Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vozač "golfa": Udario me je automobil iz pratnje ministarke Mihajlović  (Pročitano 548 puta)
29. Jun 2015, 09:17:48
Veteran foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 36621
Zastava
Browser
Mozilla Firefox 35.0
mob
Sony xperia
Vozač "golfa": Udario me je automobil iz pratnje ministarke Mihajlović

Milinko Bogojević iz Kraljeva doživeo je udes u četvrtak uveče oko 20 sati kada je njegov automobil udarilo vozilo iz pratnje ministarke Zorane Mihajlović. Od siline udara, golf u kojem je bio Bogojević, zarotirao se za 90 stepeni, zadnji levi točak je odvaljen, a karoserija iskrivljena. Srećom, u udesu niko nije povređen.


Bogojević pored svog "golfa"

- Kretao sam se iz pravca Raške ka Kraljevu i na svega nekoliko stotina metara od moje kuće u Konarevu, video sam u retrovizoru da mi se približava vozilo sa upaljenim crveno-plavim blinkerom. U prvi mah sam pomislio da je policija i počeo sam da se vozilom pomeram u desnu stranu kolovoza, ali me je crni automobil sa zatamljenim staklima već pretekao i to na punoj liniji. Odmah za njim u preticanje je krenulo još jedno vozilo. Iz pravca Kraljeva dolazio mu je automobil u susret i “škoda” je uletela u klasične “makaze”. Počeo je da koči, ali od brzine nije mogao da izbegne sudar i udario je u moje vozilo- kaže vozač “golfa”, Milinko Bogojević.


Šteta na "golfu"

Milinko kaže da je nakon udesa iz vozila izašao mlad vozač i još jedan muškarac koji je u uvetu imao slušalice. Pitali su ga da li je povređen i da li treba da zovu hitnu pomoć.
 
- Kada sam rekao da sam prošao bez povreda, prvo su pokušali da krivicu svale na mene rečima: “Pobogu čoveče, šta to radiš?” Kada sam odgovorio da sam se uredno kretao svojom trakom i da su oni prilikom preticanja na punoj liniji izbegli makaze i udarili u moj automobil, više me nisu ubeđivali da sam ja kriv - priča Bogojević.

Ministarka: Nemam obezbeđnje, vozač "golfa" krvi za nesreću

Ministarka Zorana Mihajlović kaže za "Blic" da je tačno da su imali udes pri povratku sa radničko-sportskih igara „Putarijada 2015“ na Kopaoniku, ali navodi da ova verzija događaja nije istinita.
- Pre svega, nemam obezbeđenje. Ne znam kakve je to "ljude sa slušalicama" video vozač "golfa"  i nisam putovala sa pratnjom. U jednom automobilu putovala sam ja sa vozačem, a u drugom fotograf, koji je vozio, sa ekipom novinara. Čovek koji je vozio "golf" nepropisno se, preko pune linije, uključio u saobraćaj i moj vozač ga je jedva izbegao. Nažalost, automobil koji je išao iza nas nije uspeo da izbegne bočni sudar sa "golfom". Vozač "golfa" je u potpunosti kriv za udes i mi ćemo tražiti policijski zapisnik da to i potvrdimo - rekla je ministarka Zorana Mihajlović u razgovoru za "Blic", i dodala da u nesreći, na sreću, niko nije povteđen.

Videvši da se dogodio udes, automobil koji ga je već bio pretekao se zaustavio. Ovaj Kraljevčanin kaže da je iz njega izašao muškarac sa slušalicama u uvetu.
 
- U tom trenutku sam shvatio da me je udarilo vozilo iz pratnje neke važne ličnosti, koja nije izlazila iz automobila. Ubrzo je to vozilo nastavilo ka Kraljevu, a na mesto nesreće došla je patrola saobraćajne policije. I tada sam saznao da je u vozilu bila ministarka Zorana Mihajlović - priča Milinko.

Ubrzo je došla i druga patrola. Alko-test je pokazao da oba vozača nisu bila pod dejstvom alkohola.
 
- Do kraja uviđaja svi su bili korektni, a rečeno mi je da se ne sekiram jer će mi štetu nadoknaditi osiguravajuće društvo vozila koje me je udarilo - priča Bogojević

Preuzeto sa ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.125
текст

Citat
Od siline udara, golf u kojem je bio Bogojević, zarotirao se za 90 stepeni, zadnji levi točak je odvaljen, a karoserija iskrivljena

па слика



па мајкувам ненормалну полудебилну...
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 31.0
Gde mi je centralni?Čitaš li?Kažeš nije počelo?Meni ovo deluje kao da je legla prva uplata iz Moskve Smile
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.125
Gde mi je centralni?Čitaš li?Kažeš nije počelo?Meni ovo deluje kao da je legla prva uplata iz Moskve Smile
Smile

Ja najavio jos pre nekog vremena da su krenuli sa Djukom a sad samo nastavljaju dalje.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows 7
Browser
Chrome 43.0.2357.130
namestice ovog nesrecnika da je kriv,dovoljan je jedan vanredni tehnicki
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.