2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vlade Divac: Izložba za oproštaj  (Pročitano 17541 puta)
11. Jul 2006, 21:18:38
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Izložba za oproštaj
D. GAGRIČIĆ, 11. jul 2006

PRIJEPOLJE - Naš proslavljeni košarkaš Vlade Divac oprostiće se od košarke krajem avgusta iduće godine u Muzeju Prijepolja izložbom o životnom i sportskom putu od rodnog grada do NBA zvezde.
Organizaciju multimedijalne izložbe, na kojoj će biti predstavljene fotografije, trofeji, medalje, sportska oprema i rekviziti, odlikovanja, knjige i drugi dokumenti bogate karijere, Divac je poverio zavičajnom Muzeju u gradu na Limu.
- Mogao sam da moj oproštaj od košarke i ovu izložbu organizujem gde poželim, ali za mene je najznačajnije da to bude u Prijepolju. To je moj grad i uvek će biti. Meni je Prijepolje mnogo dalo, jer sam odrastao u sredini koja me naučila kako se postaje pravi čovek - rekao je Divac prilikom dogovora sa predstavnicima Muzeja o realizaciji izložbe.
U pripremu izložbe biće angažovan tim domaćih vrhunskih stručnjaka, a još uvek nije preciziran datum, mada se najčešće pominje Velika Gospojina (28. avgust).
- Postavka će biti otvorena u novom galerijskom prostoru, a ceo spektakl događati se u letnjoj bašti, čija je izgradnja u toku. Uz pomoć Ministarstva kulture Srbije proletos su počeli radovi na proširenju Muzeja, a Divac je na donatorskoj večeri Prijepoljaca u Beogradu darovao 20.000 dolara - kaže Milan Cmiljanovića, urednik programa letnje scene Muzeja u Prijepolju.
Za oproštaj od košarke Divac najavljuje veliki spektakl i direktan TV prenos otvaranja izložbe. Nagovestio je i dolazak sjajnih košarkaša s kojima je igrao tokom karijere: Đorđevića, Paspalja i Danilovića iz Partizana, Medžika Džonsona, Vortija, Rajsa, Vebera, Stojakovića i Turkoglua, kao i igrača iz reprezentacije plavih - Rađe, Kukoča i Zdovca.
Posle Prijepolja, izložba će obići Beograd, Kraljevo i druge gradove u Srbiji, a u Muzeju najavljuju i gostovanje u nizu evropskih metropola.

Izvor: Novosti

(02. May 2007, 21:43:57)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4409
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
Samsung Lunar XZ130
 12. jul 2007. | Izvor: Tanjug | MR
 
Svetske zvezde na oprostaju Divca

Oproštaj od aktivnog igranja legendarnog srpskog košarkaša Vlada Divca u rodnom Prijepolju, 22. septembra, predstavljaće svetski spektakl, jer će njegovi gosti biti multimedijalne zvezde predvođene jednim od najboljih košarkaša u istoriji Medžikom Džonsonom, prenosi Politika u izdanju od četvrtka.

Pored Džonsona, najavljen je dolazak Krisa Vebera, Džejmsa Vortija, Bajrona Skota, Skota Polarda, Džejsona Vilijamsa, Hidajeta Turkoglua, Predraga Stojakovića, Aleksandra Djordjevića, Žarka Paspalja, Predraga Danilovića, Tonija Kukoča, Dina Rađe, trenera Peta Rajlija i Rika Adelmana, a na konferencijskoj vezi tokom spektakla će biti Divčevi prijatelji Arnold Švarceneger, Džek Nikolson i Leri King.

Oproštaj Divca neće biti običan, jer će osim revijalne utakmice biti organizovana izložba svega što je obeležilo njegovu bogatu karijeru na oko 360 kvadratnih metara galerijskog prostora u amfiteatru koji se gradu za tu priliku.

Divac će u amfiteatru predstaviti pravo bogatstvo osvojenih pehara i medalja, sportsku opremu iz svih perioda svoje igre i oko 300 odabranih fotografija, a potom porazgovarati sa gostima i slikom na video-bimu podsetiti na slavne košarkaške dane.

Očekuje se da ovaj spektakl - dar od svog najpoznatijeg sugradjanina nevelikom, a uvek složnom multietnicckom Prijepolju kakav ono nije moglo ni da zamisli - otvori predsednik Srbije Boris Tadić.

"Ovo je veliki dogadjaj za Prijepolje, svetski spektakl po kome će se, možda, i u Srbiji pamtiti ova godina. Toliko vrhunskih košarkaša na jednom mestu nigde se nije okupilo i naš je zadatak da sve njih, kao i desetine hiljada posetilaca koje očekujemo tog dana u Prijepolju, dostojno dočekamo i ugostimo", izjavio je za Politiku predsednik opštine Nedžad Turković, dodajući da je to dobra reklama za ovaj grad, ali i ogromna obaveza.

"Bićemo dobri domaćini, obezbedićemo da sve protekne u najboljem redu. Planiramo da tog dana u Prijepolju gostuje i grupa 'Balkanika' koja će održati koncert", rekao je Turković.

Zbog skromnih hotelskih kapaciteta u regiji, američki košarkaši će biti smešteni u Beogradu iz kojeg će u Prijepolje stići helikopterima. Neki Divčevi gosti smestiće se u hotelima na Zlatiboru i odatle stići automobilima, a za druge goste na raspolaganju su mesta u hotelima na Zlataru, Zlatiboru, Tari.

Ceo poduhvat će finansirati Divac u saradnji sa sponzorima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Impresivno
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 272
Zastava Prijepolje
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia 6300
Jedva cekam 22 muzej mi je 20  metara od kuce Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
pa cek zar to nije proslo
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Србија

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 7739
Zastava Apatin
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 
Za 2 dana.
IP sačuvana
social share
Leeds United....Movin' On Up


“Jedan za sve – svi za jednoga” lozinka nasa “Smrt ili slavu”
Boze daj nam snage da stvorimo otadzbinu pravu.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1611
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Ovo ce mu biti najposeceniji eksponat na izlozbi  Smile

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

01-02 Partizan-C.Zvezda(basket).jpg
(21.26 KB, 500x334)
IP sačuvana
social share
crno-bela zastava simbol je picketina

Stella Rossa
           Campione d' Europa 1990-91
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 
 Smile Smile Smile Smile


malo je reci ljudina!!!
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Apple iPhone 3Gs
Stigli Kukoč, Veber, Polard i Popović

Proslavljeni košarkaši Toni Kukoč, Skot Polard i Kris Veber doputovali su danas u Beograd, gde će u subotu prisustvovati svečanom oproštaju Vlada Divca od igračke karijere.

Divčev saigrač iz Sakramento Kingsa, Skot Polard, izjavio je da mu je drago što prisustvuje oproštaju slavnog srpskog košarkasa.

"Kada me je Vlade pozvao da dodjem nisam se dvoumio, toliko ga volim da bih za njega sve uradio. Veliki koncert koji se odrzava u subotu 22. septembra je vrlo značajan prvenstveno zbog toga što ćemo pomoći ljudima, uz to se i zabaviti", rekao je novinarima Polard po dolasku na aerodrom "Nikola Tesla".

Polard je dodao da je uzbudjen zbog dolaska u Srbiju.

"Nisam do sada bio u Srbiji. Baš sam u avionu pričao sa Tonijem Kukočem. Da mi je on pre deset godina rekao da ću danas biti u Srbiji, ne bih mu verovao. Ipak, izuzetno sam uzbudjen zbog dolaska", dodao je tridesetdvogodišnji centar.

Kris Veber, koji je takodje igrao sa Divcem u Sakrametnu, izjavio je da je došao da vidi svog prijatelja i da pomogne humanitarnu akciju poznatog srpskog košarkaša.

"Došao sam da vidim svog prijatelja Vlada. Volim ga, on mi je kao stariji brat. Uvek mi je govorio da će me dovesti u Srbiju gde ćemo se dobro zabavljati. Sada sam došao da pomognemo njegovu dobrotvornu akciju i da se ujedno dobro zabavim. Jedva čekam koncert u subotu", istakao je Veber.

U Beograd je doputovao i trener San Antonio Sparsa Greg Popović.

Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6
Ja sam u dilemi dali da idem,malo je cimanje ipak,ima neka organizovana tura mozda Smile
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.131 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.