Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 03:42:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vracanje na biro?  (Pročitano 17229 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 339
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Kako se snalazite za zdravstvenu knjizicu Vi sto ste izbaceni ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.168
ovu temu treba oziveti.  .  .  .  .  .  jer se desava katastrofa na tim biroima.  .  .  .  .  evo sta mi se desilo.  .  .  .  pocela sam da radim na jednom mestu i posle izvesnog vremena vlasnik mi je trazio radnu knjizicu,navodno radi prijave.  .  .  .  drzao je kod sebe 2-3 meseca i govorio da sam prijavljena.  .  .  .  .  da bi samo jedan dan dosao i rekao mi da ima viska radnika i da moram da napustim,vratio mi radnu knjizicu.  .  .  .  ja pogledah  javljanje proslo za 15 dana,a nigde nije upisan radni staz.  .  .  .  otisla sam na biro da proverim,i oni mi rekli da sam dobila zabranu 6 meseci,kad sam im objasnila sta mi se desilo samo su me poslali kod doktora da mi njemu ispricam sta mi se desilo da bi mi mogao izdati potvrdu da sam navodno bila bolesna da bi me vratili na biro!!!!!!!kakve veze ima doktor?hoce li me on vratiti na biro?eto,zamislite.  .  .  .  niti pitaju ko je vlasnik?niti sta je u pitanju?kakva mi imamo prava ovde?ni kriva ni duzna sad sam ostala bez zdravstvenog osiguranja!!!to je strasno.  .  .  .  .   
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.168
mob
Nokia 6220
Jel jos samo gledaju da otkace ljude? Ja mislim da ce da se poprave kad vide silne nevazece listice, kao i pripadajuce kurceve, pantele itd.  Smile
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
Citat
ni kriva ni duzna sad sam ostala bez zdravstvenog osiguranja!!

pa sad.. trebalo je da proveris u PIO da li si prijavljena..

a zdravstveno osiguranje mozes da imas i bez da si prijavljena na biro..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Leo
Pol
Poruke 7732
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Sa 15 godina staža osoba dobije otkaz. Koliko ima pravo da bude na birou i da prima onaj minimalac?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
zavisi da li je osoba proglasena viskom, da li je bila prijavljena na neodredjeno vreme itd.. imas sve uslove na sajtu NSZ a duzina isplate i visina isplate se naknadno utvrdjuje kad podneses svu papirologiju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


"Uvek ima neko jači".

Zodijak
Pol Žena
Poruke 46661
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 18.0.1025.168
Citat
otisla sam na biro da proverim,i oni mi rekli da sam dobila zabranu 6 meseci
stvarno su im smaracka pravila, promasis jedan dan i dobijes zabranu od 6 meseci
totalno retardirano  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Chrome 18.0.1025.168
 Smile ni doktor ne moze da me vrati na biro,eto drzave. . . . . . kako kazete da imam zdravstveno iako nisam na birou?kako to?cim mi ocitaju zdravstvenu,videce da nema pokrice. . . . isto kao kad vide da ne placam participaciju. . . . strasno je ovo. . . . nikad nisam imala problem sa biroom. . . . . nisam bila prijavljena. . . . . nema u PIO nista. . . .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
odes u svoju opstinu, tamo gde se overavaju knjizice.. i lepo ti pise sve

ako nisi zaposlena, poneses svoju radnu knjizicu na uvid
tamo ce ti dati da ispunis nekakav obrazac i treba da doneses izvod iz maticne knjige i valjda drzavljanstvo

i prijavis se za zdravstveno osiguaranje za nezaposlena lica koja zive sama na odredjenoj adresi

ispunis formular gde kazes da pod svim odgovornostima izjavljujes da zivis sama na toj adresi i da nemas primanja, i oni ti overe knjizicu na godinu dana

dodjes ponovo za godinu dana, samo sa knjizicom i radnom knjizicom i licnom kartom, vise nista ne popunjavas, samo ti produzi zdravstveno

pisace ti na knjizici : osiguranje - budzet republike Srbije

i ici ces pod sifrom 982 - to su socijalno ugrozeni i neces morati nigde da placas participaciju, to je to

ja tako zivim trecu godinu sa tim zdravstvenim osiguranjem i to je nesto najbolje sto postoji u drzavi.. ne moras da se cimas da se javljas na biro svaka tri meseca.. imas godinu dana osiguranje plus ne placas nigde participaciju

e sad, ako nisi jedina prijavljena na svojoj adresi, mozes se prijaviti na nekoj drugoj adresi, ili prosto na svojoj, jer ja mislim d ato nikada niko ne proverava

ta osiguranja koriste romi i i zbegla lica i oni iz karton naselja i ko bi uopste znao te adrese..
« Poslednja izmena: 14. Maj 2012, 17:21:17 od MunkaZe »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 18. Apr 2024, 03:42:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.061 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.