Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:05:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vladari kuca  (Pročitano 13422 puta)
02. Jul 2007, 18:45:32
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Evo teme koju nemamo,gdje mozemo stavljati svoja iskustva ,postavljati pitanja, u ostalom vjezbati.

Kuda su otishli vladari nashih kuca...

Pochinjem prva,danas sam bila u bolnici u posjeti...vladar mog Asc je na vrhu XII kuce.Vrlo chesto,dogadja se da chuchim po bolnicama,opsuzujuci bolesnike...hraneci ih,pomazuci im...ne pada mi zaista teshko.Teshko mi je otici,a kad sam vec tamo,radim to zaista sa ljubavlju.

Eto,tako se ispoljava moj vladar Asc na vrhu XII kuce.Znachi,ne bolujem ja,vec boravim povremeno u izolovanim institucijama,odnosno bolnicama,pruzajuci pomoc, na neki nachin unesrecenima.

Primjetila sam josh da dosta osoba,koje imaju vladara asc(ili neku lichnu planetu)u XII kuci,dosta vremena borave po forumima,koji i jesu na neki nachin izoovane"ustanove",ovdje,kao da smo na nekoj drugoj planete odvojeni od svijeta Smile
« Poslednja izmena: 02. Jul 2007, 18:47:49 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Iron Lion Zion

Zodijak Leo
Pol Žena
Poruke 256
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Motorola v3

Primjetila sam josh da dosta osoba,koje imaju vladara asc(ili neku lichnu planetu)u XII kuci,dosta vremena borave po forumima,koji i jesu na neki nachin izoovane"ustanove",ovdje,kao da smo na nekoj drugoj planete odvojeni od svijeta Smile
Uhvaćena Smile
Astrologija mi stvarno širi obzore Smile

Sad će malo zvučiti da se ponavljam tvoj primjer al' u potunosti ga usvajam. Moj vladar asc sunce je u 12. na stupnju djevice(uslužnost, čistoća...) te dok sam volontirala po bolnicama i staračkom domu jednostavno sam to radila iz duše te sam to doživljavala prirodno, a ne kao obavezu.
Zanima me kako će mi biti u kaznionicama Smile

Inače stvarno volim knjižnice, knjižare, čitaone... Male, izolirane prostore pretrpane knjigama gdje mi je koncenracija najjača pa ju koristim u učenju. Za to krivim vladara 3. u 12.

Prirodni vladar 4. mi je u 10. u biku. Majka je najviše utjecala na moj izbor profesije. Gludajući njena iskustva znala sam da i ja želim sličnu profesiju.

zanima me da li mi je važnije kod analize gledati na svog ili prirodnog vladara? Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Crowz: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Ljudi, vodite ljubav a ne rat

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2109
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
Samsung d900
 A vladar trece u prvoj?
IP sačuvana
social share
Fatalan
Osnovno zivotno pravilo glasi:  Nema pravila
Edit by ziledin: Regulisana velicina slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


if there is a will,there is a way

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 302
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
moj ascedent je skorpija a njegovi vladari, pluton se meni nalazi na pocetku 12 kuce kao i tehi andjel, a mars u drugoj
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


niente paura

Zodijak Libra
Pol Žena
Poruke 7714
Zastava Neptun
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Samsung Galaxy Ace Fleur
Meni je vladar prve Neptun u desetoj kuci u znaku strelca, sta to znaci Angel? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 113
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
evo moj slucaj..moja dvanaesta kuca pocinje u biku, obuhvata blizance i zavrsava se na 4. stepenu raka..znaci vladar tog polja je venera koja se nalazi u prvoj kuci kao i sunce u dvanaestoj kuci,sve to ukazuje na izolaciju..ne znam jos da li ima neke velike razlike ukoliko je vladar prve u dvanaestoj ili vladar dvanaeste u prvoj...
jos uvek nemam nikakve veze sa zatvorima i bolnicama niti je to u prirodi mog posla kojim planiram da se bavim...to da volim izolaciju je tacno,nekad mi se cini da se najbolje osecam kada sam sama,prijatelje sam posle skolovanja svela na minimum, uvek sam ucila sama i u zatvorenom prostoru, u stanju sam da danima sedim za racunarom zatvorena u svojoj sobi,posto jos uvek nemam posao desavalo mi se i da po deset dana ne izadjem iz kuce,jednostavno sam takva..
volela bih da cujem i vas komentar  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 53
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
ivanaca mislim da si ti jako lijepo opisala nacin na koji se manifestuje polozaj tvojih planeta,nije nuzno da imas veze sa zatvorima i bolnicama  nekad se samo jedna od mogucnosti koje ti nudi pozicija planete u nekoj kuci moze pokazati u praksi

Moj primjer je slijedeci: Vladar suncevog znaka Merkur mi je u cetvrtoj kuci, vladri prve su mi Mjesec i Sunce (posto je ona Rak-Lav) i oba su takodje u cetvrtoj. Rezultat je da volim izolaciju i obozavam dom, moj prostor je moj svijet u kojem savrseno funkcionisem okupljam prijatelje, pravim male sjedeljke, radim, otprilike sve obavaljam na taj nacin i da , potrebno mi je vrijeme samo za mene, nekad cak do te mjere da se to granici sa totalnim bijegom od spoljasnjih zbivanja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 113
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
kad vec rece merkur, moje sunce i merkur se nalaze u dvanaestoj kuci u blizancima a i moja cetvrta kuca pocinje u devici, znaci opet je vladar merkur u dvanaestoj, na to cak nisam ni obratila paznju to bi bio jos jedan aspekt koji ukazuje na izolovanost Smile
a inace bih mogla da citiram sve ovo sto si napisala za sebe.. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 238
Zastava Srbija i Crna Gora
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
Meni je vladar prve jupiter u skorpiji u 11 kuci..hm rece mi jedan cika astrolog da bi to mozda moglo znaciti da cu u zivotu imati neke veze sa mafijom Smile Ili mozda pak sa nekim tajnim organizacijama..Dali ima neke veze u toj prici i to sto mi je uran u konjukciji sa ascedentom ,orbis 0.36 cini mi se..
IP sačuvana
social share
It's better to be hated for something you are,then to be loved for something you are not.
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 113
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
posto ja nisam cika astrolog moj zakljucak je sledeci...mislim da ces imati mnogo srece sa pronalazenjem pravih prijatelja e sad sve zavisi od aspekata koje pravi taj tvoj jupiter..uran u prvoj kuci, izuzetno nemiran duh..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 19:05:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.085 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.