Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:51:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Koje od predizbornih obecanja je ispunjeno?
objavićemo ugovore sa Fiatom i Etihadom
4.2%  (11)
ukinućemo pretplatu na RTS
5.3%  (14)
struja će biti jeftinija
3.8%  (10)
smanjićemo javni dug
5.7%  (15)
zaustavićemo partijsko zapošljavanje
4.5%  (12)
svaka biografija biće dostupna javnosti
3.8%  (10)
smanjićemo nezaposlenost
6.8%  (18)
pravićemo srpski Mercedes
4.5%  (12)
ukinućemo BusPlus
4.2%  (11)
biće 100 milijardi evra investicija
3.8%  (10)
izgradićemo fabriku čipova za Emirate
3.4%  (9)
izgradićemo kanal Dunav - Morava - Vardar - Egejsko more
3.8%  (10)
Dinkić će biti uhapšen
4.9%  (13)
Karić će u zatvor
4.2%  (11)
bolji život već 2014.
5.3%  (14)
primaću građane jednom nedeljno
4.2%  (11)
Siniša Mali neće biti kandidat za gradonačelnika
5.7%  (15)
nećemo smanjivati penzije
3.8%  (10)
donećemo zakon o poreklu imovine
3.8%  (10)
bolji život već 2016.
5.3%  (14)
objavićemo istinu o rušenju u Savamali
3.4%  (9)
neću se kandidovati za predsednika
5.7%  (15)
Ukupno glasova: 46
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vucic - izmedju stida i straha  (Pročitano 1066295 puta)
Jet set burekdzija


'bem li ga

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9627
mob
SonyEricsson xperia m2
Не, Лутовац и слични њима отпадају. Ако ниси мутав и знаш без муцања и пренемагања да саставиш једну просту реченицу бизони попут Орлића, Јованова, Неше Слине сложиш ко кутију шибица.

Чим ти напредњаци пошаљу бизона као противкандидата знаш који си ти калибар... Smile



U kom ti svetu zivis? Jel si gledao ikad nabrojane?

Ne mozes doci do reci od njih, ponavljaju kao pokvareni gramofon jedno te isto i ne jebu da pricaju o temi, niti da odgovore na pitanja. Upadaju sa svojim naucenim recenicama i frljaju se nekim brojkama. Sa takvim babunima, srecno.
IP sačuvana
social share
"Da je ustaša rođen u Srbiji bio bi četnik. Da je četnik rođen u Hrvatskoj, bio bi ustaša. Da je hrišćanin rođen pre 2500 godina u Grčkoj, verovao bi u Zevsa. Da je musliman rođen pre 3500 godina u Egiptu, verovao bi u Ozirisa. Vaša nacionalnost i veroispovest zavise od vremenskog i geografskog položaja na kojem ste rođeni. Nacije i religije su izmišljene da vas razdvajaju, da se zbog istih ubijate, a da se ratnoprofiterska bagra bogati na vašim jeftinim životima."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Kada bude izašlo 75% - Vučić može da pakuje ćebe,bez da broji glasove... Smile

75% izlaznost po našem biračkom spisku bi bila praktično izlaznost od skoro 100% što je praktično neizvodljivo. U Srbiji je realna izlaznost daleko veća od 50% kreće se negde tu od 65% do 68% po izborima jer se u Srbiji večeras u najboljem slučaju nalazi nešto preko 5 miliona ljudi koji imaju pravo glasa, najoptimističniji scenario ide do 5,5, najpesimističniji oko 4,8 dakle računajmo nešto preko 5, tako da je to još jedna mantra koju je neophodno da razbijemo- Srbi izlaze na izbore u visokim procentima, Srbi nisu lenji i nezainteresovani, ne postoji bilo kakav ogromni bazen spavača koji kad se probude oduvaće Vučića ili koga god...

Ne mozes doci do reci od njih, ponavljaju kao pokvareni gramofon jedno te isto i ne jebu da pricaju o temi, niti da odgovore na pitanja. Upadaju sa svojim naucenim recenicama i frljaju se nekim brojkama. Sa takvim babunima, srecno.

I onda dodje Tadić u Upitnik i obriše pod sa Vesićem. Jbg ili jesi ili nisi, ili umeš ili ne umeš, ogromna većina njih je nesposobna, nespremna i ne ume.
« Poslednja izmena: 23. Maj 2020, 22:44:48 od sergio ramos »
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
Dobro, znaci cekamo da se pojavi neka valjana opozicija, koja danas ne postoji ni u tragovima, jerbo je bolje da ministar vojni bude Vulin, nego da rizikamo sa Boskicemom, Djilasom, Marinikom itd? To je neki generalni zakljucak znaci? Evo, priznajem javno da sam glup ko qrac, jer ne razumem tu logiku. Suvise ste vi momci bistri za mene da bi ucestvovao sam vama u raspravama o politici. Eto, nek ovo bude moj poslednji upis na ovom delu foruma.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Fool me once shame on you fool me twice shame on me. Smiley

IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34612
Zastava
mob
LG Frizider
Srebrni nemoj da si na kraj srca e, evo ja cu da glasam za koga ti kazes. Mozda Smile

Sad malo zvucim kao opozicija a Smile

« Poslednja izmena: 23. Maj 2020, 23:45:07 od vanyo »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Kada bude izašlo 75% - Vučić može da pakuje ćebe,bez da broji glasove... Smile

75% izlaznost po našem biračkom spisku bi bila praktično izlaznost od skoro 100% što je praktično neizvodljivo. U Srbiji je realna izlaznost daleko veća od 50% kreće se negde tu od 65% do 68% po izborima jer se u Srbiji večeras u najboljem slučaju nalazi nešto preko 5 miliona ljudi koji imaju pravo glasa, najoptimističniji scenario ide do 5,5, najpesimističniji oko 4,8 dakle računajmo nešto preko 5, tako da je to još jedna mantra koju je neophodno da razbijemo- Srbi izlaze na izbore u visokim procentima, Srbi nisu lenji i nezainteresovani, ne postoji bilo kakav ogromni bazen spavača koji kad se probude oduvaće Vučića ili koga god...

Ne mozes doci do reci od njih, ponavljaju kao pokvareni gramofon jedno te isto i ne jebu da pricaju o temi, niti da odgovore na pitanja. Upadaju sa svojim naucenim recenicama i frljaju se nekim brojkama. Sa takvim babunima, srecno.

I onda dodje Tadić u Upitnik i obriše pod sa Vesićem. Jbg ili jesi ili nisi, ili umeš ili ne umeš, ogromna većina njih je nesposobna, nespremna i ne ume.

Апсолутно тачно, и једно и друго. А Весић разбио Зеленовића па лол, покопајте се фрањевци. Сребрни већ пакује кофере, поштен човек, и њему је јасно колико је сати. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


'bem li ga

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9627
mob
SonyEricsson xperia m2
Dobro, znaci cekamo da se pojavi neka valjana opozicija, koja danas ne postoji ni u tragovima, jerbo je bolje da ministar vojni bude Vulin, nego da rizikamo sa Boskicemom, Djilasom, Marinikom itd? To je neki generalni zakljucak znaci? Evo, priznajem javno da sam glup ko qrac, jer ne razumem tu logiku. Suvise ste vi momci bistri za mene da bi ucestvovao sam vama u raspravama o politici. Eto, nek ovo bude moj poslednji upis na ovom delu foruma.

Njima je lepo.
Sta ces, Vulin je ipak domacin covek. Mozda je glup al' je nas brate, nije strani placenik niti tajkun.
« Poslednja izmena: 24. Maj 2020, 01:43:02 od FilipFr »
IP sačuvana
social share
"Da je ustaša rođen u Srbiji bio bi četnik. Da je četnik rođen u Hrvatskoj, bio bi ustaša. Da je hrišćanin rođen pre 2500 godina u Grčkoj, verovao bi u Zevsa. Da je musliman rođen pre 3500 godina u Egiptu, verovao bi u Ozirisa. Vaša nacionalnost i veroispovest zavise od vremenskog i geografskog položaja na kojem ste rođeni. Nacije i religije su izmišljene da vas razdvajaju, da se zbog istih ubijate, a da se ratnoprofiterska bagra bogati na vašim jeftinim životima."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
То ко је министар одбране утиче на мој живот ел знаш како... Smile

Могу и тебе Фрањо да ставе толико ме интересује. Smile
« Poslednja izmena: 24. Maj 2020, 06:18:00 od YuWarez »
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Dobro, znaci cekamo da se pojavi neka valjana opozicija, koja danas ne postoji ni u tragovima, jerbo je bolje da ministar vojni bude Vulin, nego da rizikamo sa Boskicemom, Djilasom, Marinikom itd? To je neki generalni zakljucak znaci? Evo, priznajem javno da sam glup ko qrac, jer ne razumem tu logiku. Suvise ste vi momci bistri za mene da bi ucestvovao sam vama u raspravama o politici. Eto, nek ovo bude moj poslednji upis na ovom delu foruma.
nemoj. Osiromašiće ponuda mišljenja i stavova
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Sve prihvatam osim sveza za srbiju.
Realno, nema za kog da se glasa.

Za bilo koju stranku gradjanske Srbije mi ne pada na pamet da glasam.
Ceda, atensn hor..nikako. Canak, 0 dana radnog staza i zivot na grbaci srbije, nikako.
Seslje, taman posla.

I ostaje..lik iz DSSa neka metla neki kurac i Sergej.

IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 09:51:43
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.102 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.