Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 04:15:12
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojni rok pomoc! ! ! ! !  (Pročitano 11458 puta)
02. Avg 2010, 18:43:23
Clan u razvoju


Sudbina ne postoji, samo put koji sami izaberemo.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 22
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung d900
Moze li se sluzenje civilnog roka odloziti, potvrdom od fakulteta i ako sam produzio apsolventiski staz?
U velikim sam problemima odlaganje bi mi pomoglo.

Molim za pomoc!!!!

[Edit by Anea: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 02. Avg 2010, 18:59:19 od Anea »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Moze li se sluzenje civilnog roka odloziti, potvrdom od fakulteta i ako sam produzio apsolventiski staz?
U velikim sam problemima odlaganje bi mi pomoglo.

Molim za pomoc!!!!
da.treba da odneses potvrdu da si student u opstinu gde su te zvali na onaj pregled(onaj kratki,ne onaj pred ulazak u vojsku).

btw,dobro me podseti,moram i ja to da odradim...  Smile znam da trutine umeju da kenjaju oko toga,iako ih mrzi samo da upotrebe kompjuter i automatski saznaju ko je na studijama,a ko ne.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
LG Nexus 5
Moze li se sluzenje civilnog roka odloziti, potvrdom od fakulteta i ako sam produzio apsolventiski staz?
U velikim sam problemima odlaganje bi mi pomoglo.

Molim za pomoc!!!!

Prvi put cujem da ljudi odlazu i sluzenje civilnog roka. U istom gradu sluzis, posle radnog vremena kuci, subota i nedelja free. Smiley

Salim se, lepo ti rece covek, odnesi potvrdu i trebalo bi da bude sve ok.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Sudbina ne postoji, samo put koji sami izaberemo.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 22
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
Samsung d900
Znaci nije problem sto nosim potvrdu u kojoj sam produzio apsolventiski staz, neki likovi na drugim sajtovima pricaju o mogucnosti odlaganja samo uz redovne studije?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
e,ne znam to.
ma,najbolje da odes sa potvrdom u SO gde si bio i prvi put,i pitas tamo.covek nikad nije siguran s njima.ko sto rekoh,umesto da uzmu komp i automatski odrede koga treba zvati,koga ne,trutine sede skrstenih ruku i cekaju da dodjes,a onda kad ne dodjes,dizu dzevu oko toga ko da si dravni neprijatelj.bar kolko sam cuo.
« Poslednja izmena: 02. Avg 2010, 19:03:02 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
Pa dovoljno je valjda da odneses potvrdu da si student. Sve dok to mozes da uzmes nece da te zezaju sa odlaganjem  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
mob
LG Nexus 5
Pa ako si apsolvent 100 godina, to moze da bude problem. Probaj sa tom potvrdom, pa ako ne uspe, mozda neki clan bureka moze da te posavetuje sta i kako dalje. Ja zavrsih sa vojskom jos malo pa ce 10 godina.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.60
Pa u 27 godina ne mozes vise da odlazes i to je to. Sve dok si student fakulteta i nemas 27 nece da te diraju. Uglavnom bi tako trebalo da bude  Smile

Evo ga moj drug isto apsolvent dosta dugo i mogao je jos da odlaze ali napunio je 27 pa je morao da se prijavi za civilku ali mu rekli da ce da se ukine vojska(bice samo profesionalna) dok on dodje na red da ga pozovu da ide
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
da,i ja mislim da samo nosis potvrdu.i to svake godine.ja sam cak i zaboravio dal sam nosio prosli put.  Smile to je jos jedan od razloga sto ih smatram trutinama,kad su nesposobni da makar svake godine uzmu urucene potvrde,pogledaju samo ime,odu na sajt,ili arhiv faksa/skole,i provere dal je doticni i dalje student.Kad sam se,sada vec odavno,bio upisivao posle prijemnog na faks,proveo sam 40 minuta popunjavajuci 4 dokumenta.od toga 10 min na indeks i prijavu za upis,a 30 minuta na 2 identicna usrana formulara za Statisticki zavod.ispade Statisticki zavod bitniji od upisa,jbt.pa,onda ih makar upotrebite,majku vam glupu. Smile

e sad,to za apsolvente ne znam.
ja cu sutra verovatno da skoknem da odnesem potvrdu,pa cu da javim sta je bilo.
« Poslednja izmena: 02. Avg 2010, 19:25:35 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.11
mob
Qtek 小米
Maximus_RS, не знам одакле си и то може доста да утиче, ако си из неког мањег места, онда можда и немаш неки избор. Ја бих ти препоручио да служиш редовну војску, али ако нећеш, онда немој ни ову цивилну, ко их бре је#е, ниси будала да радиш за џабе и да переш гузице неким старцима у болници и да те зај#бавају.

Ови клинци из мог краја тако раде, ко хоће он иде редовно, ко неће само их игнорише, никакве потврде и одласци у општину, мало њих се на почетку зај#бало и отишло у цивилну, јер они само пецају они који наседну.

Да се ја питам не би имао алтернативу, била би ти част да служиш војску или мардељ друже. Smile
« Poslednja izmena: 02. Avg 2010, 20:40:36 od Гамбино »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 04:15:12
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.