Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 04. Maj 2024, 10:15:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Cime ce Seselj da se bavi po povratku u Srbiju?
da se leci
10.7%  (12)
da pokusava da srusi vlast
14.3%  (16)
da se razracunava sa Vucicem i Nikolicem
16.1%  (18)
da ojaca SRS
17.9%  (20)
da organizuje nemire u drzavi
3.6%  (4)
malo da talasa pa ce se smiriti
10.7%  (12)
svako cudo 3 dana
26.8%  (30)
Ukupno glasova: 112
Idi dole
Stranice:
1 ... 291 292 294 295 ... 301
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojslav Šešelj posle 12 godina u Beogradu  (Pročitano 225510 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
tako  je

како да није  Smile

mene

и тебе ако треба  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
šta
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Sta je idiotarija, sto mu nije sudio hag? Pa nije ha ni pravljen da sudi svima (nego uglavnom srbima). Ono cime se sud ne bavi hag obradjuju domaca tuzilastva, srpsko, hrvatsko.. Mada se slabo time bave

Ел ти то рече да је Хаг направљен да суди углавном Србима, да ли је могуће? Smile

Смејурија је што је Главаш био комадант хрватске паравојске у Осијеку и као такав је одговоран на десетине убијених Срба на шта је и осуђен на десет година затвора исто колико и Шешељ што је дао један говор... Smile

IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Da samo postoji problem, jer njega ubistva i proterivanje Srba i ne interesuju mnogo  Smile

Ja se slazem da to sto je neki nas retard cinio zlocine treba da bude osudjen ne vezano za to da li je neko sa druge strane osudjen ili ne Smiley Ako su nasi cinili 90% zlocina neka svi budu osudjeni Smiley

Dakle problem ne nastaje jer su nasi i njihovi kriminalci nejednako tretirani Smiley
Sto se mene tice..mogu nase ratne zlocince da tretiraju deset puta gore  Smile
Problem je sto su zrtve tretirane po tome da li su srpske ili neke druge.
Ako su srpske..nisu nesto bitne pa mozes da budes oslobodjen i za etnociko ciscenje, ali ako su nzm hrvatske ?? E pa tu mozes da dobijes i deset godina jer si "Svasta pricao".


IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Yuvarez jel ti to trazis logiku u pravu?  Uostalom, nije im sudio isti sud pa da poredis
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Приметио сам да та логика увек изостане када су жртве Срби и када је оптужени Србин... Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Pa onda treba da konacno udjemo u taj nato kojem smo naginjali jos pre pola veka i mirna backa.

A seselja pod kljuc, kljuc u mutnu moravu
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Одлична идеја. Приступи организацији која те је бомбаровала, која врши антисрпску политику и која има потпуно супротне интересе од наших националних интереса.

Зашто, па можда престану да мрзе све што је српско... Smile
« Poslednja izmena: 23. Apr 2018, 20:58:02 od YuWarez »
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Verbalni delikt?
U nirnbergu je sudjeno i propagandistimA
Шешељ је демократа, он је будала која покушава да на вишепартијским изборима дође до власти.
И сад замисли кад је он за њих ратни злочинац.  Smile Smile


IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Одлична идеја. Приступи организацији која те је бомбаровала, која врши антисрпску политику и која има потпуно супротне интересе од наших националних интереса.

Зашто, па можда престану да мрзе све што је српско... Smile
ajde nemoj kukati ko zadusna baba.

i nemoj precenjivati sebe. nismo mi rusi da nas nato mrzi.
nisu oni bombardovali srbe nego srbiju (i republiku srpsku). uzroci su politicki a ne emotivni.

nasi nacionalni ciljevi su izgradnja drzave sto podrazumeva razbijanje mafijaske strukture u politici i ekonomiji, izgradnja ekonomije, zaustavljanje izumiranja i obrazovanje nacije. ili nesto u tom smislu sto bi ucinilo daljudi vrate veru u sebe i svoje bliznje.

ako je nato protiv toga mozemo da diskutujemo. a bombardovanje je nebitno. rat se davno zavrsio a i ne cini mi se da smo bili bas 100% pravedni ionako. oni na vlasti bili lopovi kod kuce, lopovi prema susedima
« Poslednja izmena: 23. Apr 2018, 21:35:21 od dabisha »
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 291 292 294 295 ... 301
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 04. Maj 2024, 10:15:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.