Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:32:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vojna baza ''Cepotina''  (Pročitano 24839 puta)
11. Okt 2009, 20:46:37
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Vojni kompleks "Cepotina" kod Bujanovca ili tkzv. ''SRPSKI BONDSTIL'' .Baza se nalazi na istoimenom brdu 5 km južno od Bujanovca, a udaljena je oko 90 km od granice sa Bugarskom, 30 sa Makedonijom i desetak od adminitrativne linije sa Kosmetom.
  Odluka o izgradnji baze doneta je posle nemira na jugu Srbije, kada je takozvana Oslobodilačka vojska Bujanovca, Preševa i Medveđe zaposela veći deo teritorije i izvela brojne napada na naše združene snage bezbednosti. I. Bilo je predviđeno da to bude vojno-policijski kompleks za smeštaj vojske, policije i žandarmerije. U međuvremenu MUP je odustalo od učešća u izgradnji.
 
    "Cepotina" ce biti jedna od najvećih i najmodernijih baza Vojske Srbije koja će se prostirati na nesto vise od 35 hektara.
Baza bi trebala da bude zavrsena do kraja godine.Ali kako sam procitao na nekom sajtu da su operativci vojske vec u bazi,a kompletno useljenje bi trebalo da se zavrsi do proleca sledece godine.

E sad mene zanima zna li se kakvo ce naoruzanje biti u novoj bazi?koliko ce vojnika biti?
ima li ko slike unutrasnjosti baze?
koje je vase misljenje oko ove baze?

evo naisao sam na par slika sa googlemapa :


Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

cepotina2.jpg
(89.46 KB, 792x659)
4.jpg
(85.59 KB, 792x659)
« Poslednja izmena: 11. Okt 2009, 20:50:41 od kmilos992 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zivot nema reprizu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3955
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.20

Veliki je znak pitanja sta ce biti od svega.Para za zavrsetak nema,a kad ce biti samo bog zna. Smile
IP sačuvana
social share
A nekad su proizvodili čelik, je li ? Iz dimnjaka se dimi, ali unutra. . .   Spiros 'Vondas' Vondopoulos

»Bogu hvala, vek i po poživeh, u zdravlju i radu. Slutim da mi je vreme umirati, te ove reči u pero govorim advokatu Nikoli Novakoviću, jer u vas, deco moja, sve zajedno, nemam ni malo poverenja ...« Dalje: »Žao mi je što ste moji, a ne deca nekog mog neprijatelja. Ko je vas poznavao, ne mora se bojati pakla; sa đavolima će mu biti lepše i prijatnije. Sto se tiče moje imovine, a to vas jedino zanima, mogu vam saopštiti sledeće: sve što imam OSTAVLJAM SAMOM SEBI, jer verujem u drugi život. Znači, neka sve ostane kako je bilo za moga života, dok se ne vratim. Vaš otac — Pantelija Topalović.«
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64

Veliki je znak pitanja sta ce biti od svega.Para za zavrsetak nema,a kad ce biti samo bog zna. Smile

baza do sad kostala preko milijardu dinara....ostali su im jos finalni radovi...ma iskripice se vojska....nadam se da ce biti nesto od ove baze,jer nedaj boze da siptari zauzmu taj deo,ceo jug bi bio odsecen...
« Poslednja izmena: 11. Okt 2009, 21:30:46 od kmilos992 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 243
Zastava Belgrade
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Baza je vec gotova i funkcionalna. Nema zavrsne dorade objekata ali od kad je vojisci neophodan ravan beli zid za rat?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Baza je vec gotova i funkcionalna. Nema zavrsne dorade objekata ali od kad je vojisci neophodan ravan beli zid za rat?

sta ima od opreme?koliko ima vojske?znas li bilo sta uvezi baze bas me zanima .....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 898
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Takve informacije nećeš naći na internetu. Brojno stanje i sastav neke jedinice su vojna tajna.
Verujem da bi ove informacije voleli da znaju i naši "prijatelji" preko administrativne linije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Takve informacije nećeš naći na internetu. Brojno stanje i sastav neke jedinice su vojna tajna.
Verujem da bi ove informacije voleli da znaju i naši "prijatelji" preko administrativne linije.

hehe....cuo sam da su vec bile neke provokacije.....a predpostavljam da ce ih tek biti...
nisam mislio da mi neko kaze ima toliko i toliko vojnika....nego uopsteno mozda neko zna nesto vise oko baze...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko uci znace,ko krade imace.

Zodijak Leo
Pol
Poruke 4294
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.5
mob
Nokia N70

Veliki je znak pitanja sta ce biti od svega.Para za zavrsetak nema,a kad ce biti samo bog zna. Smile
daj da kupimo avione....da parkiramo koji su 30mk..ispred baze...da se poplase siptari.....pa nam baza nece ni trebati Smile Smile Smile Smile
inace....baza je super.....
IP sačuvana
social share
Ljudska glupost nema granice!

Na svedskoj motornoj testeri:
"Ne pokusavajte da zaustavite testeru rukama ili genitalijama."

-Na decijem kostimu "Supermen":
"Nosenje ovog kostima vam ne daje moc da letite.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 267
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
ako malo pogledate njen polozaj i znacaj, ona podseca na baze za vatrenu podrsku kakave su ameri gradili po vijetnamu.

s tim sto je ova nasa veca i prima vise vojnika
IP sačuvana
social share
"...ja sam samo prolazio i neam` pojma..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


''Ništa se ne dešava slučajno''

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 1832
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.27
inace znali iko nesto uvezi ove baze?bilo sta Smiley
ne moguce da nista nije procurelo uvezi baze....ipak je ovo srbija  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 08:32:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.152 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.