Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 12:53:39
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vodolija  (Pročitano 29669 puta)
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Ajde neka meni neko nesto kaze posto sam Vodolija/Blizanac... Prije nekih pet dana sam raskinuo vezu od godinu i to mi je mislim 55 neuspjela veza... Šta me čeka, šta kažu zvijezde...hahahahah
Pa sta te ceka?Sto sam izaberes!Pa volis slobodu,partnera koji ce ti dati slobodu,pa trazi zenu Strijelca,ili Bliznaca,znake koji i sami vole slobodu,bjezi od Rakova,Skorpija,puno su posesivni,za tebe  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


all you need is my uhn tiss uhn tiss uhn tiss

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3008
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
mob
SonyEricsson k700i
nek vam sa srecom je  Smile
IP sačuvana
social share
zzzzz Ladies and gentlemen,Butthead has left the building..HEH heh HEH heh, Beavis :No he hasn't. He's in the toilet! heh HEH heh HEH! Ladies and gentlemen,Butthead is in the toilet yea that was cool..
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Vodolijin vladar je Uran koji ga vodi u stalne promene. Uvek ga tera napred pa je Vodolija svojevrsni vesnik buducnosti…

Simbolizuje humanost, idealizam, dobre medjuljudske odnose, prijateljstvo i buducnost. Bori se za pravdu i pomaze drugima, posebno ako zna da ce i oni njemu pomoci. Vodolije su izuzetni ljudi koji mnogima pomazu. Medjutim, ponekad znaju da preteraju i ljudima nametnu svoju volju bez uvazavanja tudjih stavova. I pored toga, oni su omiljeni u drustvu jer donose novu energiju, uvek su spremni da pomognu, a nisu optereceni prosloscu. Vodolije uvek vise dobijaju nego sto daju, iako se na prvi pogled cini suprotno. Ali, na njih se covek uvek moze osloniti jer su dobri i odani prijatelji. Tolerantni su i pristojni.
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Ona

Zena Vodolija je zanimljiva, nekonvencionalna i nesputana. nema predrasuda i deluje jasno i odmah, na prvu loptu. Vrlo je hrabra i odvazna kada se u drustvu treba izboriti za sebe ili za nekog njenog. U mladim danima je neobuzdana i neposlusna i zeli samo ono sto nju zanima. Voli da skrece paznju na sebe, a najomiljenije sredstvo za postizanje tog cilja je teatralno i skandalozno ponasanje, na drumu i u porodicnom domu. Zakoni i norme su napravljeni samo da bi ih ona krsila. Nece dopustiti sebi da ceka u redu sa ostalim smrtnicima kada vec moze da zamoli svog uticajnog prijatelja da sredi stvar. Ponekad ce i ona uciniti uslugu, cak prva ponuditi pomoc. Ne podnosi monotoniju i rutinu, pa se svim silama trudi da uradi nesto novo i drugacije. Uvek hoce prva nesto da proba jer je to uzbuduje, a kasnije sa uzivanjem prica o svom iskustvu.

Ona nije bas prava zavodnica, jer ce muskarcu koji joj se svidi prici prva i otvoreno mu to reci. Neki muskarci se malo iznenade i u prvi mah pomisle da se na njih namerila laka zenska, ali kad ih ona ekspresno eliminise - shvate da su se prevarili. Originalnom odecom i spontanim koketiranjem cesto privuku muskarca a da toga nisu ni svesne.

Zene Vodolije ne vole agresivne i naprasite muskarce. One vole veze u kojima ce se osecati slobodno i gde ce ravnopravno s partnerom sudelovati u svemu. Tolerantne su i ne traze ono za sta i same znaju da ne mogu dobiti. Ali, kada im partner dosadi, brzo ce naci nekoga s kim ce moci da nastavi u istom ritmu. Od partnera ce ocekivati da im progleda kroz prste kad vec nije mogao s njom da ide ukorak.
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
On

Muskarci Vodolije su duhoviti i mastoviti. Zeljni uzbudjenja i uvek se trude da dospeju u prvi plan. Oni jednostavno moraju da budu zapazeni. Imaju mnogo prijatelja i dosta vremena provode druzeci se sa njima, zanemarujuci ponekad svoje obaveze. Vodolije ne vole kada im se neko petlja u zivot i odredjuje sta ce raditi. Ne trpi autoritete, a zivot po pravilima njemu je nezamisliv. Rukovodi se samo onim sto zeli i nista ga nece skrenuti s tog puta. Ponekad masta s glavom u oblacima i zamislja zivot bez granica, bez mrznje i drustvenih razlika. Prezire snobove i elitiste i iskoristi svaku priliku da ih izvrgne ruglu. Svakom ce u lice reci sta misli o njemu. Voli da raspravlja o svemu a probleme i nesuglasice resava na miran nacin. Nikada nije grub i nasilan. Spreman je da svakome priskoci u pomoc, da da savet i potporu. Tesko ce ga neko izbaciti iz takta. Na zlobne primedbe vratice istom merom.

Njegov neodoljivi sarm i nastup, kao i dar da druge uveri u ono sto on zeli, daju mu neverovatne zavodnicke sposobnosti. Prijateljski se ponasa prema zenama, one to cene i rado se druze s njim. Ali, njegova zelja da svima izade u susret dovodi ga u situaciju da cesto kasni. Dosta je dobrih prilika otislo u nepovrat zbog njegovog kasnjenja.

On je idealan partner. Prema partnerki se ne ponasa posednicki. Ne ocekuje da mu ona sluzi kao reklama. Naprotiv, postuje je i uvek je pazljiv. S njom uvek bez ustezanja o svemu razgovara. Miroljubiv je, human i druzeljubiv. Sitnice mu ne smetaju. Voli slobodu pa ce veza sa ljubomornim partnerom biti kratkog veka.
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Buntovnik i na drumu

Vodolije se svojom nekonvencionalnoscu prepoznaju i na drumu. Kada vidite da neko vozi ficu odrezanog krova i oblepljenog raznobojnim nalepnica, necete pogresiti ako pomislite da za volanom sedi Vodolija.

On svoju originalnost prenosi i na vozilo, ugradujuci u njega svoju viziju neobicnog i posebnog. Ljubitelj je vanserijskog i uvek mislima i duhom u nekoj drugoj vremenskoj dimenziji. Cesto je «sam svoj majstor». Obozava da prekopava po automobilu, da rastavi motor u delove da bi zadovoljio svoju znatizelju i uveo se u osnove mehanike. Kasnije cete u njegovom dvoristu cesto videti gomilu automobila koje su mu prijatelji dovezli na popravku.

Vodolija je i mislima i delima van klisea, sto znaci da je cesto neshvacen od drustva i sistema u kome zivi.

Buduci da uopsteno mrzi regule, tako Vodolija i kao vozac cesto krsi pravila. Ne da bi skrivio nezgodu, nego da bi na svoj nacin pokazao revolt protiv svega sto coveka pretvara u masinu bez srca i volje.

Ovaj veciti buntovnik voli da igra ulogu «sam protiv svih». Ako pozeli da mu kosa zavijori na vetru, Vodolija ce stisnuti papucicu gasa i proci gradom kao da vozi trku Formula 1. I, naravno, spretno izmicati svim zamkama i neizvesnostima na drumu.

Snalazljiv je, okretan, ima odlicne reflekse i to ga cini dobrim vozacem. Voli brzu voznju jer mu pruza osecaj slobode i nesputanosti. Poznat je po humanosti, sirokom duhu i ljubavi prema cvecu i zivotinjama. Zato budite uvereni da ce se Vodolija radije parkirati u lokvi blata nego da pregazi tek propupelu visibabu.
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 6861
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
LG 
 Smile
IP sačuvana
social share
Bolje je biti bogat cijeli zivot, nego jedan dan siromasan.
 
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Meni smeta to shto vole cijeli svijet, a nikada jednu osobu Smile
Rakovi bjeshte od Vodolija Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 25
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja sam Vodolija /Srijelac i imam Uran u prvoj kuci. koliko je to dobro jel mi moze neko reci
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne tece to reka,nego voda!Ne prolazi vreme,već mi!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 18761
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.7
Postoje teme
Prva kuća
a takodje i Uran
Pogledaj spisak zanimljivih tema.
Tamo možeš ponoviti svoje pitanje
IP sačuvana
social share
Ako je Supermen tako pametan zašto nosi donji veš preko odela??
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 12:53:39
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.