Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vozač GSP puštao dečje pesme preko razglasa: ceo autobus uspavljivao bebu  (Pročitano 4934 puta)
09. Avg 2018, 13:35:02
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
VOZAČ GSP PUŠTAO DEČJE PESME PREKO RAZGLASA: Ceo autobus uspavljivao bebu



 Ivan Filipović (zdesna) sa kolegom Lična arhiva

RAZBOLE se lisica, suši se ko grana... Stihovi ove pesme odjekivali su u utorak oko 19 sati u autobusu na liniji 511. Kako bi smirio bebu koja je duže vreme plakala, vozač autobusa Ivan Filipović (40) pustio je preko razglasa veselu dečju melodiju. Nesvakidašnji gest pozdravili su putnici, koji su aplaudirali šoferu i, istovremeno, jednogodišnjoj Milici pevali pesmu.

Zadivljena pažnjom vozača, Beograđanka Ana Maksimović, mama male Milice, pohvalila ga je na društvenim mrežama. Zato je u sredu cela prestonica pričala o ovom ljubaznom čoveku koji je mnogima vratio veru u ljude.

- Tolika se prašina digla, a ja sam uradio samo sitnicu - kaže, za "Novosti", Ivan Filipović, koji već 15 godina radi za volanom, a tri godine kao vozač u javnom gradskom prevozu. - I ja imam bebu, Maksima koji ima godinu i po. Znam kako je teško smiriti dete kad se zaceni. Plakalo je desetak minuta, i majka nikako nije uspevala da ga umiri. Nije bilo gužve, klima-uređaj je bio uključen na 25 stepeni, ali beba je bila nervozna. Kad sam primetio da se i majka unervozila, jer nije uspevala da je umiri, preko razglasa sam pustio pesme s kojima uspavljujem svog Maksima. Telefon mi je pun dečjih melodija, ali sam odabrao "Razbole se lisica", jer je mom detetu omiljena, a delovala je i na bebu u autobusu.

I KONTROLORI U ČUDU ZANIMLjIVO je i da su i kontrolori "Busplusa" bili zbunjeni prizorom u vozilu. Iz autobusa je dopirala dečja muzika, pa tako, u čudu, nisu ni ušli u vozilo da prekontrolišu karte putnicima. Ponovo se začuo aplauz, ovog puta namenjen maloj Milici, jer ih je "spasla" kontrole.
Ana Maksimović (36), Miličina mama, kaže da zna koliko je naporan posao vozača i da ovakav gest nikad ne bi očekivala.

- Milica je navikla na prevoz jer se često vozimo autobusom - priča Ana. - Ipak, te večeri, kad smo se vraćali sa Ade Ciganlije, počela je da plače, a posle nekoliko stanica bukvalno da urla. Plakala je bez prestanka, a mene je već počela da hvata panika. Nisam znala šta da radim.

Kad se preko razglasa u vozilu začula poznata melodija, svi putnici, pa i ona, bili su u šoku.

- Milica je odmah prestala da plače. Onda su svi počeli da aplaudiraju vozaču, a Milica je počela da se smeje i igra - kroz osmeh govori Maksimovićeva.

Kad je počela pesma "Slon lepotan dodolan", putnici u autobusu su pevali. Sledećih pet stanica dečje pesme su odzvanjale autobusom javnog gradskog prevoznika.

Izvor: Novosti
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
 Smile Smile Smile

Ima i dalje dobrih ljudi  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Skroz kul cela prica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
jeftini senzacionalizam, propaganda, tako ce i nato postati dobri momci, evo ide i reklama na rts  kako na usa mnogo voli
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne kaki, seze....
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
dobro je ne kakim sad svi volimo gsp i busplus Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Covek ne radi nu GSP, radi za privatnog prevoznika... S druge strane, ne mora svaki vozac da bude govno... ja se, doduse, sa mojim vozacima jako lepo ispricam... Ljudima je smor da 8h voze na istoj trasi... tako da im ovako nesto dobro dodje...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
neverovatno koji je to mindfuck oko jebenog transporta...

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.