Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 06:28:44
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Koje od predizbornih obecanja je ispunjeno?
objavićemo ugovore sa Fiatom i Etihadom
4.2%  (11)
ukinućemo pretplatu na RTS
5.3%  (14)
struja će biti jeftinija
3.8%  (10)
smanjićemo javni dug
5.7%  (15)
zaustavićemo partijsko zapošljavanje
4.5%  (12)
svaka biografija biće dostupna javnosti
3.8%  (10)
smanjićemo nezaposlenost
6.8%  (18)
pravićemo srpski Mercedes
4.5%  (12)
ukinućemo BusPlus
4.2%  (11)
biće 100 milijardi evra investicija
3.8%  (10)
izgradićemo fabriku čipova za Emirate
3.4%  (9)
izgradićemo kanal Dunav - Morava - Vardar - Egejsko more
3.8%  (10)
Dinkić će biti uhapšen
4.9%  (13)
Karić će u zatvor
4.2%  (11)
bolji život već 2014.
5.3%  (14)
primaću građane jednom nedeljno
4.2%  (11)
Siniša Mali neće biti kandidat za gradonačelnika
5.7%  (15)
nećemo smanjivati penzije
3.8%  (10)
donećemo zakon o poreklu imovine
3.8%  (10)
bolji život već 2016.
5.3%  (14)
objavićemo istinu o rušenju u Savamali
3.4%  (9)
neću se kandidovati za predsednika
5.7%  (15)
Ukupno glasova: 46
Idi dole
Stranice:
1 ... 797 798 800 801 ... 1346
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vucic - izmedju stida i straha  (Pročitano 1078420 puta)
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
mob
Nokia 6630, valjda
uranijum utiče pozitivno na razvoj dece.
da li će uvesti i zakon o poreklu imovine za automobile skuplje od 30.000 eur.

Nece batice... kad je moja klinka isla u vrtic, likovi dovoze decu u autima od po 40+ evra... vrtic nisu placali jer nisu bili u radnom odnosu pa su bili oslobodjeni...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
demokratija... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
vaistinu demon kratia. od kade nisam slušo   

IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
Ne znam ja koliko smo mi uopšte videli demokratije u Srbiji da bi mogli da pišamo po njoj. Kažu da je zlatno doba sprske demokratije bilo u vreme kralja Petra I Karađorđevića ... ne znam, nisam živeo u to doba  Smile, ali verovaću onome što se o tom dobu može čuti i pročitati.  U vreme komuzma ne znam, bio sam suviše mlad da bi me to zanimalo, ali sam zato zapamtio Slobino vreme i po meni je tad u Srbiji bilo najviše demokratije jer  se podosta protestovalo. Sistem jeste bio autoritaran, ali je nekako razbuktavao buntovništvo, bez kojeg po meni ne može biti države i demokratije.  Posle 5. oktobra ja sam mišljenja da su nove vlasti "uštrojile" bunovničke slojeve društva, pa su danas neka pobuna i protest više manje misaona imenice.  Skoro 2 decenije kukamo da imamo lošu politiku, i opet ona opstaje tu gde jeste i kakva jeste. Npr gro naroda je za okretanje Rusiji, a pobeđuju stranke za okratanje zapadu Smile
Imam utisak da se posle petog oktobra u startu išlo na neku formu, a ne na neku suštinu tj da bukvalno narod bude taj "politički autoritet". Partija koja je sebe proglasila perjanicom demokratije u Srbiji je više godina revnosno radila na  posmrtnom stvaranju kulta ličnosti Zorana Đinđića. DSS je isto radio, sa doduše živim, Koštunicom, ali je i on isto trebalo da bude sveta krava iza koje će majstori da sakrivaju svoj lopovluk.
O naprdnjačkoj vlasti da ne govorimo,  otvoreno autoritarna politika, mada ja nekako smatram da možda nije loše što se najzad ceo sistem pokazao svoje pravo lice.
Ovaj sistem je napravljen za čuvanje i sticanje bogatstava i to klasičnim muljanjem i otimanjem, što u opet u startu zaustavilo razvoj kapitalizma u Srbiji. Za kapitalizam ipak treba svi da budu izloženi zakonima tržišta i surovoj borbi za opstanak protiv biznis konkurencije. Ako npr imaš privatnike koje kreditira država po posebnim uslovima, jasno ti je da tu od neke zdrave konkurencije nema ništa. Zamislimo sad neke klince ekstremno talentovane za medijski biznis, koje se u njihove šanse na vrlo tankom srpskom tržištu da se probiju pored tajkuna tipa Mitrovića, a koje kreditira (ako im i ne poklanja lovu) država? Pa skoro nikakve. I sad umesto da imaš neke zaista kreativne likove u tom biznisu koji će isporučivati kvalitetniji TV sadržaj, imaš bolida Mitrovića sa njegovim farmama, DNK i sličnim glupostima.
Demokratija i kapitalizam su u današnjim uslovima neodvojive pojave. Ako imaš lošu selekciju kapitalista, logično je da ćeš imati i "sumnjivu" demokratiju.  Koji je interes npr bilo kog kapitaliste da finansira opoziciju, ako je kapital stekao i čuva ga uz pomoć vlasti Smile
U suštini bogati ljudi bi trebalo da budu zainteresovani da ruše političke "samodršce", ali su komunisti ili možda bolje reći bivše komunisti smislili fintu da to predriblaju. Stvorili sloj bogataša vezanih za politiku i to je to, kraj demokratije za sve države u kojima se to desilo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
slobina je nesreca sto tad nismo imali masovno internet,a ni nacin da mu prostupimo,a nije bilo ni rijalitija i sta ces moras nekako da ispunis vreme pa udri po protestima iz dosade,a sad ovaj naucio lekciju daj gole sise kojekavih glupaca plus internet nekaznjavanje za pirateriju i ko ce se zamajavati protestima
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12054
Zastava
"Predsednik"

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

DdV_UdjXcAApTlc.jpg
(100.53 KB, 906x777)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
"Predsednik"

  Poserem mu se posred tih njegovih usta balavih , sedeo sam na minus dvadeset još dok sam vojsku služio,a on grejao svoja ćatinska jajca u toploj kancelariji.O ratištu (koje je on samo na tv-u video) i da ne govorim.Sisetina jedna.
« Poslednja izmena: 16. Maj 2018, 23:02:46 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
kako ih boli sve ovo...
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 797 798 800 801 ... 1346
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 06:28:44
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.