nije nas balkan toliko odrastao da bi to mogao jednostavno progutati i dalje ici.Tako i zelim Hrvatima u Vojvodini i sire da se ispoljavaju kao veliki Hrvati jer znamo kako je bila nasa proslost....sto se mene tice neka slave i raduju se i da smo normalan svijet dole na Brdovitom balkanu skupa bi slavili ali posto nije moramo svi jos neko vrijeme da negujemo prvo ono prijateljstvo sto je nestalo kroz zadnje godine pa da opet mozemo zajedno skupa da slavimo oni da se raduju za nas a mi za njih....

Ali stvarno Faco necu da ti saopstim ali gubi Italija protiv Njemacke hehehehehe... Smile ma samo da ih vidis kako se raduju ovdje ludnicaaaa..stvarno je super,pun grad ljudi svi sretni a na Maini rijeci veliki TV pa eto tko ima vremena moze da ide da gleda ja malo imam vremena jer moram da visim na compu zbog faxa....
IP sačuvana
social share
Diskutiere nicht mit Dummen, sie ziehen dich auf ihr Niveau und schlagen dich dort mit Erfahrung!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 9557
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung S500
A bio sam, vidio sam...

Malo su se Švabe zaludili sa tim nogometom... ali nećemo u offtopic.. ima prikladnijih tema u sportskom dijelu foruma...
IP sačuvana
social share


I am not a complete idiot.
Some parts of me are still missing.


America is the only nation in history which miraculously has gone directly from barbarism to degeneration without the usual interval of civilization (Georges Clémenceau)
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 06:12:14
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.