Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:13:35
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojna opcija protiv Irana?  (Pročitano 32764 puta)
Poznata licnost


Paprikas :>

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2585
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ajmo bez vredjanja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.20
mob
SonyEricsson k750i
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Samsung S7
Daleko od vredjanja ,samo ne mogu da tolerisem kad neko kaze ne volim dve cele nacije i voleo bih da gledam na CNN-u kako se kolju.Mislim srazlogom to govorim jer po najmanje ovaj forum treba da sluzi za sirenje nacionalne mrznje.Ostalo je sve ok Smile
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 28
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Sve isto kao protiv Iraka, samo su ulozi sada veci. Bas me zanima kada ce ih napasti, kroz godinu, tri ili pet?
NIje ni priblizno isto, dok je smo u Iraku imali sekularni Sadamov rezim, ovaj Ahmedinedžad je islamski fanatik najgore vrste. Iran je svo vreme sukoba na nasim prostorima aktivno podrzavao i pomagao muslimane u BiH, pa cak i Siptare na Kosovu. Iskreno, ne bih se osecao ni najmanje prijatno kada bi oni dosli u posed nuklearnog oruzja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 7.20
mob
SonyEricsson k750i
Daleko od vredjanja ,samo ne mogu da tolerisem kad neko kaze ne volim dve cele nacije i voleo bih da gledam na CNN-u kako se kolju.Mislim srazlogom to govorim jer po najmanje ovaj forum treba da sluzi za sirenje nacionalne mrznje.Ostalo je sve ok Smile

Nije mi cilj da sirim mrznju i ne mrzim te dve nacije samo mi se nesvidja to sto nihove vlade rade i svaki moj komentar je
uperen protiv tih ljudi na vlasti, a njima koje god nacije bili nezelim nista dobro(nevolim politiku-politicare) Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


respect

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 232
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
SonyEricsson k500i
ovaj svet je odavno otisao u qrc
tako da...
sad iran( vec vidjeno), posle ko zna ko...
i tako..
chuvati guzicu i to je to
IP sačuvana
social share


hedonizam je poslednji stadijum pesimizma
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Paprikas :>

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 2585
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
"Iran će se braniti"
Izvor: Beta 
Teheran -- Predstavnik Irana upozorio SAD i Veliku ju da Iran neće oklevati da upotrebi projektile ako bude napadnut.

Šef iranske Revolucionarne garde Jahja Rahim Safavi optužio je ričke i britanske obaveštajne službe da izazivaju nemire na jugozapadu Irana i prosleđuju materijal za proizvodnju bombi iranskim disidentima. dva bombaška napada 21. januara u gradu Ahvaz na jugozapadnu Irana najmanje devet osoba je poginulo. Ahvaz je blizu granice s južnim Irakom, gde je i baza oko 8.500 britanskih vojnika.

"Svet zna da Iran ima balističke projektile dometa 2.000 kilometara", rekao je Safavi državnoj televiziji. "Nemamo nameru da napadnemo neku zemlju. Ali, ako budemo napadnuti, preuzećemo ekifasne odbrambene mere", upozorio je on.

Izrael se nalazi u okviru tog dometa.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung e730
Nekako, kada je pre par meseci krenula sva ova spika oko Irana i nukleranog oruzja, sve mi je to lichilo na josh jedan americhki WMD-skim... Medjutim, nedavne "radikalne" (barem po pitanju egzistencije izraelske drzave as we know it) izjave su me podsetile na neshto shto sam davno chitala u knjizi "Biblijski kod"... "Nuklearni holokaust", "Jerusalem".
Ma koliko ne podrzavala americhku spoljnu politku, sama pomisao da nuklearno oruzje moze biti u posedu jednog radikalnog politichkog vodje, i to josh u shitskoj zemlji, me ispunjava jezom...

Svi prichaju o Osamu Bin Ladenu... Al Kaidi... suniti, ma koliko radiklani bili razumeju i prichaju jezik novca, shto sa shitima nije sluchaj... Sherijat, fanatizam, dzihad...

Plashim se da je sukob neminovan... I zaista, ako bih morala da se u eventualnom sukobu svrstam na jednu stranu, teshka srca bih podrzala kampanju protiv Irana, iako ima gomilu mana. Ipak mi se chini da je pretnja realna.

Shto je najgore, eventualni oruzani sukob u Iranu bi lako mobilisao i ostale islamske zemlje. Hamas je osvojio vlast u Palestini... Al Kaida preti novim napadima... Pakistan ima nuklerno oruzje... Verski neredi u Zapadnoj Evropi...

Drage moje Burekdzije, chini mi se da polako dolazi vreme novog oruzanog sukoba, na globalnom nivou.  Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prvi Burek brak
Krajnje beznadezan


Nikad bolje

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 14582
Zastava High
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
mob
Samsung S4
ne prepadaj me Smile
IP sačuvana
social share


Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju !
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Siempre contra la corriente ;)

Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 2634
Zastava na izvoristu informacija!
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Samsung e730
Nije stvar prepadanja... Hriscanstvo i Islam vishe ne mogu da koegzistiraju... Razlike su isuvishe velike... Mozda taj globalni sukob nece zakaciti nashu generaciju, ali nashu dece hoce i to sigurno... Vishe nije pitanje "da li", nego "kada?"
Sve shto se sada deshava treba pazljivo posmatrati, i pamtiti. Svaki datum, svaku izjavu, svaku novinsku vest. Pred nashim ochima se ispisuje istorija.   Smile
IP sačuvana
social share
Credidi me felem vidisse!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 37
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Apr 2024, 03:13:35
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.076 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.