Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:08:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojni avioni sutra iznad Beograda  (Pročitano 17786 puta)
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13


Tih 2500 velika pretnja? Ajde sto ne znamo strukturu ni tih 2500 ali niti imaju artiljeriju, tenkove niti bilo sta drugo ozbiljnije. Ako mogu da brzo nabave 50000 mozemo i mi. Ko ce se odazvati, kao i uvek obican - posteni narod, mi i dalje imamo ogroman broj ljudi koji su odsluzili vojsku. Zapravo, verovatno je vise kod nas ljudi sa odsluzenom vojskom nego sto sveukupno ima Albanaca na Kosovu.

ne zanosi se ...  Smile Smile Smile

u sluchaju ne daj boze nekog sukoba sa albancima ne samo da nece biti nikakvog odziva rezerve (niko nije lud da ide da gine dok "civilni vojnici" lade muda po kaficima  Smile ) nego je pitanje koliko ce ostati i od ovih ugovoraca koji rade za 20-30 000 din . jedno je mlatarti se po kasarni , a sasvim drugo ici pred kurshum za bedne pare ,a uz put te vode NATO oficircici (ili oficirke  Smile Smile ) koji ne znaju ni pushku da drze .

 drzava bi mogla da rachuna na pripadnike specijalnih jedinica i zandare (koji su neshto bolje placeni ) . moglo bi se ochekivati i da se narod u ugrozenim krajevima samoorganizuje u neke paravojne jedinice , samo poznajuci nashe debile u MO I MUP verovatnije je da bi ih oni sprechavali u tome nego shto bi im podelili oruzje i organizovali obuku .

 shto se tiche tezeg naoruzanja , to je lepo objasnio feanor : niti ga ima dovoljno u ispravnom stanju , niti ima oficira koji umeju da ga upotrebe , a josh je manje obuchenih posada .

----------------------------

sve u svemu , eventualni sukob bi se brzo pretvorio u uneku vrstu pozicionog rata gde bi svaka strana drzala svoju teritoriju . ovo shto je ostalo od vojske ne moze ofanzivno da slomi albance i to je realna chinjenica .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Legenda foruma


Violence solves everything

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 33826
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
LG Nexus 5
Kakvi bre ratovi? Imamo politicare koji ce demokratskim i mirnim resenjima zavrsavati stvar.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 856
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Укинули су ремонтни завод у Чачку те ме занима где се сада ремонтују оклопна возила? У Београду?

Kad su ga ukinuli?
http://www.trzcacak.rs/sr/remont/index.html
« Poslednja izmena: 18. Feb 2011, 12:50:36 od stegonosa »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.98
Moj deda je bio direktor remontnog zavoda u Cacku  Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 75
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80




Kod:
http://www.megashare.com/3120840
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
Znam da je tema stara,i da nema bas veze sa ovime sto pricam,ali... sve teme koje imaju su bas,bas stare,pa da ne vadim bez razloga.


Bio sam sad na vojnom otpadu u kasarni Knezevac.

Jad i beda. Mislim i na izbor na otpadu,i na samu kasarnu.

Kasarna - na prvi pogled cista,i to,ali kad covek zadje malo... vidi zapustene zgrade,propale prilaze,i tek ponekog Puha ili matorog Tamica(oni sa njuskama) kako prolaze tu nesto.Sve okolo pozatvarano i pusto.

A tek otpad... u dvoristu,koje je obezbedjeno nekakvom sklepanom ogradom,polu raspadnuta baraka,pored nje kantice za benzin,neke matore skije,pokrenta kuhinja,sva zardjala i pokvarena(a traze ladno za to smece 18.000  Smile Smile  Smile ),i gomila onih posuda za klopu.
Unutra nesto sredjenije,ali izbor podjednako bedan.Matori slemovi;neki cak sa petokrakama,lampe bez sijalica,neke cak i kola,ali zato pune rdje;raspadnute pisace masine;prljave vrece za spavanje...

Jedino sto bi moglo da se isplati su prsluci i eventualno pantalone i rukavice.Ovo ostalo... sve ili raspadnuto,ili prljavo.

A najbolje mi je sto magarci imaju cak i aparat za merenje koagulacije krvi,i centrifugu za epruvete,i jos neke te laboratorijske skalamerije(i to po porsecnoj ceni od 4000 ),a nemaju jedan pisljivi Gajgerov brojac.  Smile
A procitao sam na netu da i kad imaju,imaju bez jezgra. Mislim se-pa sto ih prodajete onda,koj moj?  Smile  Smile Da napravim lampu od toga,sta?  Smile Kreteni.   Smile

Jos ortak hteo da vidi dal imaju detektor metala.Cim smo usli u dvoriste otpada znali smo odma kolki smo optimisti.   Smile  Smile
Kaze mu ova sto radi "Paa... nikad se ne zna... mozemo svasta da dobijemo". Ja se mislim-Da,znam... jos rdje i prasine.  Smile

Sve u svemu... jad i beda.Barem to tu.Ja znam,neko je bas ovde rekao,da cim se vojska necega odrice(prodaje),to znaci da su mu dusu izvadili i da jedva nesto vredi.Ali,bas onakve krsine... zardjale lampe,prasnjava sedista iz kamiona,pisace masine iz 70ih...  Smile
« Poslednja izmena: 13. Jul 2011, 12:42:44 od hkj »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Violence solves everything!!!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7616
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
Samsung XYZ1004
Pa otpad je otpad...nebitno da li je vojni ili ne  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 9046
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.50
mob
Alcatel One Touch
A i da si nasao neki ispravan Gajgerov brojac,ne bi ti puno bio od koristi,jer ti vojni DRM-ovi tesko da mogu da osete Cernobil i Fukusimu zajedno... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
A i da si nasao neki ispravan Gajgerov brojac,ne bi ti puno bio od koristi,jer ti vojni DRM-ovi tesko da mogu da osete Cernobil i Fukusimu zajedno... Smile

 Smile Smile

Pa otpad je otpad...nebitno da li je vojni ili ne  Smile

Paaa... jeste,ali... ovo je bas sacuvaj me Boze.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 15:08:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.