Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:12:05
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 45 46 48 49 ... 54
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vratice se rode  (Pročitano 59593 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
VRATILE SE RODE!

Ekipa Pressa u banatskom selu Baranda prisustvovala snimanju poslednje scene popularne TV serije u kojoj Švaba vozi svoju devojku Marinu na porođaj

 

KULIRANJE PRED POROĐAJ... Mirjana Karanović, Boris Komnenić, Nada Šargin i Nikola Đuričko

Poslednje scene TV serije „Vratiće se rode", čija se prva sezona završava u petak, 6. juna, snimljene su prošlog vikenda. Reporteri Pressa bili su na živopisnom setu, na kome, pored poznatih glumaca i tehničkog osoblja, glavnu rolu igraju seljaci koji za dnevnicu od 1.000 dinara glume sami sebe.


Konačan obračun Pacova i Eksera!

Producenti  su se dobro potrudili da sadržaj poslednje epizode sačuvaju do samog emitovanja, tako da ćemo tek u petak saznati epilog konačnog „poravnanja računa" između Duleta Pacova (Srđan Todorović) i Eksera (Dragan Bjelogrlić).

Iz poslednje epizode može se naslutiti da će serija dobiti i nastavak. Naime, Marina (glumica Nada Šargin) u poslednjoj epizodi dobija porođajne bolove.

Srećni tata Nikola Đuričko (Švaba) i njegovi roditelji Mirjana Karanović i Boris Komnenić prepiru se oko toga ko će voziti automobil do porodilišta.

Kako sazanajemo, nastavak snimanja „Roda" zakazan je za proleće 2009.        (N. K.)

Na ulazu u Barandu dočekuju nas rode. One zapravo nisu ni odlazile iz ovog ekscentričnog banatskog sela. Seljaci su, svi odreda, na setu - da se malko odmore od poljoprivrede. Veliki je dan, snimaju se poslednje scene serije koja je proslavila ovu obalu Tamiša, a Barandu učinila najvećom kolonijom statista u Srbiji. Fali još samo muzička podloga iz filma „Dobar, loš, zao" da upotpuni ambijentalnu celinu: upekla zvezda, puste ulice, seoski džukci laju na vetar...

- Ajmo, ljudi, tišina, snima se! Ton? Ide! Kamera? Ide! Scena 30, šesti put...

Švaba, Ekser i Krlja, iliti Nikola Đuričko, Dragan Bjelogrlić i Goran Radaković zauzimaju pozicije, kreće scena...

- Stop, stop, stop - zavapi odmah režiser Goran Gajić. Krivac za prekid je Dragan Ivanov, statista. Ima čovek neku svoju viziju scene... Utrčava u kadar, pa istrčava. Pa onda stade, ne zna kud bi... Pa na kraju optrča oko scenografije...

Nastavlja se jednako veselo.

- Ajde da radimo! Svi na svoja mesta. Snimamo... - poziva organizator - sedmi put.

Tako satima. Ukrug. Ista scena iz više uglova, s većim ili manjim varijacijama, sve do trenutka koji će u istoriji svetske kinematografije ostati upamćen kao „velika pobuna statista"?! Jer, svetla Holivuda su jedno, ali fruštuk je nešto sasvim drugo. Kada su Lale odlučile da je vreme jelu, tako je i bilo. Sve i da je Spilberg Stiven stao pred njih, ne bi oni pobacali sendviče, kojih samo što su se dohvatili...



- Dobro, neka završe, idemo još jednom scenu, pa pauza za ručak - dobacuje neko iz organizacije.

Jedna od poslednjih scena: Marini kreću porođajni bolovi!

- Dragi prijatelji, ovo je bila poslednja scena Mire Karanović i Borisa Komnenića, ajmo aplauz - poziva Goran Gajić. Ječi Baranda od zvonjave težačkih dlanova.

- Jašta mi je žao, al' doći će oni opet! Videćete... - odgovara čika Đura na naše pitanje šta će biti posle svega.

Zdravo nam ostaj, Barando, neka ti se vrate rode i neka te zaobilaze orlovi... Vidimo se u nastavku! U „Rodama 2".
M. MEDENICA

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Samo opusteno!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 11290
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Nadam se samo da kraj Roda nece biti nesto kao kraj Prison Break 3 !!! Tj. nesto kao "j**e lud zbunjenog"!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


The Pretender

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 19013
Zastava Paradise City...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.27
Intervju - Nada Šargin, glumica
HEPIEND


U poslednjoj epizodi serije „Vratiće se rode" Nikoli Đuričku, koji glumi Švabu, rađam sina!

 

Vole je deca i taksisti... Nada Šargin

Švaba večeras dobija sina, a rode se definitivno vraćaju u Barandu! U intervjuu za Press, glumica Nada Šargin, koja u seriji „Vratiće se rode" igra lik Marine Jović, otkriva da će se u večerašnjoj, poslednjoj epizodi poroditi i da će na svet doneti dečaka. Tridesetjednogodišnja Zrenjaninka (poznata po filmovima „Sutra ujutru", „Čarlston za Ognjenku") kaže da je srećna što je njena ljubav s Nikolom Đuričkom u seriji krunisana hepiendom.

- U poslednjoj epizodi dobijam trudove i onda se kao porađam. Međutim, beba se ne vidi ni u jednom kadru, a rodiće se dečak. Što se tiče snimanja, nije bilo nimalo zahtevnije ni teže snimiti te poslednje scene nego one koje su im prethodile, ali je svakako uzbuđenje zbog majčinstva bilo veliko.


Poslednja epizoda traje 90 minuta

Televizija B92 emitovaće večeras poslednju, 25. epizodu serije „Vratiće se rode", koja traje oko 90 minuta. „Vratiće se rode" prate dogodovštine dvojice beogradskih sitnih kriminalaca Eksera (Dragan Bjelogrlić) i Švabe (Nikola Đuričko), koji svoje emotivne i finansijske probleme pokušavaju da reše dolaskom u Barandu, gde Švaba neočekivano dobije kuću u nasledstvo. Brojne živopisne ličnosti u seriji igraju Srđan Todorović, Branimir Brstina, Vesna Trivalić, Mira Banjac, Mirjana Karanović, Boris Komnenić i drugi. U režiji Gorana Gajića i po scenariju Nikole Pejakovića, seriju „Vratiće se rode" proizveli su „Adrenalin" i Bjelogrlićeva produkcijska kuća „Kobra film", a otkupile su je Federalna televizija i Radio-televizija Republike Srpske u Bosni i Hercegovini, makedonski kanal A1, televizija In u Crnoj Gori i hrvatska televizija Nova.

n Koliko će vašoj karijeri doprineti uloga Marine u seriji „Vratiće se rode"?

- Najbitnije od svega mi je što sam se srela i sarađivala sa rediteljem Goranom Gajićem. Njegove radove sam pratila od najranijeg detinjstva i osećam veliko zadovoljstvo i čast što sam glumila u njegovoj seriji.

n Kakve su reakcije publike na lik koji tumačite?

- Serija je definitivno naišla na odličan prijem, a u to se uveravam na svakom koraku jer me ljudi oslovljavaju kao Marinu. Nedavno su mi se i u Zagrebu obraćali tako. „Rode" su mi donele najveću popularnost. Deca i taksisti me često ispituju kako će se završiti serija. Važno je da su „Rode" pomerile neke granice i standarde kada je ta forma u pitanju. Nažalost, zbog obaveza u pozorištu propustila sam otprilike trećinu epizoda.

n Po čemu ćete još pamtiti Barandu i „Rode"?

- Nikada neću zaboraviti dan kad sam upoznala Mirjanu Joković sa kojom sam snimala poslednjeg dana. Privatno mi je taj susret veoma bitan jer sam je volela odmalena. Ona je moja omiljenija glumica i kada sam poželela da upišem glumu pomno sam pratila sve što ona radi. I sa ostalim glumcima sam divno sarađivala, i nadam se da ću opet imati prilike.
A. Radenović

Izvor: Press
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 831
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
dodje i prodje i poslednja epizoda,
genijalna je serija.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


I'm a complex guy, sweetheart

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 506
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
Nokia 5228
jedna od boljih serija
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 917
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
SonyEricsson k800i
Meksicka serija ima bolji kraj od ove !!! Smile
totalno razocarenje zadnjih 5 epizoda, pogotova zadnja....sramota!!!
« Poslednja izmena: 07. Jun 2008, 01:41:14 od zigiman47 »
IP sačuvana
social share
Josephine: I'd like to take your picture.
Senior Ed Bloom: Oh, you don't need a picture. Just look up "handsome" in the dictionary.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3917
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
mob
LG 
Рецимо мало више од 5 или рецимо од када сценарио не пише Пејаковић.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
od dobrog početka serije do užasnog kraja
svaka epizoda sve gora od predhodne
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Hvala je Bogu

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1210
Zastava obrenovac
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11;
mob
SonyEricsson v 600i
na momente dobra,ali samo na momente
IP sačuvana
social share
Au al ima smarača i debila pa to je strasno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Dobar pocetak , kraj jako loš ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 45 46 48 49 ... 54
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:12:05
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.103 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.