Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:06:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 40
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Voajerizam-devojke bacaju pis  (Pročitano 271205 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Bolesni ste ako vas ovakve stvari zanimaju!!!
11     Opste teme / Sex ~ Erotika ~ Lepotice / Re: Kada ste zadnji put imali sexualni odnos?    , : 05-01-2006, 20:39:47    
Ja pred 3 mjeseca..  Ma cura i ja smo se nesto svadjali.. Sad smo konacno prekinuli prosli tjedan, i ja mogu da krenem u lov, na nove mace...                                                                                      Pa,dobro ako smo mi bolesnici sta si ti... Smile Ovo je tvoj post od pre neki dan. Posto si 3 meseca, menjao ruku malo leva,pa malo desna... Resio si da krenes u lov [smilie=12.gif] na nove mace i to bas ovde :pistoles: Zapitaj se malo u cemu je tvoj problem.. Smile Smile Smile                                                                                                                                 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I kada ne budes prvi ti i kada se cuju zvizduci

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4720
Zastava yu
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson p900
Koji Vam je bre...zar na svakoj temi neko mora de se spichi.Jedini je lek zakljucavanje izgleda.
Razmislite malo...
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 100
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
jezava,svaka cast na odgovoru,legenda si Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
Ja neznam sta je tu bolesno sa mojim postom?? Odgovorio sam na tu temu kad sam se zadnji put sexao i razlog.. Kakve to sad ima veze sa ovom temom??????  Smile
Oprosti ali meni nije normalno gledat slike od zenske kako pisaju... Onda mozemo i da postavimo temu kako i seru!!! sta ne? Ali oprostite ako sam JA bolestan sto odgovaram na temu kad sam se zadnji put sexao...
Ne shvacam jezava sto time zelis rec???
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I kada ne budes prvi ti i kada se cuju zvizduci

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4720
Zastava yu
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson p900
Posle ovog posta prokomentarise li jos neko ovaj duel,zakljucavam.Moze li se Vama dokazati kad je dosta???
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
samo ti zakljucaj.. Ionako je ova tema bolesna... Ne shvacam kakve to ima veze sa sexom..
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I kada ne budes prvi ti i kada se cuju zvizduci

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4720
Zastava yu
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson p900
tojo909


Tebi je dosadilo na ovom forumu?
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


=)

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4232
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6210
Uopce nije, bas mi je ovdje ljepo samo ne shvacam sto ona k**a jezava me napada...Ako joj se ova svinjarij* toliko svidja cu joj poslat pm kako s*rem!
IP sačuvana
social share
Reality Beats Fiction By Far
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I kada ne budes prvi ti i kada se cuju zvizduci

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4720
Zastava yu
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
mob
SonyEricsson p900
tojo909


Poslao sam ti PM,pa ti odluci.Ako ti se ne svidja tema zaobidji je u shirokom luku.Ni ti ni ja nemamo pravo da namecemo ukus (u svakom pogledu) nijednom ucesniku foruma.
Ovim postom definitivno je kraj off-u.
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 73
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Citat: tojo909 link=topic=75254. Msg885346#msg885346 date=1137186670
ja neznam sta je tu bolesno sa mojim postom? ? Odgovorio sam na tu temu kad sam se zadnji put sexao i razlog. . Kakve to sad ima veze sa ovom temom? ? ? ? ? ?  Smile
oprosti ali meni nije normalno gledat slike od zenske kako pisaju. . . Onda mozemo i da postavimo temu kako i seru! ! ! Sta ne? Ali oprostite ako sam ja bolestan sto odgovaram na temu kad sam se zadnji put sexao. . .
ne shvacam jezava sto time zelis rec? ? ?
ma taj tvoj post je ok. Ne shvatas me sta sam hteo da kazem,zato sto si verovatno mlad. Procitaj nekoliko puta pa ces shvatiti. Ako tebi nije normalno da gledas idi na neku drugu temu(automobili)pa tamo postuj koliko hoces i  nemoj da vredjas ostale ucesnike foruma. . . Ovim je moja diskusija zavrsena. . . Nesso nas je vec upozorio. . . [-x







[Edit by nesso: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 13. Jan 2006, 22:40:42 od nesso »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 40
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 16:06:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.089 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.