Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vučić danas sa Miloradom Dodikom o saradnji  (Pročitano 496 puta)
20. Jan 2014, 09:11:57
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Sony xperia
Vučić danas sa Miloradom Dodikom o saradnji

Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik razgovaraće danas u Beogradu sa prvim potpredsednikom Vlade Srbije Aleksandrom Vučićem o jačanju odnosa i nastavku privredne saradnje Srbije i Srpske.



- Tokom ranije posete Banjaluci delegacije Vlade Srbije, a pre svega prvog potpredsednika Aleksandra Vučića, dogovoreno je da se ponovo sastanemo i dalje operativno razradimo neka pitanja naše međusobne saradnje -  rekao je Dodik sinoć za Alternativnu televiziju.

Sastanak će početi u 15.00 časova u Vladi Srbije, najavljeno je iz kabineta predsednika Srpske.

Nakon sastanka predviđene su izjave za medije.

Preuzeto sa ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
sastale se delije na sred zemlje srbije  Smile Smile Smile Smile Smile

vucic na pocetku svoje price ...nije htio da razgovara sa njim....i govorio je da je mile ovakav i onakav...
u onom tunusu kad je miskovic uhapsen...nesto je u to vrijeme...srao o korupciji i povezivao dodika sa tim...

 to dobro znaju i naprednjaci u srpskoj..ko je mile....i stalno su protiv njega nesto
govorili...

a vid sad...kakvu to sardnju srbija i srpska treba da razviju...i odnose da poboljsaju...operativnu da u srpskoj uhapse jos dvije daktilografkinje...za najteze oblike korupcije... Smile
sta seru....tu....

domundjavaju....se nesto... Smile Smile Smile

politika je najveca kurvestina...samo vece kurve od  politike su politicari...tu ce se svako svakome naguziti...
za pare i za opstanak na vlasti.... Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46979
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Neće Dodik još dugo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
nema u srpskoj niko dovoljno jak da mu se suprostavi...
kandidate koje opozicija navodi...kao mogucnosti....
su ..ne znam...sta bi reko...vise za nekog sela...
ja licno nikome od njih ne bi dao dve nacrtane ovce da se brinu o njima.....

dodik ima taj problem sto je krao puno...i on cim sjasi s vlasti on ce biti uhpsen...
ako ta nova vlast bude znala to da odradi...a sumnjam da ce znati...

kud su kretni...svi..ima x stranaka...i umjesto da se ujedine svi i zajedno izadju na izbore
oni u nekim grupicama idu...a ako se svi  ne ujedine nema sanse pera da mu odbiju....

ima moc ...ima novac....ima bitne strance...ima sve....
i jos ako i vucica pridobije..a vucic je bozanstvo i kod nas kao i u srbiji trenutno.....
nema sanse da mu  se izmakne  jos jedan mandat....

a da bi vucica pridobio morat ce dosta toga da rizikuje...i kamaru svojih loipova da pohapsi...smjeni..
i sto sta jos da uradi....a onda ce neko propjevati...

jer vec je on neke ljude izgubio...koji su digli nesto glasa..ali ih je nonsalantno...sjebao..
i okrivio njih da su to nesto  uradili..sto u sustini i jesu oni uradili.....ali po njegovom nalogu...
i plus ih je porglasio izdajnicima i da zele svojim spekulacijama da uspore republiku na putu ka samostalnosti.... Smile znaci ludak zivi... Smile

toliko je jak..da je javno optuzio bivseg predsjednika sarovica,...da je narucio neko ubistvo..i da ga sipa istrazuje..
javno na drzavnoj tv...ja mislim...

sipa odma sutradan demantovala to da se protiv sarovica vodi istraga...
i da nemaju pojma sta dodik prica....

znaci javno je lagao....ali nista...

.jak je ko zemlja...i sa takvima i saradjuje..sa covicem i lagumdzijom...ali on im je kolovodja....
sad ima nekih trzavica sa covicem..ali tako je bilo i pre sa lagumdzijom ...a sad jedan drugom lizu guzove....

sve u svemu ...pisi propalo...

njega samo vucic moze sjebati...narod vjeruje samo vucicu vise nego dodiku...
vucic da uradi ono sto je rekao da ce uraditi i pruzi neku saradnju nekim pol.partijama u srpskoj.....
za kampanju....mile bi ga ispusio samo tako..

.i osjeti se strah u dodiku od vucica..netrpeljivost je vidna...
sa obje strane..samo kakav je interes da zajedno pisaju u tikvu..to cemo vidjeti....

a i mile..je malo duze od vucica jeben igrac...zna on kako sta treba...
ne bi on ovoliko opstao da ne zna....pa tako uopste ne sumnjam...da ce mozda
zagospodariti i nad njim.... kao i nad tadicem....

jeben je on igrac posve....okruzen mocim ljudima...pametan..skolovan..ostrog jezika..a krkan ....pun ko brod para...poznanstva...
i nema dostojanstva...ni principijelnosti ni mrve....
olos iz buducnosti....olosh masina.... Smile

sad sam se sjetio... zabranio je citavoj vladi..da daje izjave za bn televiziju..nesto su oni srali protiv njega....
i jbs sva prava i sve...ne smiju ne daju izjave za bn i tacka... Smile

pa pogledaj ti samo ovu sliku na ovoj temi... Smile
novinari posle intrvjua sa njim imaju traume  Smile

vidjet cemo...ja se nadam da ce to bniti kraj ere milorada dodika..ali on je neunistiv... Smile
« Poslednja izmena: 20. Jan 2014, 12:22:20 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2915
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
nema u srpskoj niko dovoljno jak da mu se suprostavi...
kandidate koje opozicija navodi...kao mogucnosti....
su ..ne znam...sta bi reko...vise za nekog sela...
ja licno nikome od njih ne bi dao dve nacrtane ovce da se brinu o njima.....

dodik ima taj problem sto je krao puno...i on cim sjasi s vlasti on ce biti uhpsen...
ako ta nova vlast bude znala to da odradi...a sumnjam da ce znati...

kud su kretni...svi..ima x stranaka...i umjesto da se ujedine svi i zajedno izadju na izbore
oni u nekim grupicama idu...a ako se svi  ne ujedine nema sanse pera da mu odbiju....

ima moc ...ima novac....ima bitne strance...ima sve....
i jos ako i vucica pridobije..a vucic je bozanstvo i kod nas kao i u srbiji trenutno.....
nema sanse da mu  se izmakne  jos jedan mandat....

a da bi vucica pridobio morat ce dosta toga da rizikuje...i kamaru svojih loipova da pohapsi...smjeni..
i sto sta jos da uradi....a onda ce neko propjevati...

jer vec je on neke ljude izgubio...koji su digli nesto glasa..ali ih je nonsalantno...sjebao..
i okrivio njih da su to nesto  uradili..sto u sustini i jesu oni uradili.....ali po njegovom nalogu...
i plus ih je porglasio izdajnicima i da zele svojim spekulacijama da uspore republiku na putu ka samostalnosti.... Smile znaci ludak zivi... Smile

toliko je jak..da je javno optuzio bivseg predsjednika sarovica,...da je narucio neko ubistvo..i da ga sipa istrazuje..
javno na drzavnoj tv...ja mislim...

sipa odma sutradan demantovala to da se protiv sarovica vodi istraga...
i da nemaju pojma sta dodik prica....

znaci javno je lagao....ali nista...

.jak je ko zemlja...i sa takvima i saradjuje..sa covicem i lagumdzijom...ali on im je kolovodja....
sad ima nekih trzavica sa covicem..ali tako je bilo i pre sa lagumdzijom ...a sad jedan drugom lizu guzove....

sve u svemu ...pisi propalo...

njega samo vucic moze sjebati...narod vjeruje samo vucicu vise nego dodiku...
vucic da uradi ono sto je rekao da ce uraditi i pruzi neku saradnju nekim pol.partijama u srpskoj.....
za kampanju....mile bi ga ispusio samo tako..

.i osjeti se strah u dodiku od vucica..netrpeljivost je vidna...
sa obje strane..samo kakav je interes da zajedno pisaju u tikvu..to cemo vidjeti....

a i mile..je malo duze od vucica jeben igrac...zna on kako sta treba...
ne bi on ovoliko opstao da ne zna....pa tako uopste ne sumnjam...da ce mozda
zagospodariti i nad njim.... kao i nad tadicem....

jeben je on igrac posve....okruzen mocim ljudima...pametan..skolovan..ostrog jezika..a krkan ....pun ko brod para...poznanstva...
i nema dostojanstva...ni principijelnosti ni mrve....
olos iz buducnosti....olosh masina.... Smile

sad sam se sjetio... zabranio je citavoj vladi..da daje izjave za bn televiziju..nesto su oni srali protiv njega....
i jbs sva prava i sve...ne smiju ne daju izjave za bn i tacka... Smile

pa pogledaj ti samo ovu sliku na ovoj temi... Smile
novinari posle intrvjua sa njim imaju traume  Smile

vidjet cemo...ja se nadam da ce to bniti kraj ere milorada dodika..ali on je neunistiv... Smile

Bez obzira koliko bili nejaki (bez obzira sta to znacilo ) oni su zapravo zaist alternativa Dodiku.
Jer usustini BiH je zemlja ucviljenih ljudi i normalno je da su slabi tako je bolje da predstavnici vlasti budu slabe licnosti u tom nekom smislu krhkosti nego li neki razmahani vitezovi tame.
IP sačuvana
social share
Da bi promene uspele većina članova društva koje je ušlo u promene mora da se svakoga jutra buditi sa osećanjem izuzetnog istorijskog trenutka, s osećajem nečeg velikog i vanrednog.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Chrome 32.0.1700.76
Bobak, dosta te ozbiljnije shvatam bez viska  Smile smajlija.

Pametan si ti pravo Smiley

jeben je on igrac posve....okruzen mocim ljudima...pametan..skolovan..ostrog jezika..a krkan ....pun ko brod para...poznanstva...
i nema dostojanstva...ni principijelnosti ni mrve....
olos iz buducnosti....olosh masina.... Smile


Vrh! Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
Genetsko modifikovani radikal sa ratnim dezerterom,profiterom.
Saradnja za Bolje Sutra.
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.