Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vlade Divac stvara novi tim ~ Akcija "Mozes i ti!"  (Pročitano 18960 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
HTC Tattoo
Šta radi policija,što ne češlja po knjigama i računima ovog "dobrotvora".Sve to treba na robiju.

E,ovako izgleda njegov humanitarni rad.Ode kod direktora telekoma i on mu da džabe linije za "humanitarni" rad,onda se oglasi da te brojeve treba okrenuti da bi se skupila neka lova,onda narod okreće i daje lovu,a on kao direktor,od te love uzima procenat.I ko je tu onda humanitarac,jedino ludi narod koji uplaćuje pare,a sve lovorike idu Divcu,kao da je deci od usta odvajao da bi nekome pomogao.Jednostavno,Divac kupi fazone sa zapada i nama ih prodaje.Smrad.Taj će pre ili kasnije da opipa ćorku,ustvari,neće,kad zasere toliko da više  ne može da se sakrije i kad mu bude pretilla zatvorska sankcija ima da pobegne iz zemlje i da nas pljuje kako je ovde nedemokratski režim.Zato ga treba odmah uhapsiti,da ne pobegne posle. Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 19. Mar 2008, 17:01:17 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


bastra od boga data!

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 529
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
zanima me zasto je sajt Divca zatvoren za pitanja i kontakte, prima samo uplate, to do sada jos nisam primetio ni na jednom ozbiljnom sajt??
IP sačuvana
social share
Bastra od Boga data!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mislim da je ozbiljno posrnuo u kriminalne vode. Jer enmoguće je da on ne zna šta je PR i kako se treba ponašati pred stranim gostima. Ako je već Vojin Đorđević uprilčio polaganje kamena temeljca pre neki dan u banji Vrujci i potrudio se da u Srbiju sa već okrnjenim imidžom  donese strane investicije i dovede strane investitore, kako Divca nije sramota da strance, goste, novinare, bankare... tera da po platu gacaju i da se šepuri sa nabildovanim i ošišanim mazgovima. Sramota, sportsita takve reputacije! I niko da mrdne repom, da pročešlja knjige i da proveri šta je sa sajtom.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
A Vojin Djordjevic je jedno nevinasce, preposten covek... Ti bre Gea il' si malo caknuta ili si neko mnogo pokvareno stvorenje... Napadas samo nekog ko je na suprotnoj strani onoga koga branis (kao Caneta na drugoj temi)...

Da ne bude pogresno protumaceno u vezi sa Divcem, i meni odavno mnogo smrde neke stvari u koje se on petlja... Kao sto vec rekoh negde...  Smile
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 873
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
A Vojin Djordjevic je jedno nevinasce, preposten covek... Ti bre Gea il' si malo caknuta ili si neko mnogo pokvareno stvorenje... Napadas samo nekog ko je na suprotnoj strani onoga koga branis (kao Caneta na drugoj temi)...

Da ne bude pogresno protumaceno u vezi sa Divcem, i meni odavno mnogo smrde neke stvari u koje se on petlja... Kao sto vec rekoh negde...  Smile
Nemoj tako. Nisam pokvaren čovek.
Hade da analiziramo šta znamo o Vojinu Đorđeviću? Da li je pravio neke afere? Hteo da kupi tuđe? Bio učesnik političkih trka? Da li se medisjki eksponira. Da li govori JA ĆU i MI ĆEMO... ili radi. Da li si znao da je jedan od najvećih davalaca krvi? Sitnica? Pa ne mislim tako... Da li si znao da njegovo kamioni često idu na Kosovo, poklanja sokove, vodu... Jedino medisjko eksponiranje Vojina Đorđevića su njegove NAGRADE. Te za Gorki list, te ovo što on poklanja najboljim kreativcima Srbije. Znam o njemu da je oženjen i ne znam ništa više. Nikad nisam pročitala da je nekome pokušao nešto da osujeti... ovo što se dešava sa kompanijom Voda Voda koliko kapiram rešava na Sudu. Ako znaš nešto više, podeli sa mnom. Sa drugima. Krajnje je vreme da se lagano skidaju maske. Da se raskrinkavaju kriminalci. One koje prepoznam kao kriminogene, pokušavam da predstavim onakvim kakvim ih vidim i da stimulišem novinare, putem ovih foruma, sve vas koje smatram osvešćenim i drugačijim, jer ste na forumima, jer nešto pokušavate...
Zato ti se čini da sam se okomila na Divca. Jesam. Jer sve ima. Ima ugled, slavu, novac, ženu, decu... Zašto su mu potrebne afere? ZAšto uzima još od ljudi? Zašto nije bio najveći donator i ostao heroj? Zašto ignoriše inteligenciju srpskog naroda, zašto nas potcenjuje? Možda Divac zaista skuplja novac, najpoštenije, možda će zaista da izgradi sve te kuće, ali ZAŠTO nijednom nije izašao javno da se izvini zašto kasni gradnja, jer je uzeo TUĐ novac, obećavao... ali zašto onda ne kaže TAČNO kada će to biti, ZAŠTO ne objasni zašto je svaka njegova transakcija ili pokušaj kupovine fabrika, zašto je uvek bila afera.
Mislim da ne treba da se bavimo istraživanjem u tolikoj meri, koliko OČIGLEDNOSTIMA! A Divac nas očigledno manipuliše. Pa onda čitava ova predstava za novinare i goste u banji Vrujci sad pre neki dan kada je Đorđević polagao kamen temeljac za novu fabriku. Pa nije Divac obrukao Đorđevića, obrukao je Srbiju i domaćine, predsednika opštine Vrujca...
I jeste, branim Stanka. I to da ti objasnim. Iz ISTOG razloga. NIKADA nam niko nije naveo razloge zašto se Stanku ne dopusti da govori. Meni to NIJE JASNO, jednostavno smatram to uvredom svih nas koji smo za demokratiju.
I nisi naveo, ali naći ćeš na mojim postovima, napadam i Jočića. Najstrašnije. Samo sad ćutim jer mi žao čoveka i nadam se da će se oporaviti, mada ne mogu a da ne pomenem, Bog neka mi oprosti, da se bivši obijač trafika leči u elitnoj švajcarskoj bolnici o trošku stranke. Napadam i Velju i TOmu. Naročito Velju, Jer je neškolovani (kupio magistraturu i diplomu i sve što je mogao) primitivac, koji od rečnika poznaje samo psovke, koji je krajnje amoralan i manijakalan i negde u genezi njegovog porodičnog stabla ostaće njegovim potomcima da je čukun deda Velja Ilić bio kandidat za predsednika Srbije. Eto, nadam se da si me razumeo, samo potenciram, vapim, vičem koliko se može sa ovog foruma (ne smem velika slova : ) jer bih da se pokrene BAR nešto od očiglednih prevara. A toliko ih se namnožilo da nema vremena za čekanje. Ostavićemo našoj deci mafijsku državu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
ne, to nije tema...

lock...

od sada citate samo novinske izvestaje... hvala...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Apple iPhone SE 2020
Fondacija „Divac“ kupuje kuće za izbeglice
Autor: S.R.T. | 04.04.2008 - 09:17


Prve izbegličke familije koje su smeštene u kolektivnim centrima u Srbiji mogle bi već naredne sedmice da se presele u kuće koje će im kupiti Fondacija „Divac“ ukoliko od ponuđenih lokacija odaberu onu u kojoj bi po sopstvenoj proceni mogli da žive i privređuju.

Od oko 900 izbeglica smeštenih u centrima, samo u Kraljevu predstavljanju programa u centru u Mataruškoj Banji, gde živi 350 izbeglih, prisustvovalo je tek stotinak ljudi.
Za oko devet meseci koliko traje velika akcija prikupljanja novca za kupovinu seoskih imanja, koja će potom biti ustupljena izbeglicama i raseljenima u kolektivnim centrima fondacija koju vodi Snežana Divac, supruga košarkaškog asa Vlade Divca, prikupljeno je više od milion evra, a predsednica Fondacije juče je u najvećem izbegličkom centru u regionu koji je smešten u vilama prirodnog lečilišta i odmarališta Mataruška Banja uz predstavnike UNHCR-a, Komesarijata za izbeglice i opštine upoznala izbeglice o uslovima koje treba ispuniti da bi se došlo do kuće i imanja.
Od oko 400 ponuđenih imanja u opštini Kraljevo koja je prva krenula u ozbiljnu medijsku kampanju - izabrano je 55 kuća. Oko 280 izbegličkih i socijalno ugroženih familija je konkurisalo. Imanja koja se nude izbeglicama koje bi njima u potpunosti raspolagale, sem mogućnosti da ih prodaju, imaju kuće, pomoćne zgrade i imanja u proseku sa po osam hektara zemlje.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Humanitarna organizacija Divac nastavlja akciju "Možeš i ti", zahvaljujući kojoj je deset izbegličkih porodica kolektivne centre zamenilo svojim domovima u seoskim domaćinstvima, a očekuje se da do septembra bude useljeno još 70 kuća.

Sredstva za kupovinu prvih deset kuća prikupljena su prodajom doplatnih poštanskih markica u okviru akcije "Možeš i ti".

Vrednost donacije po porodici je 8.000 evra, 7.000 za kupovinu seoske kuće i 1.000 evra za njenu adaptaciju. Vlasnik domaćinstva je izbeglička porodica, ali bez prava da ga proda u narednih pet godina.

U Humanitarnoj organizaciji Divac ističu da akcija neće biti završena sve dok smeštaj ne bude obezbeđen za svih oko 6.000 osoba koje trenutno borave u izbegličkim kolektivnim centrima.

U kampanju "Možeš i ti" nedavno se uključila i Marfin banka koja je donirala sredstva za kupovinu jedne kuće.

"Ovim potezom Marfin banka je zbrinula jednu od porodica koje žive bez elementarnih životnih uslova, a verujem da će svojim primerom inspirisati i ostale institucije i građaane koji mogu i žele da pomognu", poručio je u pisanoj izjavi Vlade Divac.



Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
Vlade Divac primljen u humanitarnu Kuću slavnih

Srpski košarkaški as i bivši centar američkih NBA timova Sakramenta, LA Lejkersa i Šarlota, Vlade Divac primljen je u SVETSKU SPORTSKU HUMANITARNU KUĆU SLAVNIH na ceremoniji u američkom gradu BOJSI, u državi Ajdaho, zbog dugogodišnjeg humanitarnog rada, objavili su danas američki mediji.

Podseća se da je srpski as, koji je zadužio svetsku košarku bogatom 15. godišnjom profesionalnom karijerom tokom koje je postigao 13.000 poena, imao više od 3.000 asistencija i 9.000 skokova, kroz dečju fondaciju "Grupa 7" aktivno učestvovao u humanitarnim aktivnostima kojima je prikupljeno više od devet miliona dolara za programe pomoći deci u Srbiji, Crnoj Gori, Bosni i Hercegovini, SAD, Indoneziji, Etiopiji i Kini, kao i da danas vodi "Humanitarnu organizaciju Divac".

Ta organizacija kroz akciju "Možeš i Ti" uspešno prikuplja sredstva za rešenje stambenog pitanja izbeglih i raseljenih lica na teritoriji Srbije.

Divac je u dresu jugoslovenske reprezentacije osvojio dve srebrne olimpijske medalje - 1988. godine u Seulu i 1996. u Atlanti, dve zlatne na prvenstvima sveta 1990. u Buenos Airesu i 2002. u Indijanapolisu, kao i tri zlatne na prvenstvima Evrope 1989. u Zagrebu, 1991. u Rimu i 1995. u Atini.

Proslavljeni košarkaš je naglasio da se oseća izuzetno počastvovanim činjenicom da je izabran u humanitarnu Kuću slavnih.

"Ovaj izbor dokazuje da je ljudima stalo do pravih vrednosti", naveo je Divac.

"Pomoć ljudima širom sveta je veoma važna misija. U humanitarni rad sam se uključio zbog želje da pomognem svojoj zemlji, koja je prošla kroz zaista teške trenutke. Shvatio sam da je svet veoma mali i zbog toga je naš zadatak da jedni drugima pomažemo", poručio je Divac.

"Svetska sportska humanitarna kuća slavnih" bira pojedince i organzacije iz oblasti amaterskog i profesionalnog sporta koji su se istakli humanitarnim radom.

Do sada je ovu počast zaslužilo više od 35 pojedinaca i organizacija, među kojima su i košarkaši Dejvid Robinson, Ej Si Grin, Dikembe Mutombo, Kevin Džonson, Džulijus Irving, Stiv Smit, teniser Artur Eš, jedan od pionira američke bejzbol lige Džeki Robinson, hokejaški trener Tom Lendri, fudbalska legenda Pele, kao i tim Harlem Globtrotersa.



Izvor: Krstarica
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.51
mob
Apple iPhone SE 2020
Fondacija „Divac“
Kuće za izbeglice
Autor: E.B. | 10.07.2008 - 06:08

Humanitarna organizacija „Divac“ pozvala je juče zainteresovane iz cele Srbije za prodaju seoskih kuća da se priključe akciji „Možeš i ti“, čiji je cilj da se obezbede domovi za oko 6.500 izbeglica i raseljenih u kolektivnim centrima.

- Želimo da informišemo prodavce da organizacija „Divac“ dodeljuje svakoj porodici maksimalan iznos od 7.000 evra za seosku kuću. Same porodice, iako retko imaju materijalnih mogućnosti za to, imaju pravo da dodaju još 3.500 evra za otkup kuće - rekla je direktorka te organizacije Ana Koešal.
Ona je dodala da je potrebno da kuće budu useljive i da domaćinstvo nije pod sporom jer takve ponude ne mogu ući u program.
U okviru akcije „Možeš i ti“ obezbeđen je novac za kupovinu stotinu kuća, ali je neophodno da se prikupi za još 500, kako bi se rešio stambeni problemi izbegličkih i raseljeničkih porodica koje još žive u kolektivnom smeštaju.
Humanitarna organizacija „Divac“ pozvala je sve zainteresovane prodavce nekretnina čija tržišna vrednost ne prelazi maksimalni iznos od 10.500 evra da kontaktiraju kancelariju organizacije na telefon 011/3090-851 ili pošalju imejl na adresu: hod@divac.com.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.