Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vitamin B17 - jezgra sljiva ili kajsija protiv kancera  (Pročitano 20178 puta)
27. Sep 2009, 13:51:37
Udaljen sa foruma
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 23
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.52
DOPRINOS  DOBROM ZDRAVLJU

JEZGRE SLJIVA, KAJSIJA. . . .  POMAZU U BORBI PROTIV KANCERA 

zelim da Vas upoznam da se jezgra iz kostica sljiva, kajsija i drugih mogu efektno
iskoristiti kao prirodni medikament u borbi protiv kancera.  Pogotovu, kada najnoviji
podaci navode, da se svake godine u svetu,otkriju novih, oko 3. 000. 000 bolesnika sa
ovom opakom bolescu.
Zato usmerimo sve snage i znanja u borbi protiv ovog zla.
U jezgrima kostice kajsije, sljive i drugih nalazi se vitamin B17. Odnosno, najveca
koncentracija B17 vitamina je u gorkim bademima, u jezgrima kostica jabuke, kajsije,
nektarine, kruske, sljive, tresnje, limuna, kupina, malina, jagoda i drugih.

Nacin delovanja:
U molekulu vitamina B17 nalaze se dve jedinice secera, jedna cijanida i jedna
benzadelhida, koji se u ljudskom organizmu oslobadja samo na mestu gde se nalazi
maligna celija.  Malignoj celiji je secer neophodan za rast i odrzavanje.  Maligna
celija je bogata enzimom betaglikozidazom u spoju sa cijanidom i benzadelhidom iz
jezgra stvara vrlo otrovno jedinjenje hidrocijanid (HCN).  Tako se celija raka truje i
unistava.
Enzim betaglikozidazon se u ostalim, zdravim, celijama tela nalazi u izuzetno malim
kolicinama, pa prakticno ne dolazi do trovanja zdravih celija organizma.  

Dr.  Ernst T.  Krebs je postavio semu dejstva vitamina B17

UKRATKO
Rak voli šecer, a cijanid u JEZGRU koštice ( kajsije, sljive, jabuke i dr. ) je okružen
šecerom.  Rak jede šecer i truje se cijanidom.  Zato je jako važno da se celije raka
navedu da jedu samo šecer sa cijanidom.
Unošenje svakog drugog šecera u organizam za vreme lecenja treba eliminisati.
Dnevna kolicina upotrebe:
Na svakih 2,5 kgr sopstvene tezine po jedno jezgro
Prvo, izmerite sopstvenu telesnu tezinu, potom je podelite sa 2,5 dobicete dnevnu
potrebu jezgara.  U proseku iznosi oko 30 jezgara dnevno
Svako jezgro u ustima dobro sazvakati i natopiti pljuvackom u ustima potom to progutati.
Namena je, prvenstveno, obolelim od ove opake bolesti a potom prevencijom da
do oboljenja ne dodje.

Autor projekta,
censured

« Poslednja izmena: 07. Nov 2013, 12:43:41 od Anea »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 5
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Ukoliko je neko zainteresovan za kupovinu B17 vitamina, neka mi posalje priviatnu poruku.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
-Hunza ekstrakt koštice kajsije (B17)
-Sveze kostice kajsije

[censured]
« Poslednja izmena: 07. Nov 2013, 12:43:56 od Anea »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Rak je izlečiv - sve je izlječivo

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 7
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
Teško je ljude o nečemu obavestiti ako se ne prikažu telefoni, e-mail adrese ili adrese sajtova.  Ovde je reč o tzv vitaminu B-17, odnosno Laetrilu, poznatom još i kao Amigdalin.  U suštini to nije lek za rak iako ga mnogi i tako zovu, ali jese lek za tumore i maligne promene i to trenutno najpoznatiji "ubica tumora", bez štetnih posledica na zdravo tkivo, kako to rade hemoterapija ili zračenje.  Srećom, od skoro se može nabaviti i u Srbiji, potpuno legalan uvoz sa odobrenjem odgovarajućih organa i ne pripada grupi lekova već dodataka ishrani.  Prema vrlo pozitivnim povratnim informacijama od korisnika, da bi bio delotvoran, potrebno je ići na minimalno tromesečnu terapiju.  No, nije dovoljno uzimati samo B-17 već uz njega treba uzimati i još po nešto ali to se može naći i u apotekama.  Uz "HUNZA" B-17, kojeg prodaje moja firma, šaljemo i detaljno uputstvo o dijeti koju treba primenjivati i dodacima koje treba uzimati uz B-17 da bi se pobedili i tumori i osnovna bolest (rak) koja je i uzrokovala nastanak tumora.
Kako ne bih želeo da me odstranite s foruma, telefon, sajt i e-mail adresu napisati ću u poslednjem redu tako da moderator to može lako obrisati jednim potezom, ako smatra da to ugrožava interese vlasnika foruma ili naprosto smatra da to nije neophodno u ovom postu.  
[censured]
« Poslednja izmena: 07. Nov 2013, 12:44:13 od Anea »
IP sačuvana
social share
Rak je izlječiv - B17 dostupan u Srbiji i Hrvatskoj
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
Ekskluzivni zastupnik i distributer Hunza preparata za Srbiju, Nove Tehnologije doo.
Najniza cena u Srbiji.

[censured]
« Poslednja izmena: 07. Nov 2013, 12:44:29 od Anea »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Vise o ovom OTROVU:

http://zoran-vujcic.blogspot.com/2013/10/vitamin-b17-magija-prevaranata-leatril.html

Dragi moji ocajni, davanjem kostica kajsija ili ekstrakta (sic!) svojim voljenima, otpravicete ih mnogo brze na onaj svet nego sto ste ikada i pomislili...

Manite se sarlatana...

Cijanid sasvim sigurno ubija. Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.16
egdar cayce je govorio o pozitivnom dejstvu laetrila u svojim citanjima i savetovao da se uzima kao lek protiv tumora/raka i to preventiva ili tretman nakon operacije.

ako je laetril cijanid kako Vujcic navodi, neka navede KO JE TO UMRO OD LAETRILA?

IME I PREZIME molim?

edit:  citam komentare tog Vujcica na tom usljivom blogu i lik je nortorni arogantni kopilan. ostavi 15 komentara gde ga hvale (koje je isto on poslao) a onda postavi 1 koji se koji sa njegovim misljenjem pa ga poklopi sa 3 reda smeca...
« Poslednja izmena: 07. Nov 2013, 13:44:06 od Hunab_Ku »
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Evo, ja cu ti reci... majka mi je biotehnolog kao i on... dala sam joj da procita... i rekla je - da, to je tako.
I to je bio razlog zasto mi je kao maloj branila da lupam i jedem kostice kajsija (koje osusene podsecaju ukusom na badem)...

Doduse... nigde ne stoji da ces umreti od trovanja od 2-3 kostice i on svakako preteruje, ali cinjenica je da razni prevaranti valjaju neproverene buckurise ocajnim ljudima...  i sasvim je sigurno da su neki od njih otisli na onaj svet mnogo brze zahvaljujuci tome...

A navoda nema... jer se porodice stide da priznaju sta su sve davale svom blazenopocivsem...

S druge strane, nema ni dokaza za tvrdnju Edgara Cayce jer su mu svi vernici odavno pandrknuli. I treba li reci da je bio parapsiholog i vidovnjak? Smiley


Ja stvarno ne znam kome da verujem... hemicarima ili liku koji je pandrknuo pre 70 godina...

Pri cemu... hemija je znacajno napredovala od vremena kada je on zario i palio...

Nekada se smatralo i da je Zemlja ravna, ali.. eto... ipak nije Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 25.0
mob
Nokia 
Posto sam sasvim slucajno upoznata u materiju recicu da doktori savetuju unos kostica od kajsija, koje inace mogu da se kupe u zdravoj hrani od 180 dinara za 100g proizvoda.
Cula sam, isto po preporuci, da su izuzetno zdrave i da ih preporucuju svima.
Rak se ne leci, bar ne u 90% slucajeva.
Ono sto moze ishranom da se uradi je da se stopira umnozavanje kancerogenih celija dok hemoterapija unistava celije raka.
Slucajno znam, ovom pacijentu od koga dobijam informacije, preporucene se kostice kajsije radi povecanja leukocita koji su drasticno ispod pozeljne vrednosti da bi se nastavila hemoterapija. Takodje i bademi, orasi, domaca slanina, kokice....
Nasi lekari kao primarno i najbolje sredstvo savetuju hemoterapiju, sve ostalo je uz i po potrebi.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 3536
Zastava r djen tina hebote...
OS
Windows XP
Browser
Opera 12.16
ako je laetril cijanid kako Vujcic navodi, neka navede KO JE TO UMRO OD LAETRILA?

IME I PREZIME molim?
IP sačuvana
social share
Non nobis domine, non nobis, sed nomine tuo da gloriam.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.