Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 147
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vodic za kupovinu aparata, objektiva, kamera i druge opreme... (Pitajte ovde)  (Pročitano 507556 puta)
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Imam dilemu i molio bih savjet. Kupujem fotoaparat, kroz sve silne testove koje sam procitao i pregledao i naravno kintu koju sam spreman da izdvojim odabir je pao na canon s3is ili fujifilm s8100fd. E sada dilema sta uzeti, mozel mi neko reci o pouzdanosti ova dva aparata, posto sam iz republike srpske, kupujem ga u bmf... u bg, pa me interesuje azurnost servisa u slucaju kvara itd. A i uopsteno sta mislite koji je bolji, ne osvrcuci se pretjerano na mpx i zoom koji su razliciti. Da navedem razlog kupovine treba mi za slikanje gradjevinskih objekata, znaci pofajn prasine, naravno cuvat cu ga ali opet,zum mi treba zbog nepristupacnosti nekih lokacija. Otpada sve ispod 12x.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
veci zum ima  fuji... mali s3 je opet sa druge strane pristojan aparat (bar je bio kad je izasao, i dalje je bolji od s5, tako da od kanonovih ultrazum nemas nista bolje)

s8000 je ultrazum sa najvecim zum opsegom, pored njega imas s6500 (koji je tezak za pocetnike), tako da ces prosto samo slikati sa s8000..

imas tu jos i olympus u izbor (pogledaj po netu SP560 ili tako nesto) i panasonic fz28...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone 6s
Sony Cyber-shot DSC-H7 - 290 eura - 8.1 mpix, 15x zoom
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
Ima li kod nas Hezelblada?
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone 6s
Naravno...
Doduse treba prodati kucu da bi se kupio Smiley
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12846
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Ima li kod nas Hezelblada?

Total Design

Kondina 14
11000  Beograd
Phone: (381)11 3224 667

ne verujem da imaju na lageru, to se sve narucuje...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Reign in Blood

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 20579
Zastava SRBIJA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
To se cudo kupuje jednom u zivotu i o njemu ne treba razmisljati. Imao sam prilike da se cackam sa masinom placenom svojevremeno 20.000 maraka i vredi svaki dinar. Mada bilo je tu i jeftinijih modela al nisam siguran kolko je pametno to uzeti.

http://www.hasselbladusa.com/

U svakom slucaju hvala na paznji  Smile
« Poslednja izmena: 15. Avg 2008, 12:20:26 od pilot »
IP sačuvana
social share
 
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Hvala na savjetu.
Fuji s6500 nemam novog i tesko ga je naci, dugo je cekanje, u bosni mi ne pada napamet da kupujem jer je sve skuplje 30% i vise, a u slucaju narudzbe moram doci ostaviti polog i opet dolaziti tako da ni to ne ide.Radio sam sa dslr-om pa sam se poprilicno snasao, posto imam prijatelja profi fotografa pa mi  on objasnio osnovne tehnike fotografisanja tako da nije problem. O H7 sam razmisljao ali me odbija  skupoca kartice i baterija koja je papreno skupa, a kad odem u vuko....... nemam gdje dopuniti bateriju. A vec imam 2 sdhc kartice po 4gb, tako da sam sa tim miran kao i 7 baterija od 3200mah i 2700mah. Pa se uklapam. Hvala vam u svakom slucaju.

Opet ja.
Vidim da mi je SerbianFighter dao cijenu za sony-ja, pa me interesuje sta uzima za orijentir posto je na bmf... i pcf... veca ili nema aparat. Koja stranica jos ima sa od ozbiljnih prodavaca.Naravno samo novi bez oglasa zbog garancije.
« Poslednja izmena: 16. Avg 2008, 20:23:37 od strujagod »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.50
mob
Apple iPhone 6s
s6500 se ne proizvodi vise... poodavno...

H7 jeste skup, ali treba uzeti u obzir ono sto ti hoces a to je bas veliki zoom... Sony DSC-H10 je nesto jeftiniji... a radi posao..

Uzmi recimo Canon Powershot SX100 IS...
Sasvim lepo ce ti zavrisi posao... mali je, baterija drzi jako fino, a ipak ima 10x zoom.
« Poslednja izmena: 16. Avg 2008, 20:27:08 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 54
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
Vidis njega nisam uzimao u obzir posto sam se  odmah u startu okrenuo prosumer aparatima, razmislit cu i o njemu to mi je dosta ispod planiranog budzeta, fina usteda. Sad treba dobro odvagnuti sve prije nego dodjem u bg.
I da znam da sam dosadan, ali gdje naci po normalnoj ciejni bateriju np-fp50 ili 70 i 90 na bm nema a psf nema cijene.to je baterija za sonijevu dvd kameru.

do mene je, ima cijena za 70ku.
« Poslednja izmena: 16. Avg 2008, 20:58:56 od strujagod »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5 6 ... 147
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.