Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:28:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vjezbaona-Uporedni horoskopi  (Pročitano 44569 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 170
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
evo karte mojih roditelja...


pored svih ovih kvadrata brak traje 20 godina...njegov uran je na njenom mesecu,a njoj dc u vodoliji..-to je ono sto je andjela rekla da njoj treba uranijska licnost...moram da kazem da su se uzeli posle 8 meseci,verovatno dok jo nisu proradili losi aspekti...bilo je dosta kriza,ali izgleda da saturn na njenom dc sve ove godine cuva brak,koji je sve samo ne lak..isto tako uran je u njegovoj sedmoj-on stalno putuje,tako da je retko kod kuce,mislim da je simbolika urana na taj nacin ispunjena..a mars 180 mesec-koliko samo ona njega moze brzo da izvede iz takta i povredi  Smile
andjela eto jos jednog primera  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
evo karte mojih roditelja...
andjela eto jos jednog primera Smile

hvala nina na prilogu Smile

Da imaju fiksni krst u karti iako komp nije izbacio,.tezina velika...odlichno si primjetila ovaj aspekt Mjeseca i Urana...
njegov Mjesec je na njenom MC,to je chest asekt kod veza,jer je njegova dusha za nju vrhunac zivota, da ona ga povredjuje Marsom iz opozicije(Mjesec)
Njegova Venera je u njenoj VI kuci,pa se on osjeca izolovano,prosto bolesno u vezi....
Njegovo Sunce je na vrhu njene VIII kuce,ti znash kad strasti utihnu,shto ostaje...
On  njoj odgovara jer joj je VII kuca u Vodoliji i Ribama,tu je njegov Merkur i Sunce,a u njegovu VII kucu ulazi njen Mjesec.Svjetla su prisutna znachi u VII  kucama.
Ma vidi molim te shto ih drzi,pa vladar njegove sedme je Mjesec a njene Uran,a oni su u konjukciji
 Smile
Odolijevaju svim ovim izzovnim aspektima...samo da se josh malo Uran izmakne...uh pazi...njena Venera je kvadrirana od njegovog Saturna,a kad Uran dodje na kraj Riba,apravice T kvadrat sa njenom Venerom....bash ce biti opterecena...ali prezivjeli su i gore aspekte pa ce i taj Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Put do pakla poplocan je dobrim namerama!

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 180
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
U mom Dejvisonu je tako veliki luk i strela kao da kiron odapinje veliku strelu u sunce iz sredine sedme kuce u sunce  na kraju 12 kuce, ne mogu da je okacim jer mi je komp nesto otvara samo u eksploreru a ne u nekom programu za slike, al je slika toliko upadljiva da niko ne bi mogao to da ne primeti.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows 98
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
Citat
@mary

Evo primjer jedne veze koja je zavrsena,a jedna strana je patila



idem na marynu kartu da je analiziram,na prvi pogled rekli bi zashto kraj,kad ima konjukcija Marsa i Venere,koaj chesto ukazuje na brak...ona je patila,znachi zensko u vezi ajd da vidimo zashto.

on je unutra a ona vani kruga,njen Mars je u padu u Vagi,a vladar VIII kuce,mogli bi reci strasti ali i smrti...a gdje se on nalazi na kojem vladaru,koje njegove kuce,na Veenri koja je vladar njegove VII kuce,znachi,simbolichno bismo mogli reci,da je u ovom sluchaju,Mars djelovao kao vladar VIII kuce, donio "smrt"mogucnosti braka.

njen vladar DC je u Neptun u kvadratu sa njegovim vladarom DC Venerom,josh jedan losh aspekt
njena Venera je u njegovoj VI kuci,koja je XII od VII...ljubav ostaje izolovana....

njegov Mars na vrhu njenog IC,loshe za porodichne odnose,njega nebi porodica prihvatila,a moguce je da je u proshlom zivotu,on povrijedio...

njegov Uran u konjukciji sa njenim vladarom Asc Merkurom,ne donosi trajanju odnosta,bash doprinosi iznenadnom rastanku
njegov Uran je takoodje u konjukciji sa saturnom,koji je vladar njene V kuce-ljubavi,pa je ova ljubav,iznenada zato i prekinuta....
« Poslednja izmena: 03. Jul 2007, 20:59:53 od andjela pizelly »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
rado bih se prikljucila ovoj temi jer me bas zanima a nisam imala gde da ucim o ovome.

ako je ona mnogo patila tu bi trebalo gledati njen mesec(osecanja)??ne znam koliko je veliki orbis izmedju njenog meseca i njegovog kirona.
mars na njenom ic-u bi govorio o svadjama a kako je 4 kuca i unutrasnje stanje osobe moze se govoriti o tome da je on izazivao nemir u njoj,ljutnju,bes...

mene zanima kako se vidi da ona pati.

ne svidjaju mi se ove karte jer se ne vide stepeni ali izgleda da njena venera pravi kvadrat sa njegovom ic/mc linijom

p.s da li je bolje gledati sinastriju kada odnos vec pocne ili neku od kompozitnih??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung D500
p.s da li je bolje gledati sinastriju kada odnos vec pocne ili neku od kompozitnih??

Dobro je baciti oko na sve. U Dejvisonu moze pisati nesto sto ne pise u sinastriji, moze dati puno bolju sliku veze.
Evo, primjerice, upravo gledam sinastriju sa svojim deckom. Imamo lijepih dodirnih tocaka, ali i vrlo losih - pogotovo losi aspekti Venere i Saturna, Merkura i Merkura, Marsa i Venere, itd *da ne duljim*. Po tome onda postoji pitanje kako to da smo izdrzali vec skoro 7 mjeseci? U Dejvisonu, vladar ASCa Mjesec je u egzaltaciji u Biku i radi lijep trigon na vladara DESCa Saturna - koji je u sjedistu u Jarcu. Pomalo drukcija slika sinastrije.

 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Hm,

Pa kako onda videti sta ce prevagnuti???
Ti si npr sa njim vec toliko dugo pa znas sta da gledas kako bi objasnila ali kako predvideti sta ce i da li ce jedna veza funkcionisati ako je tek na pocetku???I da li ce uopste doci do nje??

Mislim,ok je i ovakvo objasnjavanje ali mnogo je lakse objasniti na osnovu zimbolike nesto sto nam se desilo nego predvideti sta ce biti.
Verujem da svakog vise zanima da li ce neka veza uspeti ili ne,da li ce se pomiriti ili ne,razvesti itd..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 6537
Zastava montenegro
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson 
U Dejvisonu moze pisati nesto sto ne pise u sinastriji, moze dati puno bolju sliku veze.
Evo, primjerice, upravo gledam sinastriju sa svojim deckom. Imamo lijepih dodirnih tocaka, ali i vrlo losih - pogotovo losi aspekti Venere i Saturna, Merkura i Merkura, Marsa i Venere, itd *da ne duljim*. Po tome onda postoji pitanje kako to da smo izdrzali vec skoro 7 mjeseci? U Dejvisonu, vladar ASCa Mjesec je u egzaltaciji u Biku i radi lijep trigon na vladara DESCa Saturna - koji je u sjedistu u Jarcu. Pomalo drukcija slika sinastrije.

 Smile

Da draga,Dejvison je odlichna dopuna sinastriji,posebnio,tranziti nad njim.I losh aspekt Saturna i Venere moze donijeti trajanje,karma se mora odraditi,kvadrat Marsa i Venere,moze izazvati jaku erotsku privlachnost,pri chemu bi Mars trebao da je inicijator.
Kvadrat Merkura i Merkura,pa nemoramo svi isto misliti,mudroscu  mozemo prevazilaziti razlike... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Atomski mrav

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 195
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
Samsung D500
Evo, andjela je to bolje objasnila od mene.  Smile Smile Smile
Da, losi aspekti ipak poticu akciju. A nista nije nemoguce prevazici uz mnogo tolerancije i strpljenja, a sam okidac je vjera u ljubav, ali obostrana. Smiley

P.S. Ako vam veza predstoji, nikakva odgadanja ili odupiranja vezi nece uspijeti.  Smile Smile

Usput, sto se tice karte marye - Mjeseci bas i nemaju aspekata s drugim planetama... nedovoljno izrazeni?

Ima li jos tko nesto za vjezbanje? Ova tema je bas odlicna,  Smile malo se kasnije ukljucujem.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Ja imam neki primer za vezu koja je pukla ali pitanje je sta ce biti.Sve sto se pogleda je lose.Mislim na sinastriju,kompozit i davison ali to je prvi covek za koga sam pomislila da bih mogla sa njim da zivim i imam porodicu tako da ne znam kako su svi pokazatelji tako losi kada nas dvoje i dalje mislimo da cemo nekada biti zajedno

Ako vas zanima evo podataka posto nisam naucila da kacim slike a i mozete da pogledate i sinastriju i kompozit i davisonov ako imate programe kod kuce Smiley bar je meni tako lakse

Ja 3 jun 1982 4:25am Nis
On 28 januar 1982 3:30pm Nis

p.s kompozit je pun kvadrata i opozicija.Svetla su nam napadnuta sa svih strana.Ni davison nije mnogo bolji.Ali eto pogledajte pa mozemo da razmenimo misljenja Smiley

pozz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 04:28:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.