Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: „Вратите ми моју малу Ану“  (Pročitano 5398 puta)
Zvezda u usponu


Доживотни оптимиста :))P

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1605
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Samsung 
Srdjan Balmazanu

Oavestenje svim prijateljima sa fb U ovoj nesreci koja nas je zadesila,neko je morao da od oba roditelja malo bude pribraniji pa da pokrene ovu pricu,javno ne toliko koliko da bi javnost znala nego koliko je ovo zaista tesko.Sve ove stvari smo ja i moja nevencana supruga uglavnom citali po novinama i gledali u medijima i duboko se potresali sa ovakvim ili slicnim pricama.Ja sam taj koji je jakom teskom mukom u borbi sa samim sobom i bolom sto mi je oteto dete ipak prelomio da krenem i javno da obavestavam sta je na zalost i nas roditelje zadesile.Jako nam je zao sto na ovakav nacin se obracamo javnosti ali mislim da drugacijeg resenja nije bilo.Sada cu da smognem snage da vam ispricam ovu pricu jos jednom i ne znam po koji put. Darija se porodila 18.10.2013 i to 35 dana pre roka.Beba Ana je dosla na ovaj svet sa 2,650 grama,bogu hvala iako je prevremeno bila rodjena nije bila u inkubatoru i sve je bilo ok.Darija je porodjena carskim rezom jer je dete bilo okrenuto na karlicnoj strani.Sam porodjaj je bio vise nego dobar i trajao je nepunih 20 minuta tako da je svetlost dana nasa mala Ana ugledala u 07i20 minuta ja sam tog dana isao na posao.Na poslu kada sam iz kancelarije krenuo da zovem upravo cuo se glas sa one druge strane POSTALI STE TATA....Radosti i sreci nije bilo kraja....onu sliku koju vidite to je babica drzala nasu malu Anu.I od svih ja sam je prvi video,cak i moja Darija je tog momenta jos bila u snu od anestezije i nije videla Anu..Taj moj prvi susret sa Anom tesko mogu da opisem ali secam se da sam jedva smogao snage da izgovorim TATINO ZLATO MOJE MILO.....to sam uspeo da izgovorim i jos nesto a to je TATA TE CEKAO DUGO 43 GODINE I DOCEKAO TAJ DAN.Posle 3 dana supruga je izasla iz bolnice i krenule su one nove aktivnosti koje cekaju sve roditelje koji dobiju svoju bebu,ne spavanje pa sve ostalo.Od prvog dana smo sa Anom postupali vrlo nezno i pazljivo jer je toliko bila mala i krhka da tone mogu da vam opisem a prstici su joj bili jako dugacki pa sam u jednom momentu pomislio Boze pa ovi prstici su rodjeni da sviraju klavir.Od prvog dana sam poceo da joj citam price i bajke,ljuljao,odlazio na posao a Darija ju je dojila.Na zalost nije imala dovoljno mleka pa smo je dohranjivali NOVALAKOM i sve je to islo svojim tokom ona oko Ane po ceo dan a ja na posao i ukljucivao se onda kada sam dolazio sa posla.Prva nezgoda mi se desila onda kada smo je jednom okupali a Darija na kratko otisla do prodavnice ja sam proveravao da li se ukakila i tako je i bilo,da bih skratio postupak da opet ne punim kadu plasticnu odneo sam je do kupatila i krenuo da joj perem guzu ali desilo se nesto sto nisam ni mogao da sanjam a to je da kada sam joj nasapunjao guzu ona je malo skliznula i udarila se u kadu,bogu hvala nije celim telom ali gornjim delom jeste jer sam je pridrzao....odmah kada je Darija dosla zvali smo HALO BEBU i rekli sta se desilo opisali da ima blagu modricu kod oka odmah su nam rekli da je vodimo u TIRSOVU i odveli je i tamo je sve bilo ok.Druga povreda je kada ju je Darija dojila u nasem bracnom krevetu,jer smo se dogovorili posto radim u drzavnoj firmi i da moram da polazem drazavni ispit jer taj papir svi moraju da imaju koji rade u sudovima,opstinama,mesnim zajednicama i ostalo te noci i narednih 5 koliko je trajalo sprmanje ispita ja sam spavao u drugom krevetu.Prignjecila joj je potkolenicu ali sam i to na vreme primetio pa smo opet zvali halo bebu i odmah je odveli u Tirsovu i stavljen joj je gips odnosno langeta....sve su to nesrecne okolnosti koje su nam se desavale a i jos nesto sto javnost mora da zna da je to BIO I NAS HRONICAN UMOR koji svaki roditelj ima,i pored pomoci porodice koja nam je pomagala oko male Ane svaki dan.Ona je od nas imala KONSTANTNU BRIGU i paznju jer je rodjena 35 dana ranije. Onda je dosao crni dan pred praznike havarija sa vodom 6 DANA NISMO IMALI VODE jer je pukla vodovodna cev i sve je moralo da se iskljuci a na zalost mala Ana je morala da se kupa a to ne mogu da vam opisem kako i na koji nacin smo je kupali....to je bilo kao u neolitu.Darija je vidno popustila sa zdravljem u smislu njene postprodjajne depresije i depresije i ja to nisam primetio ali kada sam primetio morali smo i tu da reagujemo na svu muku sto nije bilo vode i sto SMO MORALI DA PAZIMO ANU....ona je bila nekoliko dana u bolnici na ispitivanju u Lazi i to sa najgorom DIJAGNOZOM F 228 sto je neizlecivo...to je dodatno otezalo sve i meni se dete u tom kratkom periodu dok je ona bila u Lazi dozivljavao pakao,gledao sam Anu,Darija u bolnici moja majka dolazila da je cuva ja sa posla leteo kuci da majku odmenim i te veceri ona se opekla kada mi se opekla na uljani radijator jer su dolazile neke stambene komisije da vide cevi kod nas u stanu i trenutak moje nepaznje i umora jer podvlacim DA JE TO BIO HRONICAN UMOR I SVI OVI FAKTORI su nas dotukli ne bi se desilo nista maloj ANI TO VAM GARANTUJEM.NJENA DIJAGNOZA JE POBIJENA OD VISE LEKARA I NAS ADVOKAT JE PODNEO KRIVICNU PRIJAVU PROTIV LEKARA KOJI JE NAPISAO DIJAGNOZU F228 nego je postporodjajna depresija i depresija izazvana svim losim dogadjajima koji su uticali da nam otmu MALU ANU.TO JE PRAVA ISTINA I NIJEDNA DRUGACIJA KOJU CEMO MI DOKAZATI a javnost da zna mi nismo zlikovci nego obicni ljudi koji vole svoje dete i koji je podizu na najbolji moguci nacin.Molim vas da nas vise ne pitate kako se to desilo evo POSLEDNJEG OBJASNJENJA CELOJ JAVNOSTI DA SVI ZNATE STA JE ISTINA.

Srdjan Balmazanu

ovom prilikom bih da se zavalim narodnom poslaniku Marijanu Risticevicu koji se javio i odmah nas podrzao i raspitao sta se desilo maloj Ani a jos nesto hocu da spomenem jos jednog politicara ali u najgorem i najnegativnijem kontekstvu a to je Cvijan Vladimir,njemu sam pisao pre nekoliko dana i on se oglasio tako sto me je savetovao da nadjem dobrog ADVOKATA sto me je iznenadilo jer i on je advokat.A odmah posle toga na svom zidu pozvao gradjane da glasaju za njegov program i neku njegovu novu stranku koju osniva.Svi oni tako rade mole i cvile kao psi kada treba da im se da neki glas da se podrze na ovaj ili onaj nacin a kada je u pitanju obican narod i ova moja nesrecna prica i moja mala Ana to nikoga od njih ne zanima.Mene je stid i sramota pravo da vam kazem sto zivim u ovakvoj zemlji sa ovakvim politicarima.

tekst preuzet sa
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16

Tako da dok ne cujem drugu stranu price osim njegove ne mogu da poverujem da mu je dete tek tako oduzeto samo zato da bi ga prodali u "belo roblje" ili neko uzeo par hiljada dinara mesecno za isto. Smiley

Nije to "par hiljada".
Kad saberes sve ovo navedeno sa linka dole..to prevazilazi ddobrih 50,60.000 mesecno .
Banda se setila unosnog biznisa:

http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/Sve-vise-hraniteljskih-porodica-u-Srbiji.lt.html

IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 32.0.1700.76
значи...дете има три месеца живота и три повреде...то мора да је рекорд Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows
Browser
Chrome 31.0.1650.63

Nije to "par hiljada".
Kad saberes sve ovo navedeno sa linka dole..to prevazilazi ddobrih 50,60.000 mesecno .
Banda se setila unosnog biznisa:

http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/Sve-vise-hraniteljskih-porodica-u-Srbiji.lt.html


Ne po detetu a za "belosvetsku zaveru" ti treba mnogo veca para. Da ne pominjem da mnogo dece cami u domovima bez hraniteljskih porodica tako da tesko da ima potrebe da ides unaokolo i uzimas decu ljudima. Inace, bolje u toj hraniteljskoj porodici nego sa nesavesnim roditeljima...

Znaci da vidimo: modrice, langeta i opekotine. Da, zaista sjajna briga...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Доживотни оптимиста :))P

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1605
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Samsung 
nazalost nezgode se desavaju da li je tome uzrok neiskustvo , umor ili sta vec ne znam

iz ova dva teksta ne vidim da je bila namera da se dete namerno povredjuje



« Poslednja izmena: 19. Jan 2014, 13:26:40 od zilezvezdas048 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 26.0
mob
Nokia 
Kako je dete sa 3 meseca pipnuli uljani radijator? Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Ne bih da dolivam ulje na vatru,ali mnogo cudna prica,ne krivim socijalnu sluzbu sto je reagovala,pa ako se pokaze suprotno,jos bolje,jer da se sutra desilo nesto bebi svi bi mi napali drzavu kako ne reaguje...
« Poslednja izmena: 19. Jan 2014, 13:55:24 od sergio ramos »
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Linux
Browser
Safari 534.30
cak i da majka boluje od sizofrenije, ako je pod terapijom i uz oca i rodbinu, dete nikad ne sme da ode u drugu porodicu, jer ima oca i baku, deku, tetku, ujnu... tek ako se utvrde specijalne okolnosti koje nisam sigurna da se utvrdjuju za 3 dana

postporodjajna depresija raznih intenziteta i oblika je inace stanje kod trecine novih majki.. tako kaze zvanicna statistika.. da li to znaci zlatno doba za usvojitelje u srbiji, ko vise plati  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Chrome 32.0.1700.76
što reče jednom prilikom mudri BF, "posle toga nema dalje. oduzimaće nam decu".
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

Zodijak
Pol
Poruke 4
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.16
Oni su njemu uzeli dete jer znaju da je mekan i da nece da im odgovori.

Da je pametan, pa da kidnapuje gospodjicu doktorku, i gospodjicu socijalnu radnicu, pa da ih odvede u sumu, ponese neki ostar noz i benzinm, i malo se poigra sa njih dve - za par nedelja bi mu dete bilo vraceno. . .

A uvek ima mogucnost da ode u "hraniteljsku" porodicu, i sve clanove iste povede na kolektivno razgledanje dna reke uz posebno kamenje koje se vezuje za noge. . .

. . . mada, sto kaze Klint Istvud - ko ne voli da se zamara - metak sve resava !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.